בזמן האחרון הייתי פחות פעילה יותר קוראת מאשר כותבת אך

ortalosh1987

New member
בזמן האחרון הייתי פחות פעילה יותר קוראת מאשר כותבת אך

רוצה לשתף אתכן בדרך הארוכה והקשה עד לנס הקטן שלי ולתת הרבה תקווה ואמונה כי אני בעצמי חיפשתי סיפור דומה שבסוף הוביל להצלחה...זה הולך להיות ארוך אבל בהחלט שווה קריאה! אני בת 30 ובן זוגי 32 נשואים כבר 5 וחצי שנים... לאחר שנה של נישואים שראינו שלא מצליחים ליכנס להריון הגענו לרופא המלאך שלנו שליווה אותנו בכל התהליך עד סופו, התחלנו סדרה של בדיקות מה שיתברר בסופו שיש לי שחלות פוליצסטיות שמקשה על הכניסה להריון. התחלנו מכדורים של איקקלומין כדי להשיג ביוץ ולא להאמין נקלטתי להריון כבר בנסיון הראשון, אור ושמחה מילאו את ליבי רק שלא ידעתי שמהריון לא בטוח שיוצא תינוק הייתי תמימה מדי ובשבוע 10 חוויתי את ההפלה הראשונה שוק והלם מוחלט מכל מה שקורה. לאחר כחודש חזרנו שוב לעניינים רציתי לחוות את זה שוב כמה שיותר מהר, ושוב הריון נוסף רק שאיתו באה שוב הפלה בשבוע 6 עוד לא הספקנו להקל את ההריון וזה שוב קרה. הדמעות לא פסקו כי מפה לא ידעתי מה הולך להיות ואם בכלל אני אצליח להיות אמא... מאז ההפלה הזאת ניסינו שוב ליקלט אך ללא הצלחה עוד חודש עבר וכלום לא קורה עברנו להזרעות, חודש אחרי חודש וכלום לא קורה...כך חלפה לה שנה שלמה של טיפולים בלי השגת הריון. ואז משפט המחץ של הרופא עוברים להפרייה חוץ גופית... לא מבינה לקראת מה אני הולכת אבל יודעת שרוצה ילד ומוכנה לעשות הכל בשביל זה... ואז בטיפול הראשון זה צלח אני שוב בהריון.הריון שלישי!! ההריון התחיל תקין עבר שבוע ועוד שבוע חודש ועוד חודש וככה הגענו לאט לאט לשבוע 22 עד שלילה אחד קמתי עם כאבים חזקים כאבים של צירים בשבוע 22 כמעט חודש שישי!! לא ידעתי מה זה לא חשבתי שאפשר לעבור הפלה בשבוע כזה חשבתי שהחשש מהפלה עובר אחרי חודש שלישי. נסעתי לבית חולים באופטימיות כי אני בשבוע טוב מה יכול לקרות... ואז זה קורה הרופא במיון בודק ושותק וקורא לעוד רופאה ושניהם שותקים ואז זה מגיע... "את בתהליך של הפלה מאוחרת תצטרכי לעבור לידה העובר לא בר חיות אני מצטער.." חושך עבר לי בעיניים לא האמנתי למה שקורה ומצאתי את עצמי בחדר לידה עוברת לידה רגילה לכל דבר לוחצת הכל ובסוף יצא ממני תינוק ללא רוח חיים בלי קול של בכי רק הלב שבוכה ומדמם בשקט. השתחררתי מבית חולים ורק רציתי לחוות הכל שוב החלום להיות אמא לא הרפה ממני. מהר מאוד חזרתי לטיפולים ואחרי חודשיים נקלטתי שוב... רק שנגמר מהר בשבוע 6 עוד לא הספקתי להקל שאני בהריון זה כבר נגמר. כן הריון רבעי!! מה קורה פה?! מה דפוק בי?! מיליון שאלות בלי שום תשובה עשינו את כל הבדיקות לבירור הפלות חוזרות הכל מהכל והכל תקין לא יודעים מה הבעיה וממה זה קורה... חזרנו שוב לטיפולים כי לא וויתרתי על הרצון להיות אמא!! והנה שוב טיפול כושל ועוד אחד ועוד אחד... ככה נמשכו להם שנה, שנה של טיפולים.. עד שהחלטנו להחזיר שני עוברים כדי להגדיל את הסיכוי להריון כי החזרה של 1 לא צלח... ואז זה קורה כן הריון תאומים!! נקלטתי עם שני נסיכים בן ובת מה יכולתי לבקש יותר מזה?! פשוט חלום שמתגשם!! פיצוי על כל הדרך שעברנו!! עברנו את כל הבדיקות שקיפות, סקירה הכל תקין ואני אין מאושרת ממני באדם. ואז זה שוב קורה שבוע 23... מרגישה קצת תנועות עובר למטה בנרתיק משהו הרגיש לי לא טוב אמרתי לבן זוגי בוא ניסע לבית חולים רק נראה שהכל בסדר ונחזור הביתה לא חשבתי שמשהו רע יקרה לא היה לא דימום, לא כאבים ולא כלום רק תנועות עובר בנרתיק... הגענו לבית חולים הרופא בודק ובודק ואומר לי את קצת צודקת יש קצת בלט בכרומים אבל אין מה לדאוג מעכשיו את מאושפזת עד הלידה תהיי בהשגחה צמודה... מלאת אופטימיות שלחתי את בעלי לנסוע לבית ב3 לפנות בוקר ושיחזור בבוקר עם כל הציוד שאני צריכה לזמן השהות בבית חולים... אחרי שהגיע לבית והלך לישון התחילו לי כאבים חזקים הכאבים הארורים והמוכרים... 5 בבוקר..הרופא בא בודק אחרי שזעקתי מכאב והנה שוב הכל חוזר... צירים, פתיחה מלאה ושוב מוצאת את עצמי חסרת אונים מאבדת הריון כל כך יקר, מאבדת את התאומים היקרים שלי התקווה שלי הכל!! רציתי רק לצעוק לשמיים למה דווקא לי?! למה אני? מה עשיתי לא בסדר מה קורה פה?! הרבה אנשים אמרו לי למה שלא תעברי לפונדקאות אימוץ וכו'... ואני לא הייתי מוכנה לשמוע על זה!! אחרי כל הדרך שעברתי הגיע לי לחוות הריון תקין. ודווקא מהמקום הזה מהמקום הכי נמוך התחזקתי יותר באמונה והתקרבתי יותר לבורא עולם כי ידעתי שרק הוא יכול לעזור לי ולהושיע אותי ואין לי כלום חוץ ממנו. עם הרבה תפילות והרבה אמונה התקדמנו לעבר ההריון השישי ההריון שבו נולד הנסיך הקטן השלי האוצר שלי!! אז אחרי 5 שנים של נישואים, אינספור טיפולים, 6 הריונות וים של דמעות זה הגיע!! אז רק היה חשוב לי לספר כי אני בעצמי חיפשתי סיפורים של הצלחה של נשים שעברו כמה הפלות ללא ילדים ובסוף הצליחו להביא לעולם תינוק בריא ושלם. אז בנות יקרות רק להאמין ולהתפלל הרבה ובסוף זה יצליח. וזה המקום להגיד תודה לבורא עולם על המתנה הנפלאה הזאת ותודה לפרופסור פרחי המלאך שלנו שלעולם לא וויתר לרגע והביא אותנו להגשמת החלום הגדול להיות הורים לאלחי שלנו!!

