היריון לאחר גרידה

rcdance

New member
היריון לאחר גרידה

שלום לכולן.
אני פה לאחר גרידה וכנראה ממש ממש בתחילתו של ההריון.
עברתי גרידה עם ציטוטק בשבוע 10 (העובר לא התפתח משבוע 7), אחרי חודשיים התגלה שיש שאריות ברחם ועברתי שתי גרידות.
האחרונה ב 1/02.
לאחר הגרידה לא היו לי דימומים כלל, ו 4 ימים לאחריה החל דימום הדומה למחזור.
ביום שבת עברו 4 שבועות מאותו דימום.
אתמול עשיתי בדיקה שהראיתה שני פסים.
התקשרתי לגניקולוגית ליידע, והיא לא היתה, אמרו לי שהיא תחזור אליי ביום רביעי (אני גרה בהולנד ודי אדישים כאן בכללי להכל).

אני מאוד לחוצה, כי יודעת שבעקבות הגרידה, רירית הרחם יכולה להיפגע ולא להיות חזקה מספיק בשביל הריון.
בנוסף, אני טסה ביום שיש לארץ (טיסה של 5 שעות) ומאוד חוששת, כי גם בהריון הקודם טסתי בערך באותו שבוע ומסתבר שקצת אחרי שחזרתי העובר כבר לא התפתח.

אני יודעת בתיאוריה שלא כל הריום דומה לקודמו, אבל אני כל היום עסוקה במחשבות שמפריעות לי בתפקוד היומיומי.

הי

מבינה מאוד מאוד את החשש שלך.
אני עברתי שתי גרידות, ולאחריהן הריון תקין. באחד מהם העובר לא היה תקין ולכן עברתי עוד גרידה, אבל הגוף שלי לא הפיל....
זה לא בהכרח מפריע להריונות הבאים. רירית הרחם זה משהו שגדל כל פעם מההתחלה.
בהצלחה!

rcdance

New member
תודה על התמיכה

אני מאוד מקווה, קצת לחוצה.. אבל מנסה להירגע ולתת לזמן לעשות את שלו

שירהד1

Member
מנהל
אני באמת ממליצה שתגשי לבדיקה אצל הרופאה,

או שתתייעצי איתה, לכל הפחות. אני פשוט לא כל כך מבינה, כי כתבת שלאחר הגרידה היו דימומים שדומים למחזור- 4 ימים לאחר הגרידה. אבל זה לא מסתדר לי שזה היה מחזור. או שכן היה מחזור, כי הגרידה למעשה היתה ההשלמה של ההפלה שעברת עם הציטוטק.
בקיצור- יש לי איזה בלאגן בראש מבחינת התאריכים אצלך ומה היה מחזור ומה לא...הכי טוב ובטוח זה להתייעץ עם הרופאה ולשמוע את חוות דעתה, ולראות האם ממליצה על בדיקה או בדיקת דם.

מה שאני כן יכולה לומר לך בבטחה זה שאין קשר בין העובדה שטסת בהריון הקודם ובין ההפלה. אני לא טסתי בכלל ובכל זאת היו לי 7 הפלות:(

בהצלחה!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

למעלה