פותחת שרשור היכרות

שירהד1

Member
מנהל
פותחת שרשור היכרות

היי לכולן,
אני לא יודעת למה, אבל מאיזושהי סיבה הפורום לא פעיל, וחבל לי.
חשבתי שאם אפתח שרשור היכרות, אז אולי זה יעודד אתכן לספר משהו על עצמכן, מה הביא אתכן לפה, ומה מצבכן.

זה לא חובה, כמובן. אבל אם אנחנו כבר פה- אז לפחות שיצא מזה משהו:)

שלכן,
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

היו כמה שבועות שהיה בלתי אפשרי להיכנס לתפוז

אז אולי בגלל זה שקט פה... מנסים כמה פעמים, לא הולך ו.. מפסיקים.

בכל אופן...
אני הגעתי לפה אחרי לידה שקטה בשבוע 23, לפני כמעט 3 שנים. שנה לאחר מכן נולדה ביתי המופלאה, ללא תאומתה, ומאז הספקתי לצרף עוד שני אובדנים ״קטנים״ לאוסף. כרגע לא בהריון, אבל עוד יש לי קצת תקווה

שירהד1

Member
מנהל
כן, אני יודעת שהיו בעיות בתפוז, גם לי היו...

אבל אצלי זה נפתר כבר ממזמן.
אני ממש מקווה שהכל בסדר מבחינה טכנית פה. אני די הדיוטה בתחום זה
.

כמובן שאני זוכרת אותך ואת האפרוחית שלך. מקווה יחד איתך ומצרפת את התקווה שלי לשלך
.

שירה דוד
09-7749028

eternal stitch

New member
שבוע 30 וכן, לקחתי הפסקה מפה

בת 35 עם בן 3 בבית, שנולד אחרי הריון ולידה מהחלומות, מהסוג שאני מאחלת לכולן ועדיין מקווה גם לעצמי שלפחות הלידה תעבור בקלות.
באפריל האחרון עברתי הפלה בשבוע 9, אחרי כמה שבועות מטלטלים ועובר בלי דופק. ההפלה קרתה באופן טבעי כמה ימים אחרי שגיליתי שאין דופק לעובר (בעקבות דימום) והושלמה ע"י ציטוטק. בסך הכל עברה ב"קלות" יחסית, אבל בדיעבד יכולה לומר שלא ממש התאוששתי נפשית (כחלק מעוד מכלול של דברים שעברו עליי בתקופה האחרונה).
די מהר נכנסתי שוב להריון הנוכחי שהתחיל עם דימום בסוף שבוע 6 והייתי בטוחה שאני מפילה שוב עד לרגע שראו דופק באולטרסאונד. ככה הגעתי לפה. הבנתי שלא ממש התאוששתי מההפלה שהייתה לי למרות שהייתה בשלב מוקדם מאוד. היה לי קשה לעכל את ההריון והייתי מאוד לחוצה. אח"כ עברתי כמעט 5 שבועות עם ברונכיטיס שהייתי בטוחה שאני גורמת לנזקים לעובר ואח"כ עוד דימום קל שהשאיר אותי בסטטוס הפלה מאיימת. אחרי שתי סקירות תקינות הצלחתי לבסוף לקבל את זה שהעובר שלי בסדר (יש לי עוד בן בדרך) והרגשתי מספיק בטוחה להצטרף לקבוצת פייסבוק של הריוניות והרגשתי לרגע נורמלית ויכולה לדסקס על דברים סטנדרטים של הריוניות.
עד שלפני שבועיים (בשבוע 28) עלה לי החום ורק ליתר ביטחון התקשרתי למוקד אחיות, ששלחו אותי למיון ומשם התחילה מסכת שלמה של ניסיונות איבחון שהסתיימה באישפוז שלי לכמעט שבוע. עם פעילות רחמית והתקצרות צוואר הרחם וחום לא ברור. ושוב נהיה לי מלחיץ ועצוב. כרגע החשד, אגב, שנדבקתי בCMV, אבל התוצאות שלי מוזרות ואני בעיצומו של בירור בנושא.
ורק רוצה להחזיק את ההריון הזה כמה שאפשר ולהפסיק להיתקל בכל מיני תופעות ותחלואים. רוצה לקוות שהכל יהיה טוב ולהאמין בזה בלב שלם.

שירהד1

Member
מנהל
ואו! אחרי כל הסאגות הבלתי נגמרות הללו,

את בטח צריכה לא רק הפסקה מפה, אלא בכלל- איזו הפסקה כללית כזו
.
מקווה יחד איתך שמעכשיו זה יהיה על מי מנוחות, עד הלידה התקינה, ושתוכלי לספר לנו שהבן נולד ושהכל תקין ושאתם מתארגנים על החיים החדשים
.

שמרי על עצמך!
שירה.

שירה דוד
09-7749028

לא בהריון כרגע, אבל כן נכנסת לקרוא כאן מדי פעם

חצי שנה עברה מאז שנגמר הדופק בהריון 8.
מאז עברתי היסטרו אבחנתית כדי לבדוק אם יש הידבקויות, ניתוחית להפרדת ההידבקויות ועוד אבחנתית כדי לוודא שאין הידבקויות חוזרות.

בזכות הקרטוע של תפוז, הצלחתי קצת להיגמל מהפורומים

שירהד1

Member
מנהל
למרעישה בשקט-

ההיכרות בינינו כבר הופכת להיות ארוכה מדי...מאחלת לך מכל ליבי את הסוף שאת כל כך רוצה בו
.

שירה דוד
09-7749028

מבאס טיפה לראות את הפורום הזה קצת מנמנם

בעוד הפורום המקדים עירני כתמיד.
בא לי לשוב לתקופה בה המון הרות יחד ועוזרות ותומכות לצלוח את ההריונות ויולדות יחד...
הפורום הזה (כמו אחיו הקטן), הציל אותי בזמנו ומקווה עוד לשוב לפה מתישהו ובינתיים לפעמים נכנסת להתעדכן אם מישהי שאני עוד מכירה, אולי ילדה (יאי לצומבה !).

גם אני "חוגגת" פה כבר 5 שנים, שישה הריונות וילד קשט מתוק אחד שכבר עבר את גיל 3 והיינו אופטימים לחשוב שכבר יהיה אח גדול עד עכשיו (צוחקת על עצמי בלב על הלחץ שלי בהריון הלפני אחרון, שזיו קטן מידי ומוקדם לו מידי ואיך יגיב כשאמא לו תהיה רק שלו.... לא מתאימה לי אופטימיות כזו ).

מקווה להיפגש פה עם רבות וטובות עוד השנה ב2019

שירהד1

Member
מנהל
תודה ויקטור על השיתוף המרגש

אנחנו מכירות כבר יותר מדי שנים....
המשיכי לשמור על הגחלת של האופטימיות, אפילו גחלת קטנטונת שנראית לך מטופשת ושלא מתאימה לך ולסיטואציה. כולי תקווה שהגחלת הזו תהיה ללהבה גדולה ונפלאה, כזו שמחממת לבבות.

שירה דוד
09-7749028

למעלה