מאד נפגעתי - הבהרה חשובה לכל גולשות הפורום

תראי, ברור שאת אדם מאוד אמפטי

וברור שאיכפת לך מאוד ואת מזדהה עם הכאב של המשתתפות בפורום, אבל קצת צרם לי שחשפת המון מידע על משתתפת אחרת. את מאוד קרובה אליה ומכירה אותה אולי אפילו מחוץ לעולם הוירטואלי, ואולי אפילו מדובר במידע שהמשתתפת עצמה חשפה בעבר בפורום. ועדיין... too much information מאוד אינטימי.
אבל כפי שאפשר לראות, הדיון ההוא יצא מכלל פורפורציות, וחבל כי מטרתו היתה להקדיש למרעישה בשקט מעט ניחומים ככל שניתן במצב הזה.

שירהד1

Member
מנהל
תרנגולת- מי חשפה מידע על משתתפת אחרת?-

אם את מתכוונת לדברים שכתבה "איןאריותכאלה"- היא לא כתבה שום אינפורמציה שלא היתה ידועה ממקודם ושנכתבה על-ידי מרעישה בעבר.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

ועדיין זה הרגיש כמו חשיפת פרטים אינטימיים של מישהי אחרת

אולי לא כולם יעשו חיפוש בפורום כדי לקרוא את ההיסטוריה של משתתפת מסוימת, אבל איך שזה נראה מהצד זה הרגיש כאילו צד ג׳ שופך את כל מה שהוא יודע על צד א׳. בעיני זה לא לעניין וכנראה נבע מההדרדרות של הדיון, אבל כאמור - לא חושבת שזה היה במקום.
ואם להודות באמת, הפריע לי שאיןאריות פרסמה את הודעת האובדן של מרעישה בעצמה. לא יודעת אם היא ביקשה או לא, אבל זה לא נקרא כאילו שכן. #רקאומרת

שירהד1

Member
מנהל
הבנתי-

אני חושבת שהפסקת ההריון של מרעישה בשקט הרעידה פה את אמות הסיפים, והיה קשה לכולנו. כל אחת ניסתה איכשהו להתמודד בדרכה שלה.
זה ההסבר שלי למה שקרה פה בימים האחרונים.

תודה על ההארות, תרנגולת. זה חשוב לי לדעת מה המשתתפות בפורום חוות, מרגישות וחושבות בהקשרים שונים.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

אמאלוסי

New member
מסכימה איתך לגמרי

אני לא השתתפתי עד כה בדיון.
אבל חשוב לי לתמוך במה שתרנגולת כתבה. (אחרת זה נראה שזה רק דעתה האישית).
זה לא פעם ראשונה שאין אריות כאלה "מוציאה מארון" משתתפת כזאת או אחרת בפורום. למה אני מתכוונת "מוציאה מארון" - משתתפת משתפת משהו רע מאוד או, להבדיל אלף הבדלות, טוב מאוד (בתגובות או בהודעה), ואיןאריותכאלה עושה מזה פוסט נפרד עם כותרת רועשת. לדעתי זה ממש לא מתאים.

תשובה לתרנגולת וה"אני מאמין" שלי

א. הודעת האובדן של מרעישה פורסמה בפורום אובדן תחת הכותרת "7 בום".
ב. את הודעת הפרידה ממנה בפורום הזה פרסמתי אני מתוך כאב לב גדול ומתוך ידיעה שלא כל מי שגולשת כאן גולשת גם שם.
ג. לא חשפתי שום פרט שלא נכתב בפוסטים קודמים בעבר על ידי מרעישה עצמה.
ד. זכותך לחוש אי נוחות מדבריי. וזכותך לכתוב ככל העולה על רוחך. גם אני חשתי אי נוחות רבה ביחס לדברים מסויימים שנכתבו לאורך השרשור הזה ואף הבעתי (חלק קטן) מאי הנוחות הזו.

