לא שייכת לפה. סתם דמיינתי לרגע.

לא שייכת לפה. סתם דמיינתי לרגע.

עוד הרבה לפני שנכנסתי להריון החלטתי שאלך להרבה בדיקות אם יגיע. מה רע בריבוי בדיקות, אפשר להירגע מבדיקה לבדיקה, לא?
בהתאם למדיניות המזהירה עליה החלטתי הלכתי הבוקר לאולטרסאונד ראשון עם ציפיה לראות שק ברחם. לא חשבתי שיראו יותר מזה וקיוויתי שזה ייתן לי שקט עד שבוע הבא.

מהר מאד הטכנאית איתרה שק ברחם. שמחתי. התכוונתי לרדת מהכסא אבל המתמר עוד היה בפנים ואני רואה שהיא מתעכבת ומצלמת ואז זזה קצת ומצלמת שוב. והבדיקה מתארכת. ויש שקט בחדר. אין דברים טובים שצומחים מהסיטואציה הזאת.

היא כתבה מכתב סיכום במשך מליון שנה בערך. ואז אמרתי לה שאני לא הולכת עד שהיא מסבירה לי מה היא רואה. והיא מסבירה שיש ממצא באחת השחלות והיא חושדת בחוץ רחמי. שואלת איך הבטא. אני אומרת שהבטא עולה יפה בינתיים. ועכשיו, תנחשו מה, צריך לחכות שבוע ולחזור לראות מה קורה.
בנוסף נמצא ממצא אקוגני ברחם. עד היום אני לא יודעת מה זה אבל היה לי את הדבר הזה בהריון שלא התפתח.

הייתי כל כך טיפשה עם האופטימיות המגוחכת שלי. עוברת למוד פסימי מתקדם. מתכננת את ההודעה החדשה שלי באובדן. אני הרי שייכת לשם. סתם היה נדמה לי שאני יכולה ככה לקפץ בין הפורומים.
יש נשים שצריכות להתגבר בלי ההריון החדש. ובלי הילד הנוסף. כנראה אני אחת מהן.

Nutti

New member
לא הייתי ממהרת לקפוץ למסקנות

לי בהריון החוץ רחמי טובי מומחי הא"ס בבית חולים הצליחו לאתר את השק בשחלה רק בשבוע 7.. ואצלך יש שק ברחם אז בכלל המצב של גם וגם הוא סופר נדיר.
לגבי הממצא האקוגני אין לי משהו חכם להגיד אבל בהריון הנוכחי טכנאית א"ס הצליחה לדמיין אצלי שליית פתח למרות שהיא אחורית תקינה. הם פחות מנוסים מרופאים.
ממש לא הייתי ממהרת במקומך להספיד.

החתול של שרדינגר

בראש אני יודעת שאת צודקת. אבל ללב שלי יש חיים עצמאיים משלו.
עכשיו ההריון הוא החתול והוא סגור בתוך הרחם, ועד שלא אפתח את הקופסא (בבדיקה בעוד שבוע) הוא חי ומת בה בעת.
זו סיטואציה שקשה לראש וללב שלי להכיל. מקריאה פה אני מתחילה להבין שגם 25 שבועות קדימה (ויותר) הסיטואציה הבסיסיסית היא זו - אי אפשר לדעת אם החתול חי או מת.
שירה , עשכיו באמת פאן לי במקסימום

רונית 294

New member
מצטערת אבל לא הבנתי

אם יש שק ברחם אז איפה הבעיה?? בגלל מה שראתה בשחלות? האם זה יכול להיות משהו אחר מלבד חוץ רחמי?? נו לא הבנתי!

יכול להיות

שיש לי ציסטות בגלל ההורמונים והן ייספגו והכל יהיה בסדר.
וגם יכול להיות שזה שק הריון נוסף חוץ רחמי.
וגם ליד השק יש 'ממצא אקוגני' שהיה לי גם בהריון שלא החזיק.
לא אופטימית.

רונית 294

New member
אני מאוד אופטימית! לא שזה עוזר לך

אבל לחברה שלי הייתה ציסטה גדולה ולא קרה כלום. זה נספג או משהו. נראה לי שההיא לא הכי יודעת על מה היא מדברת. מה עכשיו?

הריון הטרוטופי

אבל... את מבינה שגם אם יש הריון מחוץ לרחם ההריון שברחם עדיין יכול להמשיך להתפתח באופן תקין? לגבי הממצא האקוגני, מבינה את האסוציאציה להריון הקודם אבל זה יכול להיות גופיף צהוב, שארית מהשאיבה אם עברת כזו.. זה לא משהו שאמור להשליך על ההריון הנוכחי.

האמת שהמוח שלי קרס הבוקר,

בכלל לא עלה בדעתי שמשהו יכול להיות בסדר. לקח לי שעות להירגע מהבדיקה שהיתה אמורה להרגיע אותי.... לגבי הממצא האקוגני, כנראה שיש גופיף בנפרד ממנו, והאסוציאציה לסיום ברוב חזקה מאד. מה אגיד אם גם נשים בשבוע 33 מתחרפנות.... כשאני ממש בהתחלה.

שיר2016

New member
גרמת לי לחייך - תודה

אכן גם בשבוע 33 מתחרפנת..
אבל גם בהתחלה התחרפנתי..
אחרי האובדן הבנתי שהיכולת לראות את העולם דרך משקפיים ורודות נעלמה..
והיום המשקפיים שלי בכול מיני צבעים...
זה לפעמים טוב ולפעמים רע..
מה שטוב זה שלהתחרפנות אין שום השפעה על ההריון... הרי במילא זה לא בשליטתנו... מקווה שיהיה לך הריון תקין, ושכולנו נסיים עם ידיים מלאות.. והתחרפנות מינורית ככול האפשר

שירהד1

Member
מנהל
לאיןאריותכאלה-

תשמעי, אני לא כל כך יודעת מה לומר, כי זה לא נשמע מבטיח, ומצד שני- זה לא משהו סופי...ובאמת צריך לחכות ולראות מה יהיה בבדיקה הבאה.
אז אנחנו מחכות פה איתך, מחזיקות לך אצבעות בכל הכוח
.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

shira3121

New member
אני לא מבינה משהו

היה זקיק אחד במעקב זקיקים לפי מיטב זכרוני. ואם כן אז יתכן שמה שרואים בשחלה זה ציסטה. לגבי המוקד ארוגנטי אין לי שמץ מה זה אומר. מחזיקה אצבעות לבשורות טובות שבוע הבא

שושי291

New member
מחזיקה לך אצבעות

כמו שרשמו לך ממצא יכול להיות ציסטה... הלוואי שבבדיקה הקרובה הכל יהיה תקין ויראו עובר מתוק עם דופק בתוך השק.

תודה רבה למעודדות ומחזיקות האצבעות

בינתיים הזמן פחות או יותר עומד, אבל יש התקדמות ניכרת בהכנת הארונות לפסח...

וואי מבאס

קודם כל, אני אגיד לך נו נו נו
למה עשית בדיקה כל כך מוקדם? למה זה טוב?
דבר שני, עזבי את האופטימיות והפסימיות בצד. כרגע את תלויה באוויר. זה הרגשה מגעילה ולא משנה מה יהיה כרגע. את תלויה. לפחות ראית שק!
עדיין לא יודעים כלום. חכי בסבלנות ותחליטי מה את.
אוהבת אותך ומקווה לטוב בשבילך

למעלה