הריון אחר אובדן-עצות וטיפים להתמודד עם הסביבה ועצמך

• פותח הנושא Bp84
  • פורסם בתאריך

Bp84

New member
הריון אחר אובדן-עצות וטיפים להתמודד עם הסביבה ועצמך

אני בשבוע 8 להריון. הריון שעדיין צעיר ומוקדם. שנה שעברה עברתי הפלה שנדחית עקב הריון חצי מולרי בשבוע 7. שבוע אחד נצפה הדופק ושבוע אחרי כשבאתי לבדיקה אקראית למעקב אחר ציסטה גיליתי שהפלתי לצערי.שנה שעברה אנשים ידעו כי הרגשתי ממש לא טוב בתחילת ההריון.. עכשיו שאני שבוע 8 ונצפה דופק של הקטנצ'יק. הפעם אני מרגישה יותר טוב, אך עדיין קשה לי בעבודה. אני עובדת בסביבה של 70 נשים וכן קשה לי ואני מתלוננת ויצאה לי קצת הבטן אז אנשים שואלים וחסרי טקט וחלקם כבר יודעים. מנסה לענות בעזרת ה'. אבל קשה לי ששוב יודעים בשבוע כזה צעיר ורגיש. מעבר לזה יש את הרגשות והפחד שמתלויים בעקבות שנה שעברה. אשמח לטיפים ועצות איך להתמודד עם זה שאנשים יודעים, אנשים מחטטטים בפרטיות שלך ועם התחושות שלי. מאחלת לכולכם הריון משעמם וקל והכי חשוב ידיים מלאות

שירהד1

Member
מנהל
ברוכה הבאה

כל פעם אני נדהמת מחדש לגלות עד כמה אנשים (וגם נשים) הם חסרי טקט.
חוויתי זאת בעצמי בעבר, כך שאני יודעת ומבינה על מה את מדברת. הפיתרון שלי בזמנו היה להתרחק מאנשים. זו האמת. את הילדים שלי באתי, לדוגמא, לאסוף מהמסגרות 2-3 דקות אחרי כולם, כדי להימנע מפגישות ושאלות. יצאתי מהבית לדברים שהייתי חייבת בלבד. הקליניקה שלי בבית, כך שזה הקל עליי.

נראה דווקא שמצאת דרך שמתאימה לך להתמודדות, עם איזו אמירה כללית כזו של "בעזרת ה'"...
אם יש בך טיפת רוע, אם שואלים אותך משהו על ההריון את יכולה לומר את האמת: "כן, אבל יש לי הרבה חששות עכשיו, כי עברתי בשנה שעברה הפלה בגלל הריון חצי מולרי". תקשיבי- זה ישתול לגמרי את מי שמולך
.

וכמובן, שאת תמיד יכולה לומר: "כן, אבל מעדיפה לא לדבר על זה ומבקשת שתכבדו אותי".

מאחלת לך הריון תקין שיסתיים בידיים מלאות. נשמח אם תמשיכי לעדכן אותנו.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

לא רוע, אומץ/ כוחות

הרוע (אם לא מדובר בחוסר מחשבה או טיפשות מסוימת) הוא לשאול מישהי שאלות ממוקדות בנושא שהוא כה אינטימי. לענות בכנות על שאלה מיותרת שכזאת זה מעשה לגיטימי לגמרי (בדיוק כמו התחמקות / העברת נושא).
מחזיקה אצבעות ל-Bp84, לשלושים שבועות נוספים תקינים ולידיים מלאות בסופם.

למעלה