צריכה עצה

צריכה עצה

שלום לכולם. אני בהריון שלישי אחרי שתי הפלות בשליש הראשון. כרגע שבוע 8 פלוס 3 . בשבוע 8 נבדק דופק והכל תקין ב"ה. עשיתי בדיקה כל שבוע והבדיקה הבאה שלי רק בעוד שבוע וחצי.. אני יודעת שזה לא בסדר להיות ככ חרדתית אבל לאור ההיסטוריה שלי אני ממש צריכה את הבדיקות האלו בשביל להירגע. הבעיה היא שהרופא שלי בחול ואין מי שייתן לי הפניות לus ואני מרגישה לא נעים ללכת לבריאות האישה עם סתם תירוץ.. מה הייתן עושות במקומי?
תודה רבה ושבת שלום

secondtime82

New member
אין דבר כזה לא בסדר

היי מצפה קודם כל ממש שמחה עבורך על ההריון הנוכחי ומקווה עבורך לטוב. בעניין החרדות - זה המצב. וכמו שאומרים, זה ״מבוסס על סיפור אמיתי״, החרדות לא באות משום מקום ולגיטימי לגמרי להרגיש את זה במצבנו. אני לא חושבת שיש פתרון קסם להעלמת החרדות. פשוט צריך ללמוד לחיות איתן, זה מה שאני עושה בכל אופן. לגבי א״ס - באין מענה אחר ואם את מרגישה שאת מוכרחה, לדעתי אין שום בעיה ללכת כמו שאמרת למרכז לבריאות האישה ופשוט לבקש להיבדק. לפחות ממה שקוראת פה, זה לא נדיר שנשים עושות את זה. לי עד השבוע היה א״ס כל השבוע כי אני בסטטוס של הפלה מאיימת (לצערי) אז עוד לא יצא לי ככה סתם ללכת לבדוק, אבל אני בהחלט מחזיקה את זה כאופציה אם ארגיש שאני ממש זקוקה לזה.

פשוט ללכת

&nbsp
ולקוות שהאנשים שעובדים באולטרסאונד הם גם בני אדם. במקרה הגרוע, אם מישהו יעקם שם את הפרצוף - בעיה שלו או שלה (ולנסות שלא לקחת ללב).
מה שחשוב זה שתחזרי הביתה רגועה לשעות שאחרי, והעיקר - מחזיקה לך כאן אצבעות להריון תקין שיסתיים במועד ולהתחלה בידיים מלאות.

שירהד1

Member
מנהל
ברוכה הבאה

ראשית, איחולים להריון תקין שיסתיים בידיים מלאות.
שנית, כפי שכתבו לך- אין שום בעיה ללכת לבריאות האישה. לא צריך להמציא שום תירוצים. פשוט לבוא, לומר במזכירות את האמת, ולבקש לראות רופא/ה לצורך בדיקה קצרה. זה הכל.
לא צריך להרגיש לא בסדר. טוב שאת יודעת מה את צריכה לעשות כדי להירגע.

בהצלחה ומחכה לעדכונים נוספים

שירה

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

אני אוטוטו שבוע 15

ועד עכשיו משבוע 4 הלכתי כל שבוע לבדיקה
בהתחלה תירצתי תירוצים של כאבים
אח"כ אחת הרופאות אמרה לי: מספיק שאת אומרת שאת אחרי הפלה (אני אחר 3) ושאת רק רוצה להרגע ואף רופא לא יגיד לך לא
וכך היה...
כשהגעתי לשבוע 12 קניתי את המכשיר דופק ביתי והרגיע אותי רוב הזמן עד שבמשך יומיים לא זיהה דופק ונלחצתי והלכתי לרופא שמצא מהר מאוד דופק
עד שאתחיל להרגיש תנועות עובר אלך כל שבוע לרופא
המון בהצלחה

tallyko

New member
תרגישי חופשי ללכת לבריאות האישה

הכל בסדר. כמו שכתבו - תגידי שאתה אחרי אבדן הריון, מתייחסים לזה ברגישות רבה בד"כ. אני כרגע מתאפקת לא ללכת להתנחל באולטרה סאונד פה בעבודה, רק כי זה חסר טעם וסביר שעדיין לא רואים כלום...

אז הייתי ואפילו אצל רופא מומלץ

והוא ממש לא הבין למה באתי. . ממש אפילו כעס.. עד כדי כך שברחתי מבלי לבקש שתהיה לי עוד הפנייה במחשב לus

secondtime82

New member
מבאס לגמרי!

חוסר הרגישות הזה. וזה היה במוקד או שקבעת תור ספציפי אליו?

זה היה רופא מיון אבל אחד שהמליצו עליו

העיקר שהכל היה בסדר והיום הייתי אצל רופא אחר רק בשביל הפנייה שהיה ממש חמוד ועשה לי חוויה מתקנת :)

שירהד1

Member
מנהל
טוב שהלכת, וחבל מאוד שהרופא

היה חסר רגישות. אבל מי שלא בסדר זה הוא. לא את.
העיקר שהכל בסדר, ואל תחששי ללכת לבדיקה נוספת, באם את זקוקה לכך מבחינה רגשית. פשוט אל תלכי לרופא הספציפי שהיית אצלו.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

גם אני זכיתי להתייחסות דומה...

אצל רופא (שהמליצו לי על הרגישות שלו) שבכבודו ובעצמו זכה לבשר לי על הפסקת הריון בפעם השניה בחיי (הפעם הראשונה היתה אצל רופא אחר, ששכח לפרט את תופעות הלוואי של הציטוטק). מיותר לציין שאחרי ששטף אותי (וכולה הגעתי לבדיקה אחת שלא מן המנין) - כולל הטפות על הנשים בארץ וכמות הבדיקות שלהן - לא דרכה שם כף רגלי מאז, ארבע שנים ...
ממש מקומם, שאיש רפואה מרשה לעצמו לנהוג כאיש טכני.
כל הכבוד לך על שהצלחת משלשום לאתמול להגיע לרופא אחר. יש לך אפשרות להשאר אצל הרופא החדש והחמוד למעקב הריון?

אני חושבת שכן

אנסה לפחות.. זה הכל בגלל שהרופא פוריות שלי לא עושה מעקב הריון :( הוא הכי מבין אותי אבל עמוס בטירוף..

למעלה