רונית 294

New member
הסיפור שלך היה אחד הקשים ביותר כאן

גם טיפולים, גם הפלות מוקדמות, גם לידות שקטות/הפלות מאוחרות ועוד של תאומים. כאילו כלום לא פסח עלייך בתחום הזה. ולמרות כל זה הצלחת להביא את אלחי לעולם והסיפור שלך יכול לתת כח ותקווה להרבה מאוד נשים. גדלי אותו בבריאות ונחת.

אורטל, כל כך מרגשת ומשמחת

מצטערת על דרך החתחתים הנוראית שעברתם בדרך לאלחי, וכל כך מתרגשת איתכם. השם שבחרתם כל כך סימלי וחזק.
הלוואי ומעתה ואילך תדעו רק בריאות ושלווה בדרך הסלולה לבניית המשפחה שאתם חולמים עליה, הרבה אושר ושמחה לך, לבן-זוגך ולאלחי הקטן שלכם.
ושוב - סוף סוף ואיזו דרך נהדרת לפתוח את השבת עם החיים החדשים שהתחלתם.

שירהד1

Member
מנהל
ואו, איזו הפתעה נפלאה! מזל טוב

דרך קשה קשה קשה עברתם עד ההורות לאלחי. אני מאחלת לכם מכל ליבי שגידולו יהיה רווי בנחת, בבריאות ובאושר.

אם בחרת לשתף אותנו בנס הפרטי שלך, חשוב לי לשאול אותך שתי שאלות:
1. מה הרופאים אמרו לאחר שתי הלידות השקטות בשבועות 22 ו-23? האם היה הסבר רפואי לאסונות הללו? האם בהריון של התאומים המליצו לך על משהו? איך הסבירו פעמיים נוראיות שכאלו, שיש ככל הנראה קשר ביניהן?

2. בהריון עם אלחי- שוב- האם היית מטופלת רפואית אחרת? מה גרם להריון הזה להצליח לעומת השניים האחרים שהסתיימו בשבועות 22 ו-23? (אני מתכוונת לדברים רפואיים, כמובן, שהומלצו לך או שלא...). היית בשמירה? קשר צווארי? טיפול תרופתי כלשהו? (קלקסן וכן הלאה).

