עוד מעט היא פה

SaarFadida

New member
עוד מעט היא פה

שבוע 38. אחרי כמה שנים קשות מאוד אישית ובריאותית. היה לי קשה לסמוך על רופאים, על הגוף שלי ובכלל. השבועות האחרונים היו מאוד מלחיצים (סכרת הריון ומעקב גדילה עקב עוברית קטנה). המומחה שפגשתי (גרה בחו״ל) מההתחלה לא היה לחוץ וכך גם נשמע בפגישה האחרונה. אבל אני עם עצמי הייתי בלחץ עצום מה שהקשה עליי להתחבר. כבר יודעת שידברו על זירוז לקראת סוף שבוע הבא. היא עוד מעט פה. איך נרגעים? האינטואיציה אומרת שהכל יהיה בסדר אבל זה מוחבא תחת הרבה לחצים ודאגות.

שירהד1

Member
מנהל
עם היסטוריה כמו שלך קשה מאוד להירגע...

אני לא זוכרת- האם זו הלידה הראשונה שלך? האם הלחצים והדאגות קשורים לתהליך הלידה או לאימהות שתבוא אחריה?...אולי שווה בינך לבין עצמך (או עם בן הזוג או עם חברה קרובה/אמא/אחות) לפרוט לפרוטות את הדבר, ולנסות למצוא פתרונות לכל פריט במגוון הדאגות והלחצים.
האם לאחר הלידה בעלך יהיה איתך מספר שבועות או שאמא שלך תבוא אלייך לסייע (יש לי שכנה שלאחר לידת נכדים בחו"ל, נוסעת אל ביתה למספר שבועות כדי לתמוך ולעזור).
במידה ועיקר הדאגות קשורות ללידה, אולי כדאי לשקול סיוע של דולה (אם זה מקובל בארץ שבה את נמצאת).

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

Saafadida2

New member
מהרבה דברים

אבל בעיקר בריאות,שהכל יהיה בסדר לי ולעוברית. לידה ראשונה. דולה בלידה פה זה עסק יקר שלא נצליח לעמוד בו אך יש לי כבר שתי אופציות לדולות לאחרי לידה שיוכלו לבוא לכמה שעות הביתה להסביר/לעזור.
לצערי אמא לא תגיע (זה כבר סיפור אחר),בשבועות הראשונים הבנזוג יהיה איתי.

שירהד1

Member
מנהל
את מתקרבת בצעדי ענק לתפקיד הכי חשוב-

הכי חשוב, הכי מעצים, הכי מורכב, הכי נפלא, הכי מרגש, הכי מצריך אנרגיות/כוח/סבלנות....
הכי בעולם- בכל המובנים- גם עבורך וגם עבור בעלך.
אני מקווה שיש לך במקום שבו את גרה קהילה תומכת, גם במובן הפיזי, וגם במובן הרגשי. מקווה שיהיה לך מקום להתייעץ בו, מקום לשתף, מקום לספר גם על הנפלא וגם על המורכב.
וברור, שבראש ובראשונה, מאחלת בריאות שלמה לך ולעוברית.
מחכה כבר להודעת הלידה שלך:)

שירה דוד

ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה