למישהי יש דופלר ביתי לדופק עוברי למסירה / השכרה / מכירה?

taltal333

New member
למישהי יש דופלר ביתי לדופק עוברי למסירה / השכרה / מכירה?

היי, לא בטוחה שזה כזה רעיון טוב להתמסר לחרדתיות של ההריון הראשון הזה... אבל מנסה למצוא מכשיר דופלר ביתי לשמיעת דופק העוברית לתקופה המלחיצה (שבתקווה תעבור עם התחלת הרגשת התנועות) אני כרגע בשבוע 15. גם המלצות לקנייה /השכרה יתקבלו ברצון!

a morph

New member
למיטב ידיעתי יש חברה שמשכירה אותם...

אני בשבוע 14 ומנסה להילחם בדחף לשכור אחד.

אמאלוסי

New member
בייבי לינק

תשכירי מחברת בייבי לינק.
אבל, קחי בחשבון, שעדיין יהיה לך קשה לשמוע (תלוי גם בשליה כמובן). אני שכרתי הכי מוקדם שיכולתי (הם לא משכירים לפני שבוע מסוים, 14 או 15, לא זוכרת). כמובן, שלא מצאתי דופק, העברתי לילה מסוייט, למחרת התייצבתי במוקד נשים. בקיצור, ממליצה ללמוד ממני ולא להכנס לפאניקה אם לא שומעים מייד. רק משבוע 20 לדעתי שמעתי וזיהיתי טוב.

a morph

New member
ברצינות? אז מה הוא תורם בכלל?

הרי משבוע 20 בערך ממילא אמורים להתחיל להרגיש תנועות... הוספת לי כרגע נימוק חזק מאוד להימנע מהדבר הזה.
אני בטח לא צריכה להחמיר את החרדות שלי עוד יותר.

עשיתי סקר די מקיף בנושא

קראתי המון על הדופלר הביתי, ואחרי כמה סיפורי זוועה של אי מציאת דופק (או של מציאת דופק אמהי במקום דופק עוברי) וריצות היסטריות של נשים למוקד + זה ממש לא זול + בתכל'ס עוזר לשבועות מאד בודדים (3-4 סה"כ) = החלטתי לוותר.
אצלי התחילו תנועות ממש ברורות משבוע 18 בערך (לפני כן תנועות קלושות).
שמחה שלא נכנסתי לזה.

a morph

New member
אצלי זה הריון ראשון, אין סיכוי שארגיש משהו לפני שבוע 20

ועדיין, אני מעדיפה להתאפק במקום להגיע למצב של היסטריה בגלל אזעקת שווא.

זה לא מדויק

יש סיכוי טוב שתרגישי תנועות כבר משבוע 17. בלי קשר למספר ההריון שלך.
אצלי בהריון 3 לא הרגשתי תנועות עד שבוע 21 ובהריון הנוכחי הרגשתי משבוע 15 אפילו. זה תלוי במיקום השלייה, כמות המים, החוזק של העובר ועוד

מחזקת את מה שאם הבנות אמרה

ומוסיפה שלדעתי גם מבנה גוף האישה משפיע על השבוע שבו מתחילים להרגיש תנועות. אני דיי רזה והתחלתי להרגיש בשבועות מוקדמים.
בהריון הראשון הרגשתי תנועות משבוע 17, השליה הייתה אחורית.
בהריון השני (הריון האבדן), גם שליה אחורית, הרגשתי תנועות משבוע 15.
בהריון הנוכחי, התחלתי להרגיש בשבוע 16 וגם הפעם שליה אחורית.
&nbsp
פשוט בהריון ראשון עד שהתנועות לא חזקות, לא יודעים לזהות את מה שמרגישים כתנועות, אפשר בקלות לבלבל את זה עם פעילות מעיים. :)

a morph

New member
אין לי מושג איזו שליה יש לי, אבל אני לא מאוד רזה

עוד שבועיים סקירה מוקדמת (איך שורדים עד אז?
), שם אברר לגבי השליה.
עד עכשיו בבדיקות שהייתי, כולל שקיפות עורפית, מרוב פחד על ההריון הזה הדבר היחיד שעניין אותי זה שיש דופק, ברגע שראיתי דופק ותנועות הייתי באופוריה ושכחתי כל מה שרציתי לשאול.

taltal333

New member
אז שתבעט כבר יותר חזק העוברית הזו

אני מחר אהיה בשבוע 16, שלייה אחורית, וחוץ מגזים לא מרגישה כלום. בינתיים כבר חודשיים מטריפה את המערכת (בעלי, העבודה, אחיות חביבות בקופ"ח) באולטרסאונד חירום כל שבוע-שבועיים כי "אני מרגישה טוב מדי ומשהו לא בסדר". אז אחרי שנתיים של פוריות ו-ivf, הפלה בהריון הקודם, אובדן עובר-תאום בהריון הנוכחי בשבוע 8 אני מאמצת באהבה את החרדתיות שלי. בצורה אבסורדית זה קצת מרגיע אותי לא להרגיש גם חרדה ובו זמנית להלקות את עצמי שאני לא בסדר שאני בחרדה.

אמאלוסי

New member
אני אגיד לך למה זה טוב

לי היו שליות קדמיות, שאיתם מרגישים פחות תנועות. ואחד העוברים בכלל זז מעט. אם לא היה לי את המכשיר, הייתי הולכת למוקד/מיון הרבה יותר (וגם ככה הייתי שם אינספור פעמים).
לי בנוסף הייתה סכרת הריון. ז"א לא יכולתי "לאכול שוקולד ולשכב על צד שמאל", אז בשבילי , עם כל ההגבלות, המכשיר כן עשה את העבודה.

nn0aa

New member
לי היה

אני קניתי באיביי. זה זול בהרבה מההשכרה של מדילינק
והוא הגיע מסין אז אני משערת שאפשר לקנות ישירות מעלי אקספרס

כתוב שהוא מאושר FDA, אבל אני פחדתי להשתמש.. נתתי אותו למישהי מהפורום לפני כמעט שנה. יכולה לברר עבורך אם צריכה אותו עדיין

למעלה