תחילתו של הריון

תחילתו של הריון

היי לכולן,
אני אחרי גרידה בשבוע 9 מאחר שפסק הדופק והריון כימי..הכל קרה בשלושת חודשים האחרונים.
בתחילת השבוע גיליתי שאני בהריון (תודה לאל) ..זה היה 6 ימים לפני האיחור (אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ מאחר שעשיתי מעקב זקיקים).
בדיקת דם ראשונה (5 ימים לפני האיחור) הבטא הייתה 20, יומיים אחרי (3 ימים לפני האיחור) הבטא עלתה ל76. אני רוצה לבצע בדיקת בטא נוספת ביום ראשון רק בשביל השקט שלי.
עוד כמה בדיקות בטא הייתן מבצעות?
ערכי הבטא תקינים?
הרופא נתן לי כדורי אוטרגסטן כתמיכה להריון, יש לזה תופעות לוואי?

נרגשת ומאוד לחוצה.

מזל טוב!

שיעבור לך מהר (הלוואי) ובידיים מלאות!!!! ערכי הבטא תקינים, הייתי מבצעת את הבדיקה ביום ראשון ואח'"כ כבר קובעת תור לא"ס. האוטרוגסטן ללא תופעות לוואי, רק לפעמים קצת מטפטף החוצה, כדאי לשכב כמה דקות אחרי ההחדרה (אישית לא הקפדתי) וללכת עם תחתונית.

מזל טוב!!

עשיתי 3 בדיקות בטא
השנייה בהפרש של יומיים מהראשונה והשלישית בהפרש של שבוע מהשניה.
זה מה שהרופא שלי המליץ.. וזרמתי איתו כי הייתי בחרדות נוראיות.

גוגו 888

New member
בשעה טובה :)

אני הייית מחכה ועושה US עוד שבועיים לדופק או אם את רוצה עוד שבוע לשק. אני עשיתי רק ביטא אחת כי בהריון שלפני (שנפל בשבוע 7) עשיתי איזה 6 בדיקות (חלק עם הכפלות תקינות וחלק פחות) וזה הכניס לסטרס....
המון בהצלחה שיהיה לך ולכל בנות הפורום

שירהד1

Member
מנהל
ברוכה הבאה

האמת היא שאני ממש לא בעד כל בדיקות הבטא הללו. אין בכך טעם בעיניי. אם הבטא עולה יפה- לצערנו, כולנו פה יודעות שזה לא סוף פסוק, ואם משהו לא מי יודע מה כמה בבדיקות- אז החרדות עולות עוד יותר.
בקיצור- כל עוד לא ידועות בעיות אצל האישה וההריון טבעי, אני בעד בדיקה ביתית ובדיקת דופק בשבוע 7-8. אני יודעת שאת מטופלות הפוריות שולחים כל הזמן לבדיקות הבטא ולבדוק הכפלות וכן הלאה. אולי הנשים האחרות גם "נדבקו" מהשיטה הזו. אני לא בעד.
מאחלת לך שההריון הנוכחי יסתיים בשמחה רבה ובידיים מלאות!

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

מזל טוב!

אני הייתי מחכה עם הבטא לערכים יותר משמחים. באזור האלפים
בכל מקרה, כרגע הבטא עלתה יפה.

למעלה