הודעת לידה

אליסקה

New member
הודעת לידה

באוגוסט 2012 עברנו לגור יחד. במרס 2013 אמרנו ״הבה נעשה ילדים״, והוצאתי את ההתקן התוך רחמי. בסוף ינואר 2018, אחרי הריון ארוך ומשעמם ולגמרי רגיל, ילדתי בניתוח קיסרי את בני בכורי השמנמן והבריא, עפר.
תכננתי לכתוב הודעה עם הרבה נתונים לגבי מספר ההפלות שעברתי, מספר צילומי הרחם, מספר ההיסטריוסקופיות, מספר השאיבות וההחזרות ועוד אבני דרך במסע הארוך והמייסר שלי (שלנו), אבל בעצם כל מה שהיה כבר לא מעניין אותי, ובכלל לא בא לי להיזכר.
שתי המילים שאני הכי אוהבת להגיד בימים אלה הן ״התינוק שלי״ (״התינוק שלי ישן״, ״התינוק שלי רעב״), ואני שמחה ומאושרת בו. הוא יצא מאוד חמוד, אפילו יותר ממה שדמיינתי כשחלמתי עליו. התינוק שלי.

שירהד1

Member
מנהל
מזל טוב!

הודעה כל כך מרגשת...חיכיתי לה בסבלנות.
איזה יופי לקרוא! ממש שמחה עבורך.
שם מקסים נתתם לתינוק שלכם, עופר.

(אגב, לא קשור, אבל נכון יותר לכתוב שמות עם כתיב מלא, כלומר עם ו'. במילון המילה עפר מופיעה בלי ו', אבל זה בגלל שהמילון המילים מנוקדות. מבחינה לשונית אמורים לכתוב עם ו'. אלו דברים שאני יודעת מדוד שלי שהוא מתרגם ועורך לשוני...).

מאחלת לכם התחלת חיים חדשה ונפלאה עם התינוקי המתוק
.
ממני באהבה,
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

אליסקה

New member
תודה יקירתי

לגבי האיות - את צודקת, גם אני בדקתי את זה, אבל הוא נקרא על שם סבא שלו, אביו של בן זוגי, שנהרג במלחמת יום הכיפורים, ובן זוגי ביקש ששמו יאויית בדיוק באותו אופן בו איית אותו אביו.

ממש מרגש

רק מדמיינת כמה עבר בן זוגך במהלך חייו.
מקווה שהגעתם למנוחה ולנחלה ושמעכשיו תדעו אושר ושמחה.

אליסקה

New member
תודה רבה

מחכה בכיליון עיניים להיות מאושרת בשבילך בחזרה בקרוב

אליסקה היקרה

כמה כיף לפגוש אותך כאן, אחרי שהמסע הארוך שלך הסתיים בטוב. ברוכה הבאה לאמהות, תהני מהתינוק שלך!

למעלה