באשר לאמונה באלוהים- אני שונה ממך. אינני מתכוונת להתווכח חלילה על נושא האמונה (כבר ממזמן למדתי שאין מה להתווכח. מי שמאמין מאמין, ומי שלא- לא). אבל כתבת: "אין לי כלום חוץ ממנו"- שכך הרגשת לאחר ההריון החמישי.
אני רוצה להאמין שיש לך הרבה מעבר לאמונה בו. אני רוצה להאמין שיש לך בעל תומך ואוהב, משפחה אוהבת וחברות תומכות, רופאים שעזרו בחשיבה, כמו הפרופ' שציינת, והמון אנשים שקיוו עבורכם. אני רוצה להאמין שיש לך את עצמך, את מי שאת, על כל מעלותייך.
אני רוצה להאמין שמעלותייך אלו יסייעו לך להיות אמא נפלאה לאלחי.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

ortalosh1987

New member
היי שירה שבוע טוב עונה בשמחה

בהפלה של העובר בשבוע 22 (ההריון השלישי) אמרו לי שיש לי אי ספיקה צווארית והמליצו בהריון הבא לעשות תפר צווארי... הריון אחרי נפל בשבוע 6 אז לא הספקתי לעשות את התפר. בהריון החמישי נקלטתי עם התאומים אז התפר לא היה כל כך אפקטיבי עשיתי אותו אבל זה לא עזר להחזיק את ההריון עם התפר נטלתי קלקסן ואספירין כי לא ידעו מה הסיבות להפלות. זה החזיק עד שבוע 23 ואז היה בלט בכרומים. לאחר ההריון הזה הוחלט יחד עם הרופא שלא מחזירים יותר מעובר אחד כדי שהתפר יעזור לא משנה כמה טיפולים זה יקח... ואכן ברגע שנתפס עובר אחד בשבוע 13 עשיתי את התפר שאיתו הרופא הוסיף לי גם סטרואידים קלקסן אספירין ונרות לתמיכה של פרוגסטרון בשבוע 15... וברוך ה' ילדתי בשבוע 38+3 אחרי 5 הפלות... פשוט נס גדול לאור כל ההיסטוריה. אשמח לחזק ולעזור למי שצריכה כי אני בעצמי חיפשתי סיפור דומה של מישהי שעברה מספר הפלות ללא ילדים ומעולם לא מצאתי... תמיד הסיפורים של ההפלות היו אחרי ילד אחד או שניים ואני מקווה שזה באמת יתן הרבה תקווה להמון בנות שהיו או נמצאות במצבי.

plumaria

New member
בשעה טובה

אורטלוש,
כמה כוח יש לך. זה פשוט מדהים.
הסיפור שלך הוא נוראי, כשאני קוראת את זה פשוט עולה לי בראש כמה לא הוגן העולם.
אצלי בהיסטוריה יש "רק" אובדן אחד - הריון תאומים בשבוע 23 בגלל אי ספיקה צווארית.
אחרי האובדן שלי, כל כך כעסתי על אלוהים. ואני בכלל חילונית לחלוטין. ועדיין, ניהלתי איתו כל הזמן דו שיח בראש, כועסת וחוששת ממנו. ולמרות חילוניותי, התחלתי מאז להדליק נרות שבת, ולבקש ממנו שישמור על התינוקות שלי שנמצאים אצלו בשמיים.
ועכשיו אני בהריון חדש, כבר לקראת הלידה, גם אני הפעם עם תפר צווארי, עדיין חרדה ומפוחדת שחס וחלילה יקרה משהו ברגע האחרון. מבקשת מאלוהים שישמור על על ההריון הזה ועל העובר שבבטן. שרק אלד בשלום תינוק חי ובריא.
כל כך מעודד לשמוע על אלחי שלך. וכל כך כואב לדעת את הדרך הקשה שהיית צריכה לעבור עד אליו. מקווה שמעתה והלאה חייך יהיו אך ורק מלאי חוויות חיוביות ושמחות.
גדלו אותו בשלווה ובנחת, עם הרבה אהבה ואושר.

taltal333

New member
קוראת ויש לי דמעות בעיניים

כל הכבוד על ההתמדה והחוזק הנפשי לעבור עוד הריון ועוד. שמחה בשבילך שהצלחת ושיהיה במזל טוב!!

amuna100

New member
ריגשת!

ככ קשה כל מה שעברת..מאחלת לך אינספור רגעים שמחים וטובים!
(אני גם ילדתי לפני שבוע אוצר קטן אחרי 4 שנות ציפיה, הזרעות ו2 הפלות)
&nbsp
בשורות טובות

למעלה