מודאגת

מודאגת

היי בנות, שבוע 25+6. אתמול בסיום העבודה התחיל לכאוב לי בבטן התחתונה, לא ייחסתי לזה חשיבות מיוחדת כי זה קרה רק בהליכה. בסוף מאחר ונמשך זמן מה פניתי למוקד. ביצעו מוניטור שהראה צירון אחד בכל הבדיקה. רופא המוקד לא ייחס לזהחשיבות מיוחדת. מדידת אורך צוואר הרחם הראה שהאורך 27ממ שלדידו של הרופא תקין, אך על גבול התחתון.
אציין כי הדאגה שלי נובעת מכך שלפני שלושה שבועות בלבד ביצעתי סקירה מאוחרת בה אורך צוואר הרחם היה 35ממ. קר, בשלושה שבועות בלבד צוואר הרים התקצר ב8ממ ואיני יודעת כמה זה תקין. הרופא ביקש להגיע למעקב צוואר הרחם בעוד 3 ימים.
עד שהייתי כולי שמחה מההריון ושהכל בסדר זה בא והלחיץ אותי. אני עובדת בעבודה מאד אינטנסיבית מבחינה המנטלית ובישיבה שעות רבות. בקיץ אנחנו עבדנו פחות, אולם מספטמבר חוזרים לעבוד במתכונת 10 שעות, דבר שברור לי שלא אעשה מאחר וזה יותר מדי שעות עבורי. האם קרה למישהי סיפור דומה? כשחזרתי מהמוקד ששם הכל היה בסדר אתמול, שוב התחיל לכאוב בבטן התחתונה, הפעם אפילו בזמן המנוחה ולא רק בהליכה. היום קמתי ללא כל כאבים. אבל אכן חוששת שיתפתח שוב.

secondtime82

New member
עד המעקב קיבלת הנחייה למנוחה?

מבינה את הדאגה שלך, נשמע שהרופא מתייחס ברצינות אבל אולי באמת צריך להפחית עומס ואולי נדרשת מנוחה מוחלטת, חשוב לברר את זה ... מחזיקה אצבעות להמשך תקין ונטול דאגות

tallyko

New member
תראי איך יהיה המעקב

ואם יש חשש ולו הכי קטן - לכי לרופא תעסוקתי שידריך אותך מה כן ולא לעשות בעבודה, או אף ימליץ על שמירת הריון בבית.
אם הכאבים חוזרים, ולא חולפים במנוחה - אני הייתי הולכת להבדק.

שירהד1

Member
מנהל
יש המון סוגי כאבים בהריון,

ורובם לא מבשרים על שום דבר רע.
ממליצה להמשיך להיות במעקב רפואי ולהתייעץ עם הרופא/ה שלך של מעקב ההריון.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

הכל בסדר ��

היי, תודה על התעניינות. הכל בסדר, בעיקר בהלה.
אורך צוואר הרחם התארך בחזרה קצת. הרופא אמר להיות עם יד על הדופק ולהימנע מיחסי אישות.
ככה שמקווה שהכל ימשיך טוב בלי בהלות נוספות����

למעלה