עדכון משמח ואכזבה מהמשפחה

• פותח הנושא EcoT
  • פורסם בתאריך

EcoT

New member
עדכון משמח ואכזבה מהמשפחה

אז חזרתי אחרי שלושה שבועות בהודו והאמת נכנעתי ללחץ שלי וקפצתי למוקד. ראיתי עוברון חמןד וקופצני.
שבוע הבא שקיפות עורפית.
הבאסה היא שחוץ מאחותי כל מי שסיפרנו לו שזה שלושה זוגות הורים (ההורים שלי גרושים) לא הביע התלהבות כלל. שכלית אני מבינה שהם חוששים וזהירים אחרי ההריון הקודם שעברתי הפסקת הריון בשבוע 23 ואז ההריון הכימי שהפסיק ספונטנית אבל עדיין אני מצליחה לשמוח מההריון הזה דהגיע כהפתאה אחרי שכבר ויתרנו על עוד הריון ומבאס אותי שהם לא יכולים לשמוח בשבילי.

secondtime82

New member
קודם כל

איזה כיף לשמוע שהכל טוב איך היה בהודו? מאכזבת ממש תגובת המשפחה. אפילו מפתיעה, לא? אצלי הפוך, עוד לא מספרים למשפחה כי אני מרגישה שאני עוד לא מסוגלת להחזיק את התקווה והפנטזיה שלהם. תכלס אפילו לא חשבתי על אופציה אחרת, כמו שאת מספרת. פתאום תוהה לגבי זה.

EcoT

New member
תודה, היה נהדר ומאתגר כאחד

שלושה שבועות 24/7 עם הילדים בארץ כל כך זרה זה מאתגר ומצד שני היו חוויות נהדרות וכיף גדול.
אני רק מאושרת שלא היו לי תופעות לואי מעבר לחזה גדוש כי לעבור את כל הנסיעות והדברים שעשינו עם בחילות היה יכול להיות סיוט.
אני מקווה שאם ההריון ימשיך להתפתח כמו שצריך וכמובן תוצאות טובות במי שפיר הם יצליחו לשחרר קצת ולשמוח בשבילנו.

שירהד1

Member
מנהל
שמחה לקרוא שחזרת ושהכל בסדר:)

לא הבנתי את המתמטיקה- איך שלושה זוגות הורים? את מתכוונת שההורים הגרושים שלך התחתנו ואת מחשיבה את כל אחד מהם עם בן/בת הזוג כהורים?

בכל מקרה, כמו תמיד, גם הפעם אני מאמינה בלדבר. לדבר לדבר לדבר. משהו מפריע לך? דברי. אימרי להם שאת כל כך היית רוצה שלמרות ההסטוריה, שהם כן יהיו מסוגלים לשמוח כעת. שאת אופטימית, וצריכה אותם אופטימיים יחד איתך.

כל כך פשוט ולמרות זאת, כל כך מורכב לפעמים. לדבר. לתקשר. לומר. לכתוב. לא משנה איך- להביע את עצמך ואת מה שאת זקוקה לו מהם.

שיהיה בהצלחה!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

EcoT

New member
תודה

אני מחשיבה את הבני זוג של ההורים שלי כסבא סבתא לכל דבר ועל כן הם מעודכנים בנכדים נוכחים ופוטנציאלים.
&nbsp
אמרתי להם מה שאני מרגישה וחושבת אבל זה לא עזר, כנראה אי אפשר להכריח משהו להפסיק לדאוג ולשמוח.
לפחות האחים והגיסיים שלי שמחו.
נקווה שאם הכל ימשיך להתקדם טוב הם ישתחררו.

למעלה