מחזור ראשון אחרי ההפלה הגיע..אתם ניסתם ישר להכנס להריון?

גלי377

New member
מחזור ראשון אחרי ההפלה הגיע..אתם ניסתם ישר להכנס להריון?

שירהד1

Member
מנהל
אני רוצה להתייחס לסוג השאלות שלך-

שאלות הסקר הללו לא מקדמות אותך לשום מקום. זה לא רלוונטי מה כל אחת ואחת עשתה, ומתי נקלטה להריון, ומתי התחילה לנסות, ומתי בדיוק קיבלה מחזור לאחר ההפלה.
אני מבקשת ממך להפסיק להפגיז את הפורומים בשאלות הסקר הללו.
אם את מעוניינת, את מוזמנת לשתף במה שעובר עלייך. זה יקדם אותך הרבה יותר ויסייע לך הרבה יותר, כי אז נדע אולי טוב יותר איך לעזור לך.

ייתכן והתגובה שלי לא תמצא חן בעיני מישהי פה, וזה גם בסדר גמור.
אני כותבת זאת לאחר חשיבה, ולטובת הכותבת.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

מצטרפת

גלי, את משטחת את הכאב לכדי שאלות טכניות. הפורום פה הוא פורום של תמיכה רגשית. כדאי לך להיעזר בנו.

מוסיפה מניסיוני

לדעתי, זו כבר שאלה עם משקל רפואי, כי צריך אישור מהרופא על המקרה הספציפי... לעיתים (לרוב לא בהפלה ראשונה בשליש ראשון) יש צורך בבדיקות רפואיות וע"כ יש להימנע מהריון חדש.
אחרי אישור רפואי מגיע תורה של הנפש, של רצונה של האישה, של בן הזוג.....

ומוסיפה מניסיוני:
  • יש משהו בלדעת מה הנורמה אצל נשים אחרות (אורך דימום, זמן לקבלת המחזור) אבל לעיתים רק יכול להלחיץ. אם אני הייתי שואלת סתם הייתי נלחצת כי אצלי, אחרי שלושת הגרידות, הדימום היה ארוך יותר ממה שנאמר פה בדר"כ והיו כתמים כחודש וחצי. אף פעם לא בדקתי שארית אך תמיד נבדקתי אחרי המחזור הראשון (7-8 שבועות) והרחם היה נקי.
  • יש טווח נורמה שלא רק ששונה בין אישה לאישה, הוא יכול להשתנות אצל אותה אישה. למשל- תוך כמה זמן נכנסתם להריון? אצלי אישית אין חוקיות. והטווח נע בין להיקלט בניסיון הראשון לבין לחכות שנה ורבע!! והייתי בהריון מספר לא מבוטל של פעמים.....

אם את מתכוונת אלי

ב״ייתכן והתגובה שלי לא תמצא חן בעיני מישהי פה״ - אז אני רק אגיד שברור שיש מקום להפעלת שיקול דעת ולנסות לכוון את הכותבת למקום המתאים.
אני חושבת שהתשובה שלך מנוסחת היטב ומלאה באמפתיה, ואין בה את תחושת הגירוש שהיתה בהודעה אחרת שהפנתה כותבת אחרת למקום אחר.

שירהד1

Member
מנהל
לא, תרנגולת14- התכוונתי באופן כללי- לכולן-כל אחת רשאית לדעה-

אין לי בעיה ספציפית עם שאלות טכניות. היה פה פשוט מצב של הצפת שני הפורומים, כל כמה ימים, בשאלות מהסוג הזה, ולכן כתבתי את מה שכתבתי.

שירה דוד
09-7749028

גלי377

New member
איני מבינה מה מפריע שאני שואלת שואלת ואפילו שאלות טכניות לשם

כך אני חושבת נועד פורום , כמו בפורום הריון שכולם שם מתייעצות עם כולם וכולם עונות בשמחה על שאלות ואפילו שאלות שלא הכי קשורות אין לי כוונה להציף או לעצבן שואלת ומשתפת כי יש כאלה שעברו בדיוק גם הפלה ויש להם מידע לתת ולשתף בתחושות שאחרי...

