חייבת לשתף שילדתי ! שניה לפני גיל 45! כנגד כל הסיכויים

צומבה1

New member
חייבת לשתף שילדתי ! שניה לפני גיל 45! כנגד כל הסיכויים

אז אחרי שכתבתי פירוט ארוך הכל נמחק.... אחזור וארשום בהמשך. השורה התחתונה - 4 שנות סבל ואובדנים הביאו לי את ילד הקשת המהמם שלי. אין מאושרת ממני. בתי זכתה סוף סוף באח לו חיכתה 8 שנים....,ואנחנו באוצר הקטן הזה שעדיין לא מאמינים שצלח כנגד כל הסיכויים. ✋��✋��✋��✋��✋��

צומבה1

New member
ללא מילים ...

מרגש עד אין קץ

כל כך מיהרתי להגיב לך, עד שבכלל לא שמתי לב להודעה הזו עם הברכה והציורים.
אני מתרגשת ביחד עם אמילי ואני בטוחה שהיא תהיה אחות גדולה מדהימה.

צומבה1

New member
המון המון תודה

אכן מרגש מאוד מאוד. אני ככ לא מאמינה עדיין ....כשראיתי את מה שרשמה שחיכתה לו מאז ומתמיד ... הבנתי שכל מה שעברתי היה שווה את זה.

מתרגשת איתכם ובשבילכם

קוראת פה לפעמים עדיין כדי להתעדכן בדיוק על דברים כאלו - ואיזה עדכון כיפי.
כ"כ שמחה בשבילכם !!!!
מאחלת לכם המון המון אושר ושמחה והנאה איתו וממנו.

צ ו מ ב ה

אני מתרוצצת לפה כל הזמן בדאגה......... (את יודעת שאני תמיד אופטימית, נכון?)
כל כך כל כך כל כך שמחה לקרוא את ההודעה שלך שאין לך בכלל מושג!
זוכרת אותך ואת כל דרך החתחתים הארוכה, את ייסורי המצפון, את התקווה ואת ההתנפצות שלה ואת השעון הזה שצרח ברקע כמו משוגע.

וואו!
השארת אותי בלי מילים, מאושרת כל כך שזכית לידיים המלאות, נוכח כל הכשלונות, מול אימתני הדרך, כשברקע התיק-תק האינסופי, איזה כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גדלי את בן הקשת שלך באהבה ובשמחה, תהני מהמשפחה המורחבת שלך, משני המינים שזכית להם, אני מאושרת באושרך

צומבה1

New member
המון המון תודה על כל הדאגה

נכנסתי כמה פעמים וניסיתי להגיב אבל היתה בעיה בתפוז וזה לא נתן לי .. כל הכבוד על שאת זוכרת. אכן עברתי לא מעט... וכבר השלמתי עם זה שעוד ילד לא יהיה. הגיל שלי לא שיחק לטובתי והחלטנו על הפסקת טיפולים. אפילו התחלתי טיפול פסיכולוגי להשלים עם מה שיש ולהנות ממנו. ואז קרה הנס הזה... וכנגד כל הסיכויים הוא התקדם והתקדם.... כל בדיקה היתה מלווה בחרדה, שלא לדבר על מי שפיר וציפ וריצוף אקסומי ..... היות והיתי עסוקה בלא להקשר להריון ולהסתיר אותו, רק בחודש חמישי או שישי ספרנו לבת שבת ואז תכלס נותר לי מעט מאוד זמן נפשית לעכל שאני בכלל בהריון ..... כשיודעים שבגילי יש אחוז אחד להצלחת הריון ולידת חי... מפעים ומלחיץ יחד לשבור את הסטטיסטיקה. תודה שוב על כל ההתעניינות לאורך כל הדרך.

צומבה1

New member
תודה תודה

כמה כיף לרשום פה שהמסע הושלם ! תודה על התמיכה לאורך כל הדרך

שירהד1

Member
מנהל
מזל טוב!!

ואו!ואו! ואו!
אשכרה כנגד כל הסיכויים.
כל כך שמחה עבורך ועבור משפחתך.
שמחה ומאושרת יחד איתך על ילד הקשת הנפלא שנולד.
כיף ענק גם לביתך המתוקה שזכתה באח, שכל כך ציפתה לו.

גדלו את הרך הנולד בנחת באושר ובבריאות,

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

צומבה1

New member
תודה שירה !

ותודה על התמיכה הככ לא מובנת מאליה לאורך כל הדרך. את והבנות כאן באמת נתתם לי עצות ועזרה ברגעי השפל הגדולים .. והיו הרבה כאלו. טוב לדעת שגם הריון חרדתי יכול להסתיים בידיים מלאות, אין מאושרת ממני ומקווה שיש עוד בנות שקוראות ורואות שהגיל הוא לא תמיד סוף פסוק ... תודה שוב.

Nakatoma

New member
המון מזל טוב, איזה כיף

והברכה של אמילי מהממת, היא בטח תהיה אחות מדהימה

למעלה