שני קוים לאחר חצי שנה של ציפיה ואכזבה

אננס 22

New member
שני קוים לאחר חצי שנה של ציפיה ואכזבה

בוקר טוב יקרות,
בספטמבר עברתי הפסקת הריון בשבוע 17 ומאז בדיקות ביוץ, וסת אכזבה...
כבר חשבתי שמשהו השתבש משום שבדר"כ אני מצליחה להיכנס להריון תוך חודשיים-שלושה. בחודש האחרון נגמרו לי בדיקות הביוץ וקיבלתי החלטה שאני מפסיקה לבדוק, נהנית מה"אין גלולות והורמונים שמדכאים חשק מיני" ופשוט נהנית, כשיבוא זה יבוא.
מיום רביעי אני מכינה את עצמי לקבלת הווסת ואפילו אמרתי לבעלי שאני צריכה לקבל, לא היו בכלל תופעות שמעידות על הריון. עבר רביעי, עבר חמישי והבוקר עשיתי בדיקה ויצאו שני פסים.
אז אני מכירה את מושג ה"אולי הריון" ועושה חישובים בראש בשילוב עם אולי זה יסתיים קודם לכן, ויש דילמה אם לספר ולמי לספר.... בפעם האחרונה שיתפתי את החברות הקרובות שלי מיד לאחר בדיקת השתן וכעת אני חוששת...
שמחה להצטרף לפורום הזה בתקווה לסיום בידיים מלאות ולילות ללא שינה..!

שירהד1

Member
מנהל
ברוכה הבאה

מאחלת לך הריון תקין שיסתיים בידיים מלאות
.
לגבי הדילמה אם לספר ולמי לספר- את יודעת כבר שאין פה חוקים. מספרים למי שרוצים ומתי שרוצים ולא מספרים לאחרים.
המשיכי לעדכן אותנו בהתקדמות ההריון.

(וסתם כדי להיות ממש ממש אופטימית- אני יכולה לספר לך בסוד, שתינוקות יכולים לישון ברצף פחות או יותר מגיל 3 חודשים- זה בהחלט אפשרי!, וגם רצוי- לכל הצדדים המעורבים...כך שאני מאחלת לך גם הריון תקין, גם תינוק/ת בריא/ה וגם לילות עם שינה עד מהירה).

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

EcoT

New member
בשעה טובה!

גם אני ציפיתי לקבל ברביעי, אז אולי יש לנו אותו תל"מ. איך אומרים, מקווה שימשיך עגול ומשעמם

למעלה