בנות, אני אמא!!!

ליאתיש

New member
בנות, אני אמא!!!../images/Emo9.gif

אור ליום שלישי, שבוע 37+2 - נולד אופק שלי!!! אחרי לידה קלה, מהירה, כמעט ללא אפידורל (10 דק') ללא תפרים וללא שום סיבוכים!!! קיבלתי את אופק הקטן שלי (2700) לידיים ושמעתי את הבכי המתוק שחלמתי עליו כל כך הרבה!!! קשה לי לתאר במילים את תחושת האושר והפליאה אל מול הנס הגדול הזה. אין מאושרת ממני! הוא יפה, ומקסים ומתוק כל כך!!! אני לא מאמינה שאחרי ניתוח קיסרי אחד, ולידת עכוז ווגינלית של תינוקת מתה בשני - זכיתי לאושר הגדול הזה! לחווית האימהות הטהורה הזו!!! עשיתי שולם עם אלוהים!

luna10

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif

הרבה אושר בריאות ונחת אכן אופק הוא שם מקסים. גם אני קיבלתי אחד כזה. ואין טוב מזה. מנסיון. מיום שלישי חייך השתנו והכל יהיה טוב יותר.

Tנקר בל

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ליאתיש יקרה - כמה טוב לשמוע את הבשורות הללו. כל כך מרגש. שיהיה לכם המון המון אושר עם אופק הקטן שלכם.

מזל טוב../images/Emo140.gif

שמחה לשמוע שהכל בסדר ושהיתה חוויה חיובית. מאחלת לך ולמשפחתך הרבה טוב עם אופק.

נגה15

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif הרבה מהכל ../images/Emo65.gif

תולו

New member
מזל טוב מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מחכה גם לשולם שלי איתו

שלי34

New member
אמא ליאתיש מזל טוב!!!../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

איזו התרגשות הללויה מאחלת לך רק אושר ואושר שולחת לך צרור של
ים

בנצ100

New member
וואו, מה קורה אצלנו בפורום...

אתמול נכנסתי לשמוע מה עם רונה - וגיליתי שנורית ילדה. היום נכנסתי לבדוק מה עם רונה וגיליתי שאת ילדת! מדהים!!! כולן בבת אחת. איזו התרגשות, איזו שמחה! אני מרגישה שאלת המזל מרחפת פה ומחלקת ילדים בריאים ומקסימים לכולן... שיהיה המון המון במזל!

ענתש

New member
לזה יקרא חג המולד !!!! ../images/Emo187.gif

כמה לידות ! איזה אושר צרוף. ליאתי יקרה -אני מאושרת ויש לי דמעות בעיניים. מזל טוב לכם, למשפחה המקסימה שלכם. מאחלת לכם רק אהבה ואושר ואור מעכשיו והלאה.

נייטי

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

המון אושר ושמחה לכולכם.

../images/Emo49.gif../images/Emo49.gifאיזו בשורה נפלאה../images/Emo70.gif

איזה אושר
אוק חדש נפרש בפניכם. תראי איך הוא יגדל מהר. קטן הוא לא ישאר, אבל הוא בטח ישאר מקסים, יפה ומתוק

מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif../images/Emo141.gif

הרבה אושר ושמחה עם אופק המוק שתרווי ממנו הרבה נחת. מחבקת אותך

מרגש ומשמח ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo25.gif

כמה כף לשמוע שעברת את זה והאושר בידיים מדהים ומקסים
שולם עם האלוהים הכי מצא חן בעיני, זה די מתאר את הרגש העמוק של האושר שאת חשה
את מלאך לבן בים כחול את השושנה שלא אקטוף

למעלה