הריון אחרי 3 הפלות ברצף

הריון אחרי 3 הפלות ברצף

היי לכולן,
אני בת 37 ללא ילדים, ברקע 3 הפלות ברצף (עברתי את כל הבדיקות כולל קרישיות והכל נמצא תקין), הוחלט בהריון הבא על קלקסן 40 מ"ג.
ב 16/5/18 הייתי אמורה לקבל וסת ובמקום זה היה לי דימום חד פעמי והכתמות חומות בניגוב - הבנתי שזה נקלט ולמחרת בטא עמדה על 850 והתחלתי קלקסן 40 מ"ג. שבוע אחרי 21/5/18 הבטא עמדה על 5800 (עשיתי ביום שנכנסתי לשבוע 5).
מנסיונכן, כי אני כבר בסיוט, היו לי בחילות קלילות ולא מציקות ובראשון האחרון בחילות קשות והקאות, החזה היה בגוון קצת כהה יותר ואתמול הכל הפסיק הבחילות לא היו בכלל, הבוקר החזה בגוון ורדרד וטבעי.... אותי זה הלחיץ במיוחד לאור ההסטוריה שלי, הרופא שלי יהיה רק באמצע יוני ומרגישה שאני במחשבות שליליות מתוך לחץ. בעלי חושב שאולי זה מוקדם שיהיו סימנים (שבוע 5) או שהקלקסן מפחית ומווסת את התסמינים.
אשמח לעצתכן

מייעצת

לכי למוקד. אמצע יוני רחוק. החרדה מרקיעה שחקים. בבטא שלך אפשר כבר לראות שק ברחם. הבדיקות לא מבטיחות את תקינות ההריון אבל נותנות פסק זמן (קצר) מהחרדה. אני נכוויתי מבדיקות תכופות (הראשונה בשבוע 4, ואז 5 ואז 6 - חשד לחוץ רחמי - דופק איטי+חשד להריון הטרוטופי - דופק איטי) ורק אח"כ הצלחתי להחזיק מעמד מבדיקה לבדיקה (שבוע 9 דופק מהיר, שבוע 12 שקיפות, שבוע 16 סקירה, שבוע 22 מי שפיר), אבל זה לא היה לי פשוט. בשביל זה אנחנו כאן, להחזיק לך את היד ולחכות ולטפס על הקירות ואיכשהוא לעבור יום (ועוד אחד) עד שיסתיימו 280 הימים באמהות אמן סלה.

ספרקית

New member
ברוכה הבאה

מאחלת לך הריון תקין, בריא, רגוע (עד כמה שאפשר) והכי חשוב שיסתיים בידיים מלאות ובהמון אושר.

לגבי הסימנים.... כמו שאומרים שוב ושוב בפורומים "הנורמליים" של הריון. לסימני ההריון אין שום קשר (שום קשר!) לתקינות ההריון. יש בחילות/אין בחילות, יש הקאות/אין הקאות, יש כאבים בחזה.אין כאבים, תופעות מופיעות ואז נעלמות... כל זה לא אומר כלום!
קשה להפנים את זה בהריון נטול טראומות עבר, קשה שבעתיים להפנים בהריון לאחר אובדן.

אז מצטרפת לאיןאריות, אישית, אני הייתי הולכת להיבדק. לכי מוכנה לזה שאין עדיין דופק (כי לא אמור להיות). אבל יוכלו לראות שק הריון. אני חושבת שחבל להתנהל שלושה שבועות עכשיו בלחץ נפשי היסטרי. עדיף להיבדק ולהירגע לפחות לכמה ימים.

