לחזור הביתה בידיים מלאות 3- ילדתי

רונית 294

New member
לחזור הביתה בידיים מלאות 3- ילדתי

בשבח והודיה לבורא עולם ובשעה טובה ומוצלחת (וואו יצאתי דוסית) שמחה להודיע שילדתי לפניי יומיים בן זכר בריא ומתוק, אחד כזה עם בולבול.
ולמרות שהצצתי בדיסק לפני וחשבתי שאולי אני רואה שם בולבולון עדיין הייתי מופתעת. ובעלי בכלל... היה בטוח שזו בת (ביקשנו מהרופאים לא לדעת את המין).
למי שלא מכיר/זוכר את סיפורי, לפני כ- 3 שנים איבדתי הריון אהוב ויקר בשבוע 23 בעקבות ירידת מים מוקדמת. הריון עם המטומה גדולה בשיליה ודימומים.
איבדתי את העוברית שלי, את האחות שהבטחתי לביתי הגדולה.
חצי שנה לאחר מכן כבר הייתי בהריון חדש וחרדתי ובסופו ילדתי בת נפלאה שהיום בת שנה וחצי. 9 חודשים אחרי הרגשתי שמשהו עוד חסר... עוד חלק בנשמה... עוד משהו לסגור מעגל. היה זה ערב ראש השנה... אותו ערב ארור בו איבדתי את העוברית שלי שנתיים קודם, וזיהיתי ביוץ במקלונים. חשבתי שזה זמן טוב לנסות להיקלט ואכן כך היה. עבר עליי עוד הריון חרדתי אבל פחות, בתחילתו בדיוק קודמתי בעבודה ולכן הייתי עסוקה מאוד ברובו. גם 2 הבנות בבית העסיקו אותי לא מעט. כאמור, ההריון הזה הסתיים לפניי יומיים והיום חזרנו הביתה בידיים מלאות עם נסיך חתיך.
הלידה עצמה הייתה מעט מפחידה אבל לא ארחיב כרגע. צריך גם לישון...
קל זה לא הולך להיות. אשמח להמלצות לשמות.
בהצלחה לכולן בהמשך. מאמינה שאני עוד אשאר כאן... בתור מלווה, לא בתור הריונית (אם כי משתדלת לא לצאת בהצהרות). נשיקות.

מזל טוב!!!

plumaria

New member
בשעה טובה ומזל טוב!

חשבתי עלייך מלא בימים האחרונים, כל פעם נכנסתי לפורום וחיכיתי לראות את הודעת הלידה שלך.
איזה כיף שגיליתם שזה בן שכל כך חיכיתם לו

תגדלו אותו ואת אחיותיו בנחת ובשמחה!

שירהד1

Member
מנהל
איזה יופי! המון מזל טוב!

הודעה מרגשת ומשמחת ביותר.
וגם מאוד רצית בן, אז קיבלת
.
יכולה לומר לך על הבן שלי שעם כל הצניעות, אני מאוהבת בו יותר ממה שהייתי מאוהבת באבא שלו כאשר היכרנו
.
נפלא לקרוא את האושר שלך.

ואת צודקת. קל זה לא הולך להיות. 3 ילדים בהפרשים קטנים. הטיפ שלי הוא לקחת כמה שיותר עזרה- בבית, עם הילדים...בתשלום ושלא בתשלום.
אני גם לא יודעת מתי את מתכוונת לחזור לעבודה. זה מאוד משנה את העומס על חיי היום יום...

המלצות לשמות- לא יודעת להמליץ. זה מאוד אינדיבידואלי. אני אוהבת שיש איזשהו חוט מקשר בין שמות האחים/יות, ובוודאי אוהבת כאשר יש משמעות לשם.
לא אוהבת כאשר נותנים שני שמות וגם לא שמות ארכאיים.
אבל מה שחשוב זה שאת ובעלך תאהבו את השם שתבחרו ושהשם הזה ידבר אליכם ויהיה משמעותי עבורכם.

מאחלת לכם לגדל את הקטנצי'ק לצד אחיותיו באושר, בנחת ובבריאות.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

רונית 294

New member
תודה רבה

בדיוק חשבתי על זה אתמול...
בעלי עובד ביום יום עד מאוחר (כרגע הוא בחופש עד הברית)
אני רוצה לשכור שירותיה של נערה שתבוא להשגיח עליו כשאני יוצאת להוציא את הבנות מהמסגרות ב- 17:00 ותישאר איתי איזה שעה שעתיים יחד עם כולם.

מתרגשת איתך

זה בן? איזה כיף לגוון, איזה אושר שהוא בריא ושלם וגם את.
מחכה לשמוע את סיפור הלידה אם תסכימי לשתף, וכמובן - מה השם שתתנו לו.
מזל טוב, מזל טוב, מזל טוב.

נו, אז יש לכם מה לעשות ביממה הקרובה ;)

ברצינות - בטוחה שתמצאו את השם הנכון עבורו עד אז.

רונית 294

New member
היי, קראנו לו...

שילֹה.
עשינו את הברית במקום מאוד יפה וחששנו שלא יבואו כי היו לנו בין 80-100 מוזמנים וזה היה קצת באמצע היום. כמעט כולם באו, היה מהמם.
אבל להגיד שנהניתי? אמממ... לא ממש.
הייתי בלחץ על החיתוך... כל הזמן בדקתי שהבת הקטנה שלי לא נעלמת לאנשהו...
הייתי בלחץ שכולם יגיעו ושהכל יתקתק כמו שצריך... שהאוכל יהיה טעים וכו.
אני ובעלי מאוד פרפקציוניסטים ולתכנן ברית באיזה 3 ימים לא היה קל.

את פשוט אלופה

החיתוך מלחיץ מאוד, ובכלל הסיטואציה מורכבת גם רגשית (אני אמנם כבשה, אבל בזה אני שועלת קרבות ותיקה, שהרי יש לי בעיקר בנים).
בעוד כמה ימים, אחרי ששילה יחלים אפשר יהיה לברך אתכם ולהרגיש שבאמת התחלתם את החיים המשותפים.

איזו הודעה משמחת!

רונית היקרה, אני כל כך שמחה שאת אחרי, כל כך שמחה שילדת בן. זוכרת אותך מהימים של שיא העצב והכאב. שמחה שהגשמת הפעם גם את חלום הילדים הצפופים. מאחלת לך המון סיפוק, אושר ותחושת מלאות במשפחה המורחבת. ובעניינים פרקטיים- מזמינה אותך לקפוץ לפורום הורים לפעוטות. מזל טוב !!!!

אחר8

New member
איזה כיף רונית :)

ועוד יותר כיף שיש בולבולון כמו שרצית כל הזמן :))) שתגדלו את הנסיך עם המון אהבה ונחת (ופינוק של אחיותיו הגדולות) רק אושר

למעלה