מחלה וסיוט

מחלה וסיוט

השיעול התפתח לברונכיט. הייתי צריכה לצפות את זה כי יש לי רגישות במערכת הנשימה ובשנים האחרונות כמה פעמים ברונכיט ודלקת ריאות אחת. מטופלת באוגמנטין. עדיין גמורה. בקושי ישנה בגלל השיעול.

בלילה הייתי אצל הטכנאית. היא הכניסה את המתמר. היד שלה רפויה והיא שותקת ובבת אחת אני יודעת שמה שבקושי התחיל כבר אינו. אני חוזרת הביתה ומנסחת את ההודעה שלי באובדן. מספרת על דלת הביניים שנטרקת הלוך וחזור אצלי.

שירהד1

Member
מנהל
די, את לא נורמאלית, את יודעת את זה?!-

נכון ביקשתי לא לעשות לנו יותר התקפי לב?
תיארתי לעצמי שלא מדובר במציאות, כי לא ראיתי שום הודעה שלך בפורום השני.
תגידי- כל החלומות שלך כאלה ראליים? אין לך חלומות שאת מעופפת, לדוגמא? שנופלות לך שיניים? (היו לי מלא כאלה בעבר), שמכונית מנסה לדרוס אותך (היה לי את הסיוט הזה לפני כמה ימים...)? שאת צריכה לטוס לחו"ל ואת לא מצליחה לארוז (גם- סיוט חוזר אצלי..., ואני בכלל לא טסה לחו"ל, כן?...)? אין לך חלומות כאלה של דור שלישי לשואה, כמוני, שרודפים אחרייך ורוצים להרוג אותך?

טוב, בכל מקרה- טוב שזה רק היה סיוט, ונקווה שישאר בגדר חלום סיוטי ולא מציאות סיוטית.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן
09-7749028

אני לא מצליחה לישון כבר כמה ימים

כל הזמן מתעוררת מהשיעול (=ברונכיט) ולצערי רוב החלומות שלי בשלב הזה הם סיוטים והם ריאליסטיים להחריד. מצטערת שלא הבהרתי שמדובר בסיוט, חשבתי שהכותרת מספיקה. אקפיד להבא. מקווה שכל ההודעות יהיו סיוטים ולא מציאות. כמובן תוכלנה למצוא אותי באובדן אם הסיוט יתממש.

shira3121

New member
מצטרפת לנזיפה של שירה

הבנתי סיוט כהתגשמות התרחיש הגרוע ביותר ואז התחלתי להיכנס ללחץ שאני תכף מצטרפת. לאובדן החלטתי להפסיק להיכנס בינתיים כי קשה לי אז לא ראיתי שאין שם הודעה

שירהד1

Member
מנהל
רגע, אני לא כל כך מבינה-

האם זה סיוט שחלמת עליו, או סיוט אמיתי? (לא ראיתי הודעה שלך בפורום אובדן).
אני אודה להבהרות.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן
09-7749028

משהו מעודד

אני בכל תחילת הריון הייתי חולה.
ושמעתי שזה קשור לזה שהגוף מוריד את המערכת החיסונית קצת, כדי שהגוף לא יתקוף את ה"גוף הזר"
אז תחזיקי מעמד. זה חלק מהעניין.
כמה שזה קשה

הפחדת.

מתארת לעצמי כמה פחדת בעצמך כשהתעוררת, ובכלל, כמה שהתקופה הזאת מפחידה. מקוה שבתחילת החורף תוכלי לחייך.

את לא נורמלית!

עשית לי התקף לב, שבץ ושיערות לבנות. ביחד.
רושמת לעצמי להתחשבן איתך בעוד כמה חודשים טובים, כשתחבקי בזרועותייך את הבייבי.

למעלה