הסוף הטוב שלי

הסוף הטוב שלי

שלום לכולן,
לא יודעת אם מישהי מכן זוכרת אותי. לפני שנה בדיוק עברתי גרידה שניה בתוך 3 חודשים לאחר 2 הפלות נדחות. הייתי מעט פעילה בפורום אובדן באותה תקופה.
קצת רקע עלי:
בת 40, עם 2 ילדים שהריתי בתחילת שנות השלושים שלי.
וסביב יום הולדת 39 - 2 הפלות נדחות כאמור, אשר אחריהן עברתי היסטרוסקפיה ובדיקת דם לבלוטת התריס שנמצאו תקינות. אחרי הבדיקות מיד הריתי שוב אך קיבלתי מחזור לאחר כשבוע (הריון כימי) ואותו מחזור היה המחזור האחרון של ההריון המלא והמופלא שהניב את בתי בת ה 5 ימים.
בתחילת ההריון היה לי מאוד קשה להאמין בו, בכל זאת הריון רביעי בתוך 9 חודשים.....
בכל פעם שהבחילות קצת נחלשו הייתי בטוחה שאני שוב בהפלה, ביקרתי במוקד כל שבוע ולפעמים פעמיים בשבוע.
אבל השבועות עברו ועברתי בדיקה אחרי בדיקה וגם כשהייתי בחודש תשיעי עדיין הייתי בהיסטריה של תנועות. יש לי חברים טובים שכעסו כי לא העזתי לספר כמעט עד הסוף.
אפילו כאן רציתי לכתוב המון פעמים אבל לא העזתי.....
ובסופו של דבר, בדיוק בתאריך המשוער, בלידה ממש מצוינת מבחינתי - זה סוף סוף קרה - הנס הפרטי שלי, בגיל 40 אחרי 3 אובדנים רצופים (אני סופרת את הכימי כי הוא גם נצרב אצלי) זכיתי להביא ילדה לעולם.
רציתי להודות לכן, ובעיקר לשירה ששאלה אותי שאלות והתעניינה גם בצד הרפואי וגם בנפשי, התמיכה שלך שווה המון

אליסקה

New member
מזל טוב! ממש משמח לשמוע :)

גם אני בהריון אחרי שלוש הפלות וכימי אחד, מוטרדת מכל סימן שבא והולך, ובכלל. מאוד מעודד, תודה ששיתפת. תגדלו אותה בנחת ובכיף!

תודה אליסקה

מאחלת לך המשך הריון רגוע ככל האפשר עד לסוף הטוב ולידיים מלאות באושר

shira3121

New member
מזל טוב ����������

שירהד1

Member
מנהל
בטח שזוכרת!!!-יופי של הודעה-מזל טוב

איזו הודעה מרגשת. באמת. אני ממש שמחה עבורך.
גדלו את הקטנטונת בבריאות, באושר ובנחת.
האם תסכימי לכתוב את ההודעה גם בפורום אובדן הריון, או שלפחות תאשרי לי, ואעתיק אותה לשם? זה ממש חשוב בעיניי.

ותודה גם על מילות התודה האישיות. זה מחזק אותי בדרכי.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

למעלה