בנימה אישית - יש דברים שתמיד מקפיצים אותי - ויצא לי להגיב אליהם כמה פעמים לאורך השנים -

1. לספר למישהי באובדן איך ילד חדש מרפא באמת.
ומה על כל אלה שאין להן ילד חדש?
או ילד בכלל?
בעיני ולטעמי האישי - זו אמירה שאינה מעצימה ואינה מנחמת כלל, ולכן בקונטקסט של פורום אובדן קשה לי מאד לעכל אמירות כאלה. זה לא אומר שלכל אחת קשה או שזה לא נכון לכתוב אותן וזו כמובן רק דעתי הסובייקטיבית. אני לא הייתי רוצה שיכתבו לי כך לאחר אובדן.

2. לנחם מישהי כשהיא במקום שאין בו נחמה.
יש תהום. יש נשים שמגיעות אליה וניצבות על שפתה.
מי שיודעת על מה אני מדברת היתה שם. מי שלא - הלוואי שלעולם לא תעמוד שם.

3. לבטל כאב של מישהי כי הוא "לא נחשב". כאב בעיני הוא סובייקטיבי, ואם למישהי מאד מאד מאד כואב - ולא משנה מה השבוע המדויק בו איבדה הריון - אתייחס במלוא הכבוד והרצינות לאובדן שלה ולא אבטל אותו כי בסקאלה של האובדנים הוא 'רק' בשבוע מוקדם / 'רק' אובדן ראשון ושלל השוואות ממין זה.

את בחרת על דעת עצמך לפרסם עניינים של אחרת

בעיני זה פסול. אפילו אם כל העולם כבר שמע.
ובינינו, לא כולן פה יודעות בדיוק את כל הסיפור שלה, כי לא חפרנו בפורום שנים אחורה.
מציעה לך לחזור לדיון ולקרוא אותו שוב ואולי להבין מה כל כך מפריע בזה שפרסמת פרטים אינטימיים (רמז: טיפולי pgd) של מישהי אחרת.
מעבר לזה - לא מבינה מדוע את מפנה אלי את האני מאמין שלך. אני לא חושבת שצריך לחנך אותי איך להגיב בפורום הזה או בפורום שליד. כמו כן, לא השתתפתי בדיון אז לא יתכן שצרמתי לך. אנא הפני אל הביקורת שלך למי שמפריע לך ואל תפזרי את זה לכל הכיוונים.

וגם אזכיר לך, שכשמישהו עשה את זה לך בפורום אחר

גם יצאתי נגד זה. זה שהוא קורא בפורום פה ויודע עליך דברים שבורת לפרסם לא אומר שהוא רשאי לפרסם את המידע הזה בפורום אחר.

אני זוכרת היטב. מדובר בשני מקרים שונים.

רבות מהנשים בפורום פוריות אינן אמהות עדיין.
אני הגעתי לפורום לטיפולים לילד רביעי.
חששתי מאד לפגוע ברגשותיהן של הנשים בפורום, ולכן לא ציינתי שאני כבר אמא לשלושה ילדים. עשיתי זאת אחרי התייעצות ממושכת עם טוליתי, מנהלת הפורום, ולאחר מחשבה מרובה.

הפורומים אובדן והריון אחרי אובדן משיקים זה לזה הרבה יותר מאשר הפורומים של פוריות ושל הורים לפעוטות. למעשה הקהל שגולש פה הוא קהל מצומצם של פורום אובדן. כל הנשים פה חוו אובדן. כולן כתבו וקראו בפורום השני.
מרעישה לא מסתירה את העבר המיילדותי שלה. היא פירטה אותו בהרחבה בשלל פוסטים, חלקם ממש מהזמן האחרון. יצא לי לשוחח איתה בשרשור ארוך שיועד לסימון אודות היתרונות והחסרונות של טיפולים.

מניחה שאת מוסיפה להחזיק בדעתך ושלא אשכנע אותך.
זה בסדר גמור.

למעלה