התקף חרדה

רצהאצה

New member
התקף חרדה

בצעתי בדיקת מי שפיר באסותא ביום שלישי 18.4. ממה שהבנתי מהמזכירה אם הכל בסדר היא מתקשרת ואם לא מתקשרים מהמעבדה של פרופסור שוחט.

אני אף פעם לא משאירה את הטלפון שלי בבית. היום ב 12 בצהריים ירדתי לסיבוב של רבע שעה עם הכלבה וכשחזרתי- שיחה שלא נענתה ממחלקת מי שפיר באסותא.

התקשרתי ישר חזרה וכמובן שאין מענה...יש הודעה מוקלטת שאומרת את שעות הפעילות (היום עד 11) ולאחר מכן מתנתקת השיחה.

אני מרגישה שאני יוצאת מדעתי. כבר לא מצליחה לחשוב בהגיון על מה שהמזכירה אמרה ומתחילה לחשוב שאולי לא הבנתי אותה נכון ואולי התקשרו כ"כ מוקדם (עבר רק שבוע וחצי) כי משהו לא בסדר.

למה להתקשר בשישי בצהריים כשאין אפשרות לחזור אליהם?! זאת גם ככה בדיקה מלחיצה...לא עושים כאלו דברים.

אני חוזרת כל הזמן להפלה שהיתה לי, אז ראינו דופק חלש בשישי והייתי צריכה לחכות עד ראשון לבדיקה שהראתה שכבר אין דופק. אני לא מפסיקה לבכות.

תחזיקו לי אצבעות!

אני מחזיקה לך אצבעות!

מצטערת על הסופ"ש אפוף החרדה, על הזכרון של ההפלה שצף, על איך שטות קטנה של שכחה רגעית יכולה להיות קריטית לנפש - ובעיקר אני מקווה ששיחה חוזרת ביום ראשון תבהיר שנשכח איזה פרט בירוקרטי או כל עניין שולי אחר, ושלעובר שלום. לא אני את הייתי עושה שבת-בינג' עם סדרה שאני אוהבת. חיבוק גדול גדול

רצהאצה

New member
תודה...בנתיים כל דקה היא כמו נצח

אמאלוסי

New member
מחזיקה לך אצבעות

אבל אם אני מבינה נכון, התקשרו מאסותא, אז זה בסדר.
כשתוצאה לא תקינה מתקשר רופא גנטיקאי.

רצהאצה

New member
תודה <3

אכן התקשרו מאסותא. אני פשוט בתוך עננת חרדה שאני כבר לא מצליחה לחשוב בהגיון. אני לא יודעת אם הבנתי את המזכירה נכון או לא. לא הצלחתי למצוא באינטרנט שוב דבר שמאמת את זה שאם יש בעיה אז לא מתקשרים מאסותא עצמם...

מקווה לטוב.

עניתי לך בפורום הריון

קרה לי אותו דבר בדיוק (באיכילוב) ואז אמרו לי שלפני סופ"ש לא מודיעים על תוצאות לא טובות, כדי לא להשאיר אנשים במתח בסופ"ש. מקווה שהכל תקין!

רצהאצה

New member
תודה, קראתי גם מה שכתבת בפורום הריון

זה נשמע מאוד הגיוני לא להתקשר עם תוצאות לא טובות בסופ"ש, זה מה שאני מנסה להגיד לעצמי, שלא יתכן שהם יתקשרו אחרי שעות העבודה ועוד בסופ"ש להודיע על משהו לא טוב- זה לא אנושי להשאיר אנשים עם בשורה לא טובה יומיים בלי יכולת לדבר עם רופאים.

אני מנסה להאמין ומקווה שזה המצב... תודה רבה לך על ההתייחסות <3

רונית 294

New member
לדעתי הלא קובעת

אם משהו היה לא תקין הם היו מנסים יותר מפעם אחת להשיג אותך וגם לא מתקשרים בשישי אלא ביום ראשון.

shira3121

New member
אלי התקשרו בשיש בצהרים להודיע שהציפ תקין

ההריון הופסק בגלל מום בלב אבל זה לא קשור לענייניו כאן. אגב שבועיים וחצי זה זמן סביר

רצהאצה

New member
הצ'יפ תקין- תודה לכל אחת ואחת על הדאגה

התקשרתי לאסותא ולקח להם לא מעט זמן לענות, המזכירה אמרה שהיא לא מפסיקה לקבל טלפונים מבנות שפספסו את השיחה שלהם ביום שישי.
היא הודיעה לי שהצ'יפ תקין, עכשיו צריך לחכות לתוצאות של בדיקת מי השיפר הסטנדרטית.

אני ממש רוצה להודות לכולן על התמיכה ועל הדאגה, זה כל כך לא מובן מאליו, אין לכן מושג כמה כל התייחסות עזרה לי להעביר את הסופש בצורה קת יותר רגועה ובריאה.

רצהאצה

New member
מבטיחה להשתדל :)

לצערי הדרמות ממשיכות, בעיקר בראש שלי. החרדות לא עוזבות וככל הנראה ישארו בחודשים הקרובים.

אני לומדת לחיות איתם לאט לאט.

מקווה שגם אצלך יהיו רק רק רק דברים טובים.

למעלה