אני כן רוצה לבקש משהו ממנהלות הפורום

מיקה 00

New member
אני כן רוצה לבקש משהו ממנהלות הפורום

הנשים שנמצאות פה בפורום הן נשים בהריון אני אישית יכולה להגיד שאני לא מסוגלת ובטח לא כרגע להכנס לפורום "אובדן הריון" כי זה פשוט מחריד אותי מדי ומכניס לי דברים לראש ...בפעמים שאני לא מצליחה להתאפק כמו שקרה במקרה של מרעישה ונכנסתי לפורום אובדן אני ממש התחרטתי....
אם חלילה וחס יקרה למישהי פה משהו קשה אני חושבת שצריך אולי בפורום הזה לתמצת את זה כמה שניתן אני יכולה להגיד שהיה לי מאוד קשה ועצוב לקרוא על מה שקרה למרעישה ואוטומטית באופן בלתי נשלט זה מכניס גם פחדים... אני חושבת שזה חלק מהסיבה שכל השרשור על מרעישה גרם לכל כך הרבה מלחמות בין בנות הפורום כי זה נושא קשה להכלה ואדרבה שאת בהריון... אשמח אם חלילה וחס להבא יקרה מקרה דומה אם יהיה אפשר רק לרשום מילת פרידה ואת כל שאר הרגשות הקשים להשאיר בפורום אובדן... תודה

שירהד1

Member
מנהל
תגובה-

אני לא נוהגת לכתוב מידע על בנות אחרות פה.
אם חלילה וחס הריון של מישהי מחברות הפורום נגמר בכי רע, היא יכולה להודיע לנו זאת על גבי הפורום הנוכחי, לקבל את התגובות הראויות פה, ולאחר השרשור הראשוני, היא יכולה להמשיך ולכתוב בפורום "אובדן הריון", אם היא בוחרת לעשות זאת.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

את באמת חושבת שאפשר לעשות הפרדה?

לדעתי (האישית בלבד) הקשר בין הפורומים לא ניתן לניתוק. גלשתי כאן בין ההריונות שלי, גלשתי בפורום אובדן בהריון עם דריה - וגם כשהפסקתי כי זה נהיה קשה מדי,האפשרות של אובדן תמיד הייתה נוכחת, לא יכולתי להדחיק אותה גם אם רציתי. גם עכשיו, אגב, אני לא יכולה להדחיק אותה וכל הודעה על לידה שקטה שולחת אותי לבדוק שדריה נושמת.
התחושה שלי היא שכולנו מתנדנדות, לפחות מנטאלית, בין שני הפורומים וה"מידור" הזה בלתי אפשרי.

מיקה 00

New member
לא דיברתי על הפרדה דיברתי על התחשבות בבחירת המילים

נראה לי הכי הגיוני שבעולם שנשים בהריון לא צריכות להיות חשופות לדברים כואבים וקשים מדי... שוב זו דעתי בלבד....
אני כרגע בהריון ואני לא חווה את התחושות שלך אני לא מרגישה מתנדנדת מבחינה מנטאלית בין שני הפורומים . מניחה שיש לי אצלי צד של פחד ממה שיכול לקרות אבל כרגע הוא מודחק היטב ובנוסף אני אישית חווה אמונה רבה ותקווה רבה שהכל יהיה בסדר הפעם (בעזרת השם)... אני כן מודעת לאפשרות שאני מרגישה כמו שאני מרגישה כי אצלי הנסיבות היו קלות הרבה יותר...

הדרך לא להיחשף לדברים קשים

היא להימנע מהם.
פורום הריון אחרי אובדן הוא לא פורום שמח. מידי פעם יש פה הודעות משמחות, אבל זה לא משנה את מהותו.

אני מאד מסכימה

לי היה קשה להיכנס לכאן ולא גלשתי פה עד שהריתי. מרחוק היה נדמה לי שהפורום הזה 'קל' הרבה יותר מפורום אובדן. טעיתי. ברור שהם מאד שונים, אבל תכני העומק כאן מורכבים ולא תמיד קלים לעיכול, גם כשלא מתרחש כזה אובדן מטלטל.
בשביל זה יש גם פורומים כמו 'הריון ולידה', וקומונות לפי תל"מ, ופייסבוק וחיים אמיתיים והרבה מקומות אחרים בהם ההריון נחווה בפרספקטיבה אחרת.

