פורים שמח נשים חזקות

Shirleybh

New member
פורים שמח נשים חזקות

היום עשיתי בדיקת סוכר... איכסס בלשון המעטה.. סחרחורות בחילות וכל השאר.. כחלק מהבדיקה אחרי ששותים את העלק "לימונדה" (זה בטעם ארטיק לימון בול רק שב8 בבוקר זה ממש לא בא טוב) צריך להמתין שעה וכמובן שאני לא הייתי היחידה היו עוד בנות איתי ממש מקסימות שעודדו אותי לשתות לא להיגעל ונוצר שיחה בעקבות הבדיקה אחרי הכל שעה לשבת עם עצמי בקיצור כל אחת דיברה על עצמה כזה ואז שהגיעו אליי שאלו אותי איזה הריון זה ..טוב.. הפעם אמרתי זהו.. אני יוצאת מהארון מפסיקה לשקר איזה הריון אני והסברתי שאני בהריון ה4 שלי.. כמובן הברכות הגיעו מכל אחת.. עד שהסברתי שאין לי ילדים עדיין. שקט.דממת אלחוט. ואז השאלות הגיעו.. למה איך מה כמה. ועניתי . עניתי בסבבה כי די נמעס לי להסתיר ולשקר למרות שזה לא עינינו של אף אחד בגדול. אבל הפעם היה בא לי . לספר שידעו לא אכפת לי . וטוב שכך זה היה טוב כי בשבילי ההריון זה נס אחד גדול הילד שאני יקבל זה הנס של החיים שלי ואני .. שום דבר לא בא לי בקלות .. טוב שיצאתי מהארון גם העברתי את שעה של הבדיקה וגם היה לי כיף להיות בחברת נשים שהכל סבבה אצלהם ולא להתבייש במה שעברתי.. זהו עכשיו נחכה לתוצאות רק שיהיה בסדר ולא יהיה חס וחלילה תוצאה לא טובה כי לא בא לי שוב על הבדיקה הזאת.. תודה שקראתם על החפירות שלי חחח פורים שמח

שירהד1

Member
מנהל
איזו תחושה טובה זו, נכון?

"לצאת מהארון", לא להסתתר יותר, לא להתבייש, לשים קצוץ על כל העולם.
בעיניי, זו תחושת חופש אמיתית. זה בעצמו מוריד איזה טון- טון וחצי מהלב.

מקווה שהבדיקות יצאו תקינות
.
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

Shirleybh

New member
ואוו באמת מרגיש טוב

זר לא יבין.. וטוב שכך. אפרופו בדיקות יצא לי 131 סוכר של 50 גר האחות אומרת תקין ולהפחית במתוקים (עובדת על זה) זה בסדר? מוגלובין 11 זה בסדר?

shira3121

New member
ואו, לא מדמיינת לעצמי אומרת שאני בהריון מס 5

ואז שיש ילד אחד בבית , למרות שגם לא רואה סיבה לשקר.

וואו כל הכבוד!

אני ממש שמחה בשבילך שהצלחת לשתף,
רק לפני יומיים שאלו אותי כמה ילדים יש לי והתחשק לי לצעוק 4
בפועל עניתי 3, לא היה לי נעים להכנס לאובדן שלי.
מקווה שהתוצאות של הסוכר יצאו תקינות, המשך הריון בריא ושלם

למעלה