ההודעה באישורה של שירה

anastaciage

New member
ההודעה באישורה של שירה

שלום נשים יקרות,
ראשית אני כותבת לכן אחרי שקיבלתי אישור משירה.
שמי אנסטסיה, בת 26, מת"א, סטודנטית למדעי התנהגות - פסיכולוגיה וסוציולוגיה במכללה האקדמית ת"א יפו.
במסגרת עבודת הסמינריון שלי בסוציולוגיה בתחום טכנולוגיות רפואיות מתקדמות בחרתי לחקור פריון נשי, ובאופן ספציפי יותר אני חוקרת נשים שילדו בגילאי 40 פלוס. לצורך כך אני מחפשת נשים שירצו להתראיין, מדובר בראיון אנונימי לחלוטין שאורך משהו כמו שעה וכמובן תלוי בדינמיקה וברצון לשתף. אם מישהי מעוניינת אשמח מאוד אם תשלחו לי הודעה לכאן. הנושא חשוב מאוד ומעניין ולדעתי נוגע לנשים באשר הן. אציין ששירה מנהלת הפורום הסכימה להתראיין והפנתה אותי לכאן.
תודה רבה ושתהיה לנו שנה מהממת,
אנסטסיה :)

תוכלי בבקשה לחדד

שלום אנסטסיה
האם הראיון אמור להתקיים במכללה האקדמית ת"א-יפו, או באזורים נוספים בארץ/ טלפונית?
האם יש דרך התקשרות נוספת, לטובת חברות שאינן בעלות כרטיס קורא בתפוז?

anastaciage

New member
לגבי מיקום הראיונות

ראשית, תודה על הנכונות לסייע לי :)
הראיונות שעשיתי עד כה היו במקומות שהיו נוחים למרואיינות, בסביבת העבודה או הבית. אין לי בעיה להגיע אליכן כל עוד זה במרכז (כרגע אני בלי רכב) או לחילופין אפשר גם בטלפון.

anastaciage

New member
ראיון בטלפון

אני ממש ממש אשמח, זה המספר שלי - 0549538238, תשלחי לי ווטסאפ ונוכל לקבוע :)

שירהד1

Member
מנהל
מעודדת אתכן לסייע לאנסטסיה-

אכן התראיינתי, ואנסטסיה, למרות גילה הצעיר ולמרות העובדה שהיא עדיין איננה אמא, גילתה תבונה רבה וכן רגישות רבה לכל הנושא בעת הראיון.
היתה לי חוויה מאוד חיובית.
אודה לכן אם תתגייסנה ותעזורנה לה (וזכרו- גם אתן היית פעם סטודנטיות ועשיתן עבודות סמינריון...).

שנה טובה לכולן!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

נצל"ש - שירה, יש לך קשר עם הבחורה שעושה מחקר על NIPT?

הייתה לנו בעיה ליצור קשר טלפוני וסיכמנו שנדבר כשהיא תבקר בארץ ומאז היא נעלמה.
החלפתי מכשיר טלפון אז אין לי את המספר שלה שהיה שמור רק ב-whatsapp. אם יש לך קשר איתה, מסרי לה שאני עדיין מוכנה להשתתף, אם יש צורך.

עונה לגבי החוקרת בנושא NIPT

היא תגיע לארץ בהמשך החודש ואני כמובן אזכיר לה ליצור קשר.
כותבת לך בפרטי.

היי אנסטסיה

אשמח להתראיין. טרם ילדתי וספק אם אזכור אחרי הלידה (אמן!). את מוזמנת להיות איתי בקשר במהלך נובמבר אם עוד יהיה רלוונטי.

למעלה