אנחנו ניסינו מיד

אם אני מבינה את שאלתך, את מתכוונת, היה דימום אחרי ההפלה, עבר חודש וקיבלת מחזור? (או שתקבלי?)
דווקא אני חושבת שזאת שאלה במקומה. אבל תשאלי את הרופא נשים שלך. אני לא יודעת מה עברת.
לי הרופאה אמרה שאין בעיה ושאם יש, אז אני לא אכנס להריון. אבל זה מה שהיא אמרה לי.
מציינת בעדינות, אני לא יודעת איך זה אחרת כי אני פעמיים ניסיתי מיד אחרי ההפלה. (שתי הפלות רצופות) רק אומרת שהריון שמגיע מיד אחרי הפלה מלווה בהמון חרדות וחששות, מה שמקשה על ההריון, לי למשל היתה סכרת הריונית וידוע שזה קשור לסטרס. סטטיסטית, הרבה נשים אחרי הפלות חולות בסכרת הריון...
לא יודעת אם לחכות יעזור לזה.
אבל אולי טיפה לעבד את האובדן ואז להמשיך הלאה

היי גלי

אז קודם כל, אני כן חושבת שהשאלה שלך במקום!
מאוד לא מסכימה עם חלק מהבנות פה! ולא מבינה מה זה העוינות הזאת?? במקום לתת תמיכה לבנות שנמצאות במצב רגיש אתן תוקפות?!?!
מצטערת אבל הפורום הזה לא נעים בכלל!!!
&nbsp
ולשאלתך,
אני עברתי לידה שקטה לפני 3 חודשים. התחלנו לנסות אחרי מחזור ראשון, שהגיע אחרי כ 4 שבועות. אבל הרופא המליץ לנו לחכות שני מחזורים לפחות.
לא יודעת אם זה שונה בין לידה שקטה בשבוע מתקדם לבין הפלה. אולי שווה להתייעץ עם רופא..
בכל מקרה, אני אישית הייתי מחכה לפחות מחזור אחד, כדי לתת לרחם להתנקות.
חיבוק ענק

גלי377

New member
המון תודה על התמיכה שמחה לשמוע שיש אנשים טובים באמצע הדרך

ומן הסתם זה באמת פורום שנועד חשבתי לתת מענה לנשים אחרי אובדן ולתת אוזן קשבת ועצות להמשך , לא מבינה באמת מה עשיתי לא בסדר לא ששאלתי שאלות אסורות , או שלא קשורות אני חושבת. אבל הכל בסדר שמחה לפחות לשמוע שאני מקבלת מענה לשאלות ללא תקיפות מיותרות... בהצלחה רבה גם לך

מסכימה איתך

גם אני לא מבינה מה הבעיה בשאלה שלך.
זו לא סתם שאלת סקר משעממת כפי שאולי חלק חושבות. זו שאלה שיש בה המון תקווה לעתיד. וכן אחרי האובדן היא נותנת תקווה!! כי זה מאוד עוזר לדעת מתי נשים התחילו לנסות ומתי הן נקלטו! לי זה עזר בכל אופן!! ולי זה נתן תקווה. כי זה הנושא היחידי שהצלחתי להאחז בו בתקופה השחורה אחרי האובדן! רק בגלל זה לא נכנסתי לדכאון! רק בגלל התקווה הקטנה הזאת!
אולי לחלקכן זה נשמע טיפשי, אבל בשבילי זה היה כל עולמי!
ולכן מאוד קשה לי לקרוא את התגובות שלכן פה! כאילו הדעות שלי לא חשובות. כאילו אני לא שייכת לפה! זה מאוד מקטין ומעליב!
מקווה שלהבא תדעו להתחשב גם באחר.

שירהד1

Member
מנהל
ואני מקווה- "בדרךאלהקשת",

שאם את נשארת פה, אז תקפידי בבקשה לשמור על תרבות הדיון.

שירה דוד
09-7749028

תרבות הדיון???

כתבתי את דעתי ולא מבינה מה לא מכבד בה??
אם כבר תרבות הדיון, אתן אלה שגירשתן אותי מפה! אז תרבות הדיון?? הצחקתן אותי..
&nbsp

גלי377

New member
תרבות דיון !!!! איך זה נשמע כאילו לא מכבדות את הפורום הזוי .

למעלה