שאלונת

ortalosh1987

New member
שאלונת

יש כאן בנות שנטלו או נוטלות קלקסן ואספירין במהלך ההריון? אם כן מתי מפסיקים את זה אחרי הלידה לפניי? מתי? רק חשוב לי לציין שאין לי בעייה של קרישיות או משהו פשוט קיבלתי את כל התענוג הזה של התרופות בגלל הפלות חוזרות שלא הצליחו לעלות על הבעייה אז נתנו הכל מהכל ליתר ביטחון. תודה לעונות ויום מבורך לכולן??

amuna100

New member
היי, כן נטלתי קלקסן

אחרי 2 הפלות, ללא ממצאים כולל קרישיות, פרופ קופרמינץ יעץ לי בהיריון השלישי לקחת קלקסן. בשבוע 14, הוא הורה לי להפסיק(לא יודעת למה פשוט הקשבתי לו..;)) לקחתי גם אוטרוגסטן ובדיוק כמו אצלך ״למזל״;)
&nbsp
כרגע בשבוע 29 ומקווה בעז״ה לידיים מלאות

ותודה ובשורות טובות

ortalosh1987

New member
תודה מאמי גם לך ולכולן אמן

איזה כיף לשמוע גם אני עכשיו בשבוע הזה ולא יודעת עש מתי הרופא מתכוון לתת לי לנטול את זה זה :/ יש לי הרגשה שעד הלידה בע"ה

Shirleybh

New member
אני לוקחת

אספרין במינון נמוך... שבוע 27 כבר אני יעבוק קיסרי ויגידו לי כנראה בטרום ניתוח מתי להפסיק או להמשיך אחרי הלידה.. ואין לי שום בעית קרשתיות פשוט הפלות ולא לקחו סיכון בהריון הנוכחי. בהצלחה

ortalosh1987

New member
שירלי יקרה

הכי שמחה בשבילך עברנו סיפורים די דומים. מאחלת לך הריון תקין שלם עם ידיים מלאות אמן

שירהד1

Member
מנהל
לא הזרקתי קלקסן, אבל מסבירה-

ראשית- זו שאלה אשכרה לרופא/ה שלך. את צריכה לחזור למי שהמליץ לך על הזרקת הקלקסן ולשאול אותו.
לרוב, קלקסן אמפירי מזריקים עד שבוע 12. לא יותר מזה.
אבל שוב- אנא חיזרי לרופא/ה שלך ותשאלי.
לגבי אספירין- גם- לשאול את הרופא/ה.

תזכירי לי בבקשה- באיזה שבוע את?
וכמובן- עם קלקסן ואספירין או בלעדיהם- שיהיה הריון תקין ושיסתיים בידיים מלאות
.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

ortalosh1987

New member
תודה רבה שירה

אני בשבוע 29 ברוך ה' אחרי 5 הפלות ללא ילדים. הרופא כרגע בחול אס אני אצרך להמתין 3 שבועות כדי לדעת אם יש עוד טעם להמשיך איתם או עד הלידה. לוקחת הרבה תרופות הכל מהכל בגלל ההיסטוריה.

שירהד1

Member
מנהל
בוודאי קיבלת הוראות מהרופא

לפני שטס לחו"ל. ממליצה ללכת לפי המלצותיו הרפואיות. שרייני אליו תור כבר מעכשיו, מהרגע שיחזור ואז תתייעצי איתו שוב.
את יכולה להזכיר לי מה היה בהפלות? (מצטערת. לא זוכרת את הפרטים).

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

אני עם קלקסן

היי
אני עם קלקסן, למרות שבדיקות קרישיות תקינות, אבל 3 הריונות כושלים בשלבי הריון שונים ודי מתקדמים, יותר מדי... כל שאר הבדיקות היו תקינות.
עם בני המקסים זה הצליח. אחריו הריון נוסף נכשל גם עם קלקסן.
הפעם קיבלתי קלקסן ואספרין. בשבוע 20 בערך פרופ' קופירמינץ הפסיק לי את האספרין (שגרם לי לכאבי בטן תמידיים) והעלה את מינון הקלקסן.
מחר בעזרת השם שבוע 37.
נאמר לי שאמשיך להזריק לפחות שבועיים אחרי הלידה.
המדיניות של בתי חולים בדרום לתת קלקסן לכל אישה מעל גיל 35 או 37 אחרי לידה, גם כשההריון לא בסיכון (לא יודעת לכמה זמן).
מאחלת לך הריון קל, מוצלח ובריא

ortalosh1987

New member
צר לי שעברת כל כך הרבה

ושמחה לשמוע שאת בהריון בתקדם ברוך ה'. משום מה גם אני עברתי 5 הפלות בשבועות 11, 6, 6, 21 ו22 של תאומים לא פשוט לא קל בכלל במיוחד שלא עלו על הבעיה בהריון הנוכחי נתנו לי את כל התענוגות של התרופות בנוסף לתפר צווארי. קלקסן, אספירין סטרואידים עד שבוע 16 בערך, ונרות פרוגסטרון בגלל שלא יודעים מה הסיבות להפלה עשיתי את כל הבדיקות הכל תקין מוזר. היום אני בשבוע 29 מתחילה לראות קצת את האור בקצה המנהרה אני ללא ילדים ומתחיל להרגיש לי כמו חלום שעומד להתגשם. בגלל שלא עלו על שום בעיה רציתי לדעת על הקלקסן האספירין מתי מפסיקים כי הרופא שלי חוזר לאקץ רק עוד 3 שבועות ואני צריכה לחכות עד שיחזור השאלה אם אני סתם מושכת את הזמן עם התרופות הללו או שבאמת צריך לקחת עד הסוף. תודה רבה לך על העידוד כן חיזק אותי לדעת שאחרי מספר הפלות אפשר להגיע לשבוע טוב כמו שאת נמצאת בו כעת וזה מילא אותי בהרבה תקווה ואמונה תודה רבה יקירה

תוספת קטנה

הפעם קיבלתי גם פרוגסטרון עד שבוע 12.
כל כך עצוב כל מה שעברת ואני כל כך מבינה לליבך ולנפשך.

והנה את כבר בשבוע 29. כל החששות כה ברורים אחרי כל מה שעברת...
אני מאמינה שהפעם זה יהיה אחרת ותזכי סוף סוף לחבק אוצר/ית משלך.

חיבוק ובשורות טובות ממני

למעלה