עדכני אותנו איך היה

תודה לחיזוקים

אמש היה לי אירוע אז לא יכולתי ללכת לרפואה דחופה
בבוקר התקשרתי למרפאה ונאמר שהרופא שלי בחו"ל בגלל זה העיכוב בתורים ... התייעצו עם אחות ושמו לי עוד בדיקת בטא
לדבריה אם זה הריון תקין הבטא אמורה לעלות יפה בהכפלות.
בראשון אני יעשה ומקווה לתשובות טובות.
בנתיים שמתי לב שהפטמות שלו שינו גוון לחום מאוד מאוד בהיר על קו השקוף, אין לי בחילות אבל כן יש לי מעין "פרפרים בבטן"
מחזיקה אצבעות שהפעם אני יהיה אמא

שירהד1

Member
מנהל
היי וברוכה הבאה

בתקווה לשהות ממושכת, ולהריון שיסתיים בידיים מלאות ובאושר גדול.

אל תחפשי סימנים מסימנים שונים לתקינות ההריון והעובר, כי לא תמצאי. אי אפשר לדעת תכלס כלום, אלא אם כן הולכים להיבדק. הייתי ממליצה ללכת בשבוע 6, כדי לראות את מה שאמורים לראות בשלב הזה (לא תמיד יש דופק, אבל ניתן לראות שק הריון בתוך הרחם+עובר תואם לשבוע).
השבועות הראשונים עלולים להיות מאוד מאוד מלחיצים, בעיקר כאשר עוברים מספר הפלות לפני כן.
ה"פרפרים בבטן" נובעים בשלב הזה מפעילות מערכת העיכול, אז בחיי שאל תייחסי לכלום סימן כזה או אחר. לי מעולם לא היו בחילות- לא בהריונות התקינים ולא בלא תקינים. צבע הפטמות שלי- בחיי שאין לי מושג מה הוא היה והאם השתנה או לא.

בקיצור- כולי תקווה שבאמת ההריון הזה יהפוך אותך לאמא. לכי להיבדק בשבוע 6. אפילו לא צריך תור. הולכים, אומרים למזכירה על איזה רקע הגעת, מחכים בתור ומכניסים אותך לבדיקה, בתקווה לטוב.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

תודה לתגובה המעודדת

אני בראשון מתכוונת "ליפול" על המרפאה
בבוקר יעשה עוד בטא כדי להוריד קצת ממפלס הסטרסס

מעדכנת...

וסת אחרונה 17/4
16/5 עשיתי בטא ויצא 851 (שבוע 4)
21/5 בטא 5807 (שבוע 4+5)
היום בטא נוספת (שבוע 5+4) בטא 22,271

אני רואה שזה לא מכפיל ב 2- האם זה תקין?
מבחינת הערכים אני בטווח של שבוע 5 אבל אין הכפלה קבועה של 2 יום כן ויום לא כמו שהיה בהתחלה
הרופא שלי במילואים עד שבוע הבא ולא בא לי להמציא למיון שטויות כדי שיבדקו. מעדיפה לחכות לשבוע הבא לראות דופק

יש ממה לחשוש שהיא לא עלתה בכפולות 2?

ספרקית

New member
הכפלה בשתיים כל יומיים זו רק הערכה

לא מדע מדויק.
הבטא שלך מכפילה את עצמה בערך פי 1.6 כל יומיים. זה נראה תקין.

שיהיה המשך הריון רגוע ובריא

nn0aa

New member
מניסיוני, הסימנים של השבועות הראשוניים עשויים לחרפן

גם אני כל כמה ימים/שעות/דקות הספדתי את ההריון
הכל היה נראה לי כמו סימן לפה או לשם
(כולל כמה סימנים הזויים לחלוטין)
לקח לי זמן להבין שהמציאות שלי במהלך הריון היא שגם אם אני לא מודעת לכך, רוב העיסוק שלי הוא מה קורה בתוך הרחם שלי, ושאי הוודאות מטריפה אותי
אני פינקתי את עצמי מדי פעם באולטראסאונד
נראה לי שאולי כדאי לך לקבוע לרופא אחר לפני
וגם עוזרת לי המנטרה "מי שצריך להגיע מגיע", כמובן, שקשה יותר להיות בקבלה כעוד לא הגיע אף אחד..

מעל 1000 אין משמעות להכפלה של הבטא

ועוברים למעקב א"ס שהוא הרבה יותר מדויק. בידיים מלאות אמן !!!

למעלה