אפשר להתייעץ כאן על רופאים להריון בסיכון?

giraffelle

New member
אפשר להתייעץ כאן על רופאים להריון בסיכון?

<לא בשבילי>
סליחה שאני שואלת כאן, לא מצאתי את פורום הריון בסיכון (הוא נסגר?)

אני מחפשת רופא לחוות דעת שניה.
הסיפור הוא כזה: בהריון קודם, עורק טבורי יחיד, IUGR חמור - יילוד בשבוע 34 עם פיגור בגדילה של 5 שבועות, זרימות שהפכו להיות לא תקינות בצורה פתאומית. (סוף טוב, ילד בריא)
בירור קרישיות - בגדול תקין, תוצאה אחת קצת מוזרה. לא מטופלת.
בהריון הנוכחי עובר קטן אבל בסדר. הרופא רוצה לשלוח לזירוז בשבוע 37 בגלל ההיסטוריה.
מחפשת רופא שאפשר לסמוך עליו, ושלא שולח לזירוז בקלות, כדי להבין אם באמת כדאי ליילד.

אליסקה

New member
אני יכולה להמליץ על ד״ר אלי רימון

הוא היחיד שאני מכירה, ומטופלת אצלו. באמת לא יודעת מה הגישה שלו לגבי זירוז אחרי הריון עם iugr, אבל יכולה לספר שאצלי היה באחת הסקירות חשד ל-varix, שהוא ממצא שמחייב מעקב תכוף ויילוד מוקדם, והוא ממש לא מיהר לקבל את האבחנה ושלח אותי לחוות דעת שנייה, שאכן שללה את הממצא. כעת אני בשבוע 37 עם עובר ענק (היה 3.3 ק״ג לפני שבועיים, היום עושה הערכת משקל נוספת), ואפילו עכשיו - כשאני מעוניינת בזירוז כדי להימנע מקיסרי - הוא לא מתלהב.
הוא במאוחדת, מקבל גם בפנקס בת״א וגם בנורדאו בפ״ת, ומעבר לזה הוא הסגן של קופרמינץ במחלקה להריון בסיכון באיכילוב. הוא מין ״אדיש״ כזה, אבל אם יש שאלות הוא בהחלט עונה באופן מספק.
בהצלחה לחברה!

שירהד1

Member
מנהל
ואו! אליסקה! את ממש ממש בסוף! מחכה להודעה המשמחת

פרופ' מיזעקי שלי

מנהל היחידה להריון בסיכון בשיבא ומקבל פרטי בת"א.
יחיד סגולה, ואני לא מפזרת שבחים ללא קבלות ולצערי יש לי הרבה יותר נסיון שלילי ואכזבות עם רופאים, מאשר המלצות.

הוא מאד מאד יסודי, מעודכן בכל המחקרים וגמיש בשיטת הטיפול שלו, זמין כל הזמן בנייד ובוואטס-אפ, מאד נעים ועונה על כל שאלה וגם אני טופלתי בהריונות האחרונים ביחידה להריון בסיכון בשיבא והוא תמיד דאג לי שם ושוחח עם הרופאים ודאג וביקר כשאושפזתי כמה פעמים. גם בהפסקת ההריון האחרונה הוא התקשר אליי ועודד אותי והבטיח שיעזור בכל דרך שבה אבחר ושישמח מאד ללוות אותי בהמשך אם אחליט וכי אין לו ספק ש"נצליח" יחד.

dandale1

New member
אני מטופלת אצל ד"ר בני חן

מקבל בסניף של מאוחדת בבני ברק (רח' ירושלים 17)
היה מנהל מח' יולדות במעייני הישועה ונמצא כיום במח' רפואת העובר של שיבא
מקסים, אנושי, קשוב ויחסית זמין, זרם עם החרדות שלי בהריון הנוכחי כשאמרתי לו שאני מבקשת בדיקות תכופות יותר
הייתי אצל ד"ר רימון בהריון הראשון שלי, הגעתי עם עובר עם דופק חלש אפילו לא בדק אותי שלח אותי למיון, במקום לבדוק אם יש דופק או אין ואז לשלוח למיון

ממליצה בחום!!

למעלה