התייעצות מחדשה בקבוצה

דודו208

New member
התייעצות מחדשה בקבוצה

היי לכולן,
אני חדשה ישנה פה. לפני מספר שנים, עסרתי גרידה מאוחרת לאחר מום לב קשה בעובר. אחריו, היה הריון רווי מתח ובדיקות שבסופו נולדה ילדת הקשת שלי. כיום, בהריון חדש, בשבוע 15. עד לפני מספר ימים, הייתי יחסית בסדר. השקיפות הייתה תקינה והצלחתי להחזיק את הרוגע והשלווה. לפני מספר ימים, עשיתי סקירה מוקדמת אצל ד"ר כסיף והיא החלה בכך שחדרי המוח בגדר הנורמה, אבל הוא לא רגיל לראותם בגודל הזה ( 8 מ"מ) בשבוע זה והיה רוצה שאחזור לסקירה מכוונת מוח כעבור 3 שבועות. מאז, אני לחוצה מאוד, מוטרדת, מכינה את עצמי לנורא מכל ובעיקר לא מוצאת מנוח. החלטתי שאני לא רוצה לחזור אליו, אלא ללכת לחוות דעת נוספת. העניין הוא שאני לא יודעת למי עדיף. שמעתי על מלינגר שהוא מומחה מוח, אבל אליו, אין תורים בחודש הקרוב. הצלחתי לקבוע תור לברונשטיין מחיפה ביום שישי הזה, אבל אני תוהה אם זה לא מוקדם מדי. מעבר לזה, קבעתי תור לפרופ' וולמן לעוד שבועיים, אבל שמעתי עליו שהוא לא נחמד ואני לא בטוחה שזה נכון לבריאות הנפשית שלי. מאוד מבולבלת ממה עליי לעשות כעת.
תודה ושנה טובה לכולן!!!

אמאלוסי

New member
חיבוק

יקירה, שולחת חיבוק. מאוד מבינה את הלחץ שלך.
עובר הוא בן ?
הבנתי שלבנים יש יותר דברים מהסוג הזה. אצלי בהריון אחרון הייתה אסימטריה בין חדרי המוח, הייתי סקירה מכוונת מוח, אסימטריה עדיין נשארה. אבל לא גדלה. אחרי לידה עשיתי לו אולטראסאונד מוח והיה תקין.
לדעתי, תקבעי תור למלינגר ליתר בטחון (בתקווה שלא תצטרכי ותבטלי אותו).
לא כל כך הבנתי למה את צריכה גם ברונשטיין וגם את וולמן. בכל מקרה, מקווה שברונשטיין ירגיע אותך.
תעדכני. מחזיקה אצבעות שהכל בסדר.

שירהד1

Member
מנהל
אוף...אין רגע דל, הה?

האמת היא שאין לי עיצה בהיבט הרפואי, כי אני לא מכירה את הרופאים שהזכרת.
כולי תקווה שיסתבר שהכל בסדר ושההתפתחות העוברית תקינה, ושכל החרדות יתמוססו.
תעדכני אותנו בבקשה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה