"במילון שלנו"

Tנקר בל

New member
"במילון שלנו"

בהשראת ההסבר הממצה של פלגיה אני פותחת בזאת מילון מורה נבוכים למונחי הפורום. יש במילון כבר את המונח לחץ US, עכשיו את "המערה" של פלגיה, אבל לא ניתן לפרסם את המילון לפני שיש כמות מסויימת של הגדרות. ההגדרות יכולות להיות רציניות או הומוריסטיות (נצפו במחוזותינו לאחרונה כמה קופירייטריות מבריקות בתחום ההומור השחור...). הגדרה שבעצם מבהירה לעצמנו עד כדי כמה מצבנו נואש/אופטימי/מגוחך/מוצלח, או הגדרה שמי שתקרא אותה כבר תרגיש פחות אאוטסיידרית, למרות שהיא משתתפת חדשה.

"אובדן התמימות"

מושג שמתייחס לכך ששום דבר לא מובן כמו שהיה קודם. נכון שהכל יכול להסתדר ולהיות מצוין, אבל כשמאבדים את התמימות, מאבדים את האמונה הבלעדית הזו, כאן אין סוף לתסריטים האפשריים. <זקוקה לעזרה בניסוח>

../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

ממנה אותך ואת קנגה להיות מנהלות הפורום אין עליכן
<מעריצה בסתר
>

shian

New member
עודמשהו למילון

הסיטואציה של חדר לידה (אינשאללה על כולן כאן !!!!!!!!!) כשכווווווווולם חייבים לדעת איזה פתיחה ומה קורה בעמקי ה"מערה", המיילדת, המיילדת הבכירה, הרופא התורן, הרופא הבכיר וכ"ו...: "טיול בארץ הגדול" או "מסלול למיטיבי לכת" או "דינמיקה קבוצתית"
חיוך או לא להיות!!!

פלגיה

New member
../images/Emo45.gif

אייקון של תפוז שנועד במקורו לסמל הסכמה ולכן כותבים אותו | כ ן | בפורום כאן שינה את תפקידו והוא משמש להחזקת אצבעות ולכן יש הטועות וכותבות אותו |יד|

שירושורים בפורום הבורדרים

השירשור שגורם לי לחזור לפה... בדר"כ אין לי בעיה עם האופטימיות והתמימות שם אבל היוום נכנסתי וראיתי שירשור שוויץ של ציור קיר לחדר ילדים, אין לי איך להסביר (לא צריך, נכון?) אז באתי בריצה לפה

קנגה רו

New member
התוספת שתופסת :-

אינסטלציה / צנרת - שם שם זורם לו המחזור החודשי (אצלי יש לו מנוי - חודשי חופשי) אינסטלטור - רופא נשים. ידוע גם בשם "החטטן". בוק פנימי / יופי פנימי - צילום רחם. בשעה טובה -אל תאמרי מזל טוב עד אחרי לידה מלאה ושמחה - אמרי בשעה טובה!!! יש עוד. אבל יש גם עבודה (איכככככככככככככככככככככככסססססססססס)

פלגיה

New member
נהדר. והנה עוד כמה

הריון שלם ועגול - האיחול האולטימטיבי (כנראה שליאור של ענתש לקח את האיחול הזה יותר מדי ברצינות) אבקת הקסמים של הפורום מכשפה אדומת העין (כל הזכויות שמורות לקנגה) עוד מחזור שהגיע ואומר עוד חודש ירוק מקנאה כלפי כל הריונית שעוברת גורים/פשושים - מה שבוגרת הפורום יולדת לאחר הריון שלם ועגול (ע"ע) בידיים מלאות - איחול של הסבתות מפולניה, שכמו כל הקלישאות מסתתרת בו אמת עמוקה. זברה בלי פסים - כל הזכויות שמורות לנייטי, אז שהיא תנסח

נייטי

New member
זברה בלי פסים = צרות שכמעט לא קימות

זברה בלי פסים היא נדירה מאוד, בערך כמו כל הבעיות שבנות הפורום היקר הזה מחפשות לקראת ההריון הבא ו/או במהלך ההריון ו/או אחרי לידה. מאידך, יש לציין בהערת שוליים, שרוב בנות הפורום כבר פגשו, לפחות זברה אחת בלי פסים
. תמי אפס, פגשה ארבע זברות בלי פסים.

תמי ס

New member
אכן פגשתי 4 זברות כאלה

וכל זברה הייתה שייכת לעדר אחר... איזה כיף להיות נדירה
(בעעעע)

נייטי

New member
הרחבת המושג מחזור/ווסת:

1. מכשפה אדומת עין (קנגה) 2. הז**ה באינסטלציה (קנגה). 3. הפרחה (נייטי והכפכפים).

../images/Emo132.gif פינת "ודייק": מחזור ../images/Emo182.gif

מחזור הוא משך הזמן מווסת לווסת, מה שמכתיר אותך |מלך| כמה מפתיע
לאלופת הפורום באורך מחזור

קליניק35

New member
תמיד חלמתי להיות אלופה+סיפורון

אגב, בביה"ח שאל אותי הרופא מתי תאריך מחזור אחרון...חשבתי והתמהמהתי אז הוא אומר תגידי בערך, חודש, חודש וחצי...עניתי לו שאני מנסה להיזכר באיזה שנה זה היה.... הוא כמעט התעלף... אגב, נובמבר 2003 וממשיכים לספור...

../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

באמת אין כמוך! לו היית שייכת (כמוני) למשפחת הפילים התל"מ שך הייה ממש קרוב, אי שם בשלהי 2005.

למעלה