אחר8

New member
מציעה

מציעה באמת ולא בהתרסה, שתעברי לפורום הריון ולידה... חלק מהותי מהפורום הזה הוא אובדן, החרדות מאובדן נוסף, המחשבות על האובדן שהיה, הכאב.. זו הסיבה שצריך פורום כזה - כי אלו דברים שלא ניתן לכתוב בפורום הריון הרגיל... אי אפשר שלא לכתוב אותם פה או להמעיט בהם או להיזהר בסוג הדברים שכותבים - בשביל זה הפורום קיים. אני מבינה את הקושי שלך ובהחלט יש פה דברים מפחידים, ובגלל זה שירה כתבה פה לא מזמן למישהי שכתבה שזה הריון ראשון שלה, שלא כדאי לה להיות פה. אני יודעת שזה לא הריון ראשון שלך ושכן חווית אובדן, ובכל זאת מציעה לך להמעיט כניסות לפה -בשבילך. כי כן, יש פה הודעות קשות ויהיו פה תמיד, וזה קצת לא "פייר" לבקש לצמצם אותן. כי אם לא פה אז איפה?

מיקה 00

New member
אני מסכימה עם כל מה שנאמר פה על ידכן

ובאמת אני מרגישה שעדיף עבורי שאמנע מפה .... גם אני כמוך אין אריות חשבתי שזה פורום קליל ושמח אבל התבדתי...

אני מאחלת לכולכן המון בהצלחה בהריון הנוכחי ושאמן אמן תחוו חוויה מתקנת כי מגיע לכן... אתן גיבורות באמת כל אחת ואחת מכן... בהצלחה והריון תקין ומשעמם לכולן ... להתראות

שירהד1

Member
מנהל
נו, באמת- (אני כותבת זאת גם אם מיקה כבר לא פה...)-

"נראה לי הכי הגיוני שבעולם שנשים בהריון לא צריכות להיות חשופות לדברים כואבים וקשים מדי".
נכון. את צודקת. אבל מה לעשות, שנפל בחלקנו לאבד הריון/ות? אף אחת מאיתנו לא ביקשה זאת. זה קרה.
אז לא מגיע לנו מקום משלנו? מקום שבו נשים שנמצאות בהריון חדש, אך עדיין נמצאות וחיות בצל הטראומה של אובדן/י ההריון/ת תוכלנה לבוא ולשפוך את ליבן, וכמובן גם לספר על התקדמות ההריון החדש?

תעשי לי טובה. ואם מדברים על בחירת מילים לא מוצלחות- זו באמת אחת היציאות הכי "טובות" שלך פה בפורום. בעבר, כאשר תקפת אותי באופן אישי, סתמתי. כעת, כאשר את באה עם בקשות שאינן תואמות בכלל את מטרתו ואופיו של הפורום- אני ממש מתעצבנת.

אף אחת לא אמרה לך להיכנס לפורום הזה ולכתוב בו ולהיות חברה בו. זו היתה בחירה שלך, וכנראה בחירה מוטעית, כי הפורום לא תורם לא ולא מסייע לך, אלא רק מגביר חרדות. זה בסדר גמור להחליט לא להיות פה, אבל לכתוב משפט כמו שכתבת?! אל תצחיקי אותי,טוב?

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

מיקה 00

New member
בכל ההודעה שרשמתי ציינתי שמדובר בדעתי בלבד

וזה שבנות עברו פה אובדנים אני מודעת לזה וכמעט כל הודעה שמישהי רושמת פה זה עם חששות ופחדים ואני תמיד תמיד תמכתי בכל בחורה שדיברה על הפחדים שלה בין אם זה אריות ובין אם זה מרעישה בין אם זה אם הבנות וכיו וכיו... לרגע לא אמרתי שאסור לדבר פה על פחדים וחששות ותחושות... אני דיברתי שכאשר חלילה קורה משהו רע כמו הפלה או משהו נורא אחר חס וחלילה אז אולי עדיף להיזהר בחשיפת יתר של המקרה והכאב(בשביל זה יש פורום אובדן הריון ) על מנת להגן על נפשן של נשים בהריון פה....בתור מנהלת הפורום הזה את היית לגמרי אמורה להבין את כוונתי ולדאוג לרווחת הבנות פה שבהריון...
שהבנות פה הסבירו לי בשרשור הזה שהן צריכות את המקום הזה לדבר על הדברים האלה אני לגמרי הסכמתי איתן ופניתי את הדרך עבורן...זה שאת תוקפת אותי בצורה ככ דוחה וחסרת פרופרציות ומסלפת את הדברים שאני אמרתי זה ממש גרוע במיוחד לאור זה שאת מנהלת את הפורום ויתרה מכך לאור העובדה שהעיסוק שלך זה ריפוי בעיסוק.... תיהיי בריאה וכל טוב לך

למעלה