מי לוקחת זריקות פרגניל לתמיכה בהריון אחרי הפלות? והאם עזר לה

גלי377

New member
מי לוקחת זריקות פרגניל לתמיכה בהריון אחרי הפלות? והאם עזר לה

שירהד1

Member
מנהל
בזמנו לא עזר, כי היה עובר עם טריזומיה...מאז- לא מאמינה בזה.

Cuenquitta

New member
לקחתי פעמיים, טפו טפו המשיך בטוב

בהריון עם הבן שלי (אחרי הפלה אחת מוקדמת וטיפולים) קיבלתי פרגניל עד שבוע 8.
מאז היתה לי הפלה בשבוע 7 (לא ידעתי שהייתי בהריון ולא נטלתי פרגניל, אבל כמובן אי אפשר לדעת אם זו הסיבה שלא הצליח) והריון כימי נוסף (שלא הספקתי להתחיל פרגניל).
עכשיו אני בשבוע 17 חמסה חמסה של הריון שבו נטלתי פרגניל עד שבוע 8.
אציין שלי יש ברקע מחלה אוטואימונית, אז אולי באמת יש איזו משמעות לפרגניל, הרופא שלי חושב שאין לזה תרומה אמיתית אבל זרם איתי כשרציתי לנסות.

לקחתי פעמיים. פעם ראשונה היה הפסקת דופק עם הפרגניל

לא באמת אפשר לדעת מה עוזר, אם הכלל, כמו ששירה אומרת תמיד.
אחרי 3 הפלות קיבלתי זריקות פרגניל וגם סטרואידים במינון נמוך והייתה הפלה בשבוע 10-11.
אחרי 4 הפלות, בהריון הנוכחי, לקחתי שוב פרגניל, עד שבוע 18 (זה הרבה מאוד- מקובל להפסיק בערך בשבוע 12) אבל עם שילוב של עוד המון המון המון תרופות (הורמונים מכל הסוגים במינונים גבוהים, סטרואידים, קלקסן, אנטיביוטיקה ועוד)

גלי377

New member
ואהווו לא פשוט... אחרי 4 הפלות קיבלת קלקסן? יש לך קרישיות?

גלי377

New member
מרגישה כמו ברכבת הרים..כרגע במעקב בטא כנראה כימי שוב...

שנה לא פשוטה היתה לי, לפני 4 חודשים הריון שהפסיק להתפתח שבוע 8 , אחרי זה עכשיו הכימי הזה וגם שנה שעברה היה כימי אחד,
בקיצור 2 כימים והפלה...
עשיתי בדיקות קרישיות, יצא תקין מלבד הטרוגוטיזית לפקטור 5 והומוטיגטורית לפקטור MHRF ההמטלוג לא נתן לי טיפול מלבד אמר שאחרי הלידה 6 שבועות להזריק קלסן.... רופא פוריות שלי נתן לי מרגע הבטא תמיכה בזריקות פרנגיל וכדורי דופסטון...בכל זאת משהו לא מסתדר או שאני מקבלת טיפול לא נכון או שאלך להתייעץ כמובן עם עוד המטולוג - בת 39 וחצי והזמן לא לטובתי :(

למעלה