שבוע 33. קצת מפרקת חרדות :)

שבוע 33. קצת מפרקת חרדות :)

הימים מלאי חרדות . לי ולעוברית.
לפני כל בדיקה בקושי נושמת. אני אחרי סקירה שלישית ( בגלל בעיה שהייתה לאחותי ) ואחרי הערכת משקל. העוברית שלי מאוד מאוד פעילה ומכל הסיפורים שנחשפתי אליהם אחרי הפסקת ההריון השניה שלי אני נלחצת עד אימה ברגעים שהיא נחה.
איך עוברים את הימים עד הלידה ?? אני עובדת ועסוקה עם הבן שלי ועדיין באימה.
בנוסף גיליתי גוש בשד ( היה לי גם בסוף ההריון הראשון,באותו מקום ) וזה גם לא מניח לי לישון מחרדה.. ( תור לרופא נקבע כמובן ).
כל מה שאני רוצה זה לסיים את ההריון בשלום עם תינוקת קטנה מונחת עליי . ושיגיע כבר הרגע...
רק פורקת ... בשורות טובות לכולן !!!

Shirleybh

New member
חיבוק גדול

שורדים.. גם אני לא יודעת תאמת כל יום שעובר אומרת תודה.. תיהיה חזקה:*

כמה שאני מבינה אותך...

היי
מה אגיד לך?
אני שבוע 36+1, יש לי תור לניתוח לעוד שבועיים וקצת. אני לחוצה מיום ליום. מרגיש באמת נצח...
עוברים לאט לאט, יום יום, שעה שעה, מבדיקה לבדיקה.
מחזיקה לך אצבעות ומאחלת בשורות טובות!

תודה :)

ובשורות טובות גם לך. עוד שבועיים זה כבר ממש כאן ... שולחת נשימה עמוקה וכמה שיותר שלווה עד אז...

תודה לך. עוד שבועיים ויום

שבוע טוב ורגוע

שירהד1

Member
מנהל
כן, מוכר מאוד-

מבינה מאוד לליבך, ואין לי ממש פיתרון. עוברים יום אחר יום, ולפעמים שעה אחר שעה, והזמן מתקדם...אמנם בקצב של צב, אבל מתקדם. עובדה. מאז שכתבת את ההודעה כבר הספיקו לעבור מספר ימים:)
וזה שאת עובדת ועסוקה בעבודה ועם הבן זה גם מעולה.

אגב, מה זה היה הגוש בשד שגילו בסוף ההריון הראשון? זה היה קשור להריון עצמו או שמשהו אחר? (אני עברתי לפני 9 שנים ניתוח להוצאת גוש שומני מהשד. זה לא היה מסוכן, אבל משהו גדול, שלא היה צריך להיות שם...).

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

תודה שירה

אכן הימים בכל זאת עוברים...
אפילו בזהירות רבה מרשה לעצמי לבדוק קצת על ריהוט לתינוקת שארצה ( לא אקנה כמובן אבל בודקת ) וחוזרת לקרוא קצת על לידה טבעית ...
הגוש אז היה הורמונלי ונעלם אחרי הלידה ( לא יכולה לתאר לך כמה הלחיצו אותי ). וגם עכשיו הפרופסור שנבדקת אצלו אומר שהוא שפיר...
&nbsp

למעלה