תלאות בדרך

secondtime82

New member
תלאות בדרך

את הבוקר אתמול ביליתי במיון. דימום שוטף וגוש ענק שמעולם לא נתקלתי בו. הגעתי לשם והודעתי שאני עוברת הפלה. בכלל לא יכולתי לדמיין אופציה אחרת. ואז אחרי האחות והמתנה וכו׳, נכנסים לרופאה והיא בודקת בא״ס ואומרת - הנה השק והנה הדופק, אתם רואים? ... מה? דופק? יש עובר? זה בכלל אופציה? מסתבר שכן. כמובן תחת הקטגוריה של הפלה מאיימת. חזרנו הביתה, המומים, מטולטלים, מודים על מה שיש. כרגע אני במספר ימי מנוחה בבית. לקוות לטוב, זה כל מה שיש לי לעשות כרגע. שירה, שאלת על ההיסטוריה שלי. יש הרבה. אגיד ממש בקצרה ששני חוץ רחמיים ועוד הפסקת דופק בשבוע 14 שהסתיימה בגרידה. ולפני כל הסיוט הזה של השנתיים האחרונות, יש לי בבית ילד כמעט בן 5, שנולד אחרי הריון תקין לחלוטין.

מחזיקה אצבעות עבורך

סיפרת שההריון התחיל כהריון תאומים אז יכול להיות שהדימום הנוכחי הוא נפילה של השק שלא התפתח?
יכולה לספר על מקרה מאוד דומה שקרה לחברה שלי- הריון שהתחיל עם שני שקים- אחד נפל והיה לה ממש דימום כבד של מחזור לאחר מכן. אבל העובר השני התפתח באופן תקין לחלוטין ונולד לפני מספר ימים.
תחזיקי מעמד
מחזיקה לך אצבעות להמשך תקין!!!

אמאלוסי

New member

מחזיקה אצבעות.
גם לי היה דימום והפלה מאיימת.
הורידו לי מינון של קלקסן והוסיפו זריקות פרוגסטרון.
את עם קלקסן ?
תשאלי את הרופא לגבי תמיכת פרוגסטרון. יש רופאים שמאוד מאמינים בזה ויש כאלה שפחות.
חיבוק. תנוחי, תשתי הרבה.

secondtime82

New member
קיבלתי אתמול תמיכת פרוגרסטרון

אני לא עם קלקסן. הופניתי למעקב הריון בסיכון, מחר יש לי תור. לגבי התאומים, אופטימית - מדובר על תאומים בשק הריון אחד. עדיין רואים את העובר שלא התפתח בא״ס ...

שירהד1

Member
מנהל
אכן תלאות

ואו! קשה, הה?
שמעתי על הריונות שבתחילתם יש דימומים, ואפילו לא מועטים, שמסתיימים בטוב ובשמחה. מקווה שהתסריט הזה גם יתרחש אצלך

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

dubonit7

New member
פה כדי לעודד

היי
רציתי לספר לך שבהריון שלי היה היה דימום מאסיבי בשבוע 10 ובגלל שגם אני עם היסטוריה של הפלות, באתי לבית חולים והכרזתי שזו הפלה , והתבדיתי.
היה לי היפרדות קרומים- מעין שטף דם שנוצר בין הקרומים של שק ההריון לרחם.
אמרו לי שברוב המקרים זה מסתדר לבד. ברור שלא האמנתי שלי זה יסתדר ושוב התבדיתי.
והתוצאה של ההריון מונחת לי כרגע על הידיים עם גזים ולא נותנת לישון ��

למעלה