השראת לידה

השראת לידה

תכננתי קצת אחרת... עוד שבועיים, לידת בזק כמו שהרבה מספרים על לידה שלישית. תכננתי אחרת... שונה לגמרי ממה שמתנהל פה עכשיו... בלי אפידורל, בתנועה, ללחוץ קצת ולפגוש את זה שככ התאמצתי לבואו... תכננתי אחרת...
שבוע 37+3 ביקורת שגרתית ומספיק לשים לב לתזוזת הרופא בכדי להבין שמשהו לא מוצא חן בעיניו. "מיעוט מי שפיר, לכי הביתה, קחי תיק, השראת לידה, בלון, פיטוצין, אפידורל, עדכני אותי בכל שלב. למה את בוכה?"
פלפל, נשבע שאלו לא המילים המדויקות, אני מבטיחה לכן שכן... אולי פספסתי מונח אחד או שניים כשהסטתי את הראש לכיוון פלפל והשיער הרעיד מהמגע של הנייר...
אז עכשיו עם בלון, כבר 14 שעות ואין התקדמות... מ-ת-ה מפחד... מהתהליך, מהכאב, מחוסר התכנון, מהכול...
אז ברור שאני מודה ל ד' שהרופא ראה את זה בזמן, ברור שכל כאב משתלם, רציונלי הכל ברור, אבל מה קורה עם הנפש? מי יצליח לצמצם לה את הדיסוננס הזה?
אז בינתיים אני מאושפזת, עם בלון, מתגעגעת בטירוף לשני הבנים שלי, עם כל הפחד רוצה להיות כבר אחרי, בבית, איתו ואיתם...

plumaria

New member
שולחת חיבוק

כואב לי לקרוא את ההודעה שלך.
רוצה לשלוח לך כוחות ומחשבות חיוביות, תשתדלי לראות את הצד החיובי - התהליך כבר התחיל, בקרוב משהו יהיה חייב לזוז וזה מקרב אותך מהר יותר למפגש עם התינוק החדש.
אצלי בארסנל יש רק לידה שקטה אחת תחת השפעת פטידין. עכשיו אני בשבוע 35+ בהריון לא פשוט פיזית ונפשית.
לאורך כל ההריון קיוויתי והכנתי את עצמי ללידה פעילה וטבעית, אבל לאחרונה הסתבר שכנראה גם אגיע להשראת לידה. מאז אני רק עובדת על עצמי ומשכנעת את עצמי שזה פחות משנה. אם מסיבות רפואיות עדיף השראת לידה - אז עושים מה שצריך. הכי חשוב שהתינוק יצא לאוויר העולם חי ובריא.
אני מעודדת את עצמי כבר זמן מה, ושולחת גם לך את אותן המחשבות - את תעמדי בזה! תהליך הלידה הוא סופי. מרגע שהתחיל, ולא משנה איך, יש לו דד ליין. והכאב והפחד יסתיימו בקרוב, ויוחלפו בשמחה ובהתרגשות מהתינוק החדש.
תנסי כל הזמן רק לחשוב על הסוף הקרב. כל שעה שעוברת רק מקדמת אותך. ובבי"ח ידעו לקדם את הלידה אם היא קצת מתארכת. את רק צריכה להחזיק מעמד וכל הזמן לחשוב ולדמיין את המפגש הקרוב שלכם.
מקווה עבורך שכבר התקדמת, ושאת כבר בלידה פעילה ושאוטוטו תהיי כבר אחרי.

היי לך,

מציעה לך לקחת את הזמן הזה ובאמת להכין את עצמך שתיתכן השארת לידה. אולי תוכלי לבדוק במקביל רפואה אלטרנטיבית תומכת...
אני מאמינה שברגע שלוקחים בחשבון שיכול לקרות ש... (כל דבר) תהליך ההפנמה קל ומהיר יותר.
בהצלחה בכל ולא משנה מה, מי ולמה העיקר בידיים מלאות ובריאות.

תתמקדי בחלק הכי חשוב

עוד מעט תפגשי את הילד שלך, עוד מעט תחזיקי אותו בידיים ותגיעי לסוף המסע המטורף הזה.
מאחלת לך שלמרות חוסר התכנון הלידה תהיה מעצימה ומרגשת ושמחה, והכי חשוב - שתסתיים בבכי של תינוק בריא.

תודה לשתכן

עדיין פה, עדיין עם הבלון - הוא לא ירד והרופא עסוק, עדיין אין צירים משמעותיים... מקווה שיתחיל לזוז משהו ומהר.
רוצה להיות אחרי ��

אמא לשלושה

סוף... סוף... אמא לשלושה!!!
בקצרה - מרגע שנכנסתי לחדר לידה הרגשתי שכמעט והתוכניות שלי מתממשות.
קודם אפידורל, אחכ פיטוצין, מיילדת צמודה שלא עזבה אותנו לכל אורך הלידה (טוב, נו, עזבה אותנו לשתי ד לקרוא לרופא), שעתיים-לא כואבות ו-12 לחיצות.
קצת חוויה מתקנת אחרי כל מה שעברתי...
ולמרות הכל, הכי חשוב, אני אמא לשלושה בנים בריאים!!!
לא-מובן-מאליו

plumaria

New member
בשעה טובה!

משמח לקרוא שאחרי התחלה מקרטעת של השראת הלידה, ההמשך היה מוצלח יותר והשאיר לך חוויה מתקנת.
והכי משמח לקרוא שהסוף כל כך משמח!
תגדלו את שלושת הבנים בנחת ובאושר

מזל טוב, פלפלת

איזה אושר שהתינוק בידיך!
משמח לשמוע גם על החוויה הטובה בסך הכל ('כמעט' ומתממשת כדבריך), גם זה חשוב. שתדעו בריאות, שמחה, אחאות טובה
וכל מה שמרכיב את האושר.
&nbsp

שירהד1

Member
מנהל
מזל טוב!

נפלא לקרוא על סוף טוב שכזה
.
ואת צודקת- בכלל לא מובן מאליו- שום דבר בחיים- וגם לא כל מה שקשור בילדים שלנו.
גדלו את התינוקי באושר, בנחת ובבריאות, לצד שני אחיו הגדולים.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

למעלה