שיתוף

orli12341

New member
שיתוף

היי לכן,
אני אמנם לא כותבת הרבה אך קוראת הרבה בפורום ומרגישה שