ושוב יוצאת לדרך, בפעם השישית בדרך לילד/ה רביעי/ת- או שלא..

ושוב יוצאת לדרך, בפעם השישית בדרך לילד/ה רביעי/ת- או שלא..

בבית נער בן כמעט 14, אחריו שני אובדנים, בשבוע 37 ובשבוע 19, ילדון בן אוטוטו 8 ושובב קטן בן שנתיים וחודשיים.
בשבוע שעבר הייתי אמורה לקבל, הייתה לי תחושה חזקה שלא אקבל.
ביום שישי, אחרי כיומיים איחור עשיתי בדיקת הריון והופיע פס שני חלש.
ביום ראשון עשיתי בדיקת דם- בטא 85 -נראית לי קצת נמוכה. לפי מחשבון ההריון, בשבוע רביעי+6.
מפחדת, מתרגשת..
אז ותיקה פה שמתחילה מחדש את הדרך הארוכה, בתקווה לחזור הבייתה בסופה בידיים מלאות.
בהצלחה לכולן!

*** אוף. כתבתי את ההודעה לפני כמה שעות ושכחתי לשלוח. הלשונית נשארה פתוחה. קמה לשירותים. דימום וכאבים.
בבקשה אצבעות ואנרגיות טובות. למרות, שהמשאלה שלי, שאם ההריון הזה צריך להסתיים, עדיף שיסתיים עכשיו.. מניחה שכבר לא אצליח לישון. מתלבטת אם ללכת לבדוק בטא בבוקר או פשוט לחכות ולראות מה קורה. מה אתן אומרות?

לצערי הדימום ממשיך. מרגיש מחזור.

עשיתי בדיקת דם. מרפרשת כל כמה דקות ומחכה לתוצאות.
לא יודעת עד כמה תהיה אינדיקציה, ביום ראשון בטא 85. יכול להיות שהמשיכה לעלות מאז ועכשיו בירידה, אם הבטא תהיה נמוכה מ-85 אז מניחה שהתשובה ודאית ואם לא, נראה לי שאצטרך עוד בדיקה ביום ראשון..
עצות/המלצות?

שירהד1

Member
מנהל
תחזיקי מעמד- לא פשוט העניין הזה עם חוסר הוודאות על ההתחלה.

תודה לכן. לצערי המסע השישי מסתיים.

הרבה יותר מהר משציפיתי..
בטא ירדה ל 40.

עברתי שני הריונות טובים (אך חרדתיים) אחרי האובדנים הקודמים. הדרך המייסרת שווה את התוצאה.

מקווה להתחיל את הדרך שוב בקרוב..
בהצלחה לכולן!

שירהד1

Member
מנהל
אויש. משתתפת בצערך

מאחלת לך שיהיה בהצלחה בפעם הבאה. נחכה לך פה בסבלנות.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

orli12341

New member
משתתפת בצערך

אני לרוב לא כותבת בפורום אלא רק קוראת אך הייתי חייבת להגיב לך...

קודם כל גאה בך שאחרי שני אובדנים קשים עברת 2 הריונות חרדתיים עם סוף טוב זה לא מובן מאליו! הלוואי שתזכי לעוד הריון תקין עם סוף טוב

אמח עברתי אובדן בשבוע מתקדם 21, היו לי שני ילדים בבית ואחרי האובדן עברתי ברוך השם הריון בסיכון ומלא חרדות אך עם סוף טוב ותינוק בידיים.

לא מאמינה שאכנס שוב להרפתקה הזאת ממספר סיבות ביניהן פחד מהריון אבל מבינה את הצורך שיש בעוד ילד.
שיהיה לך בהצלחה!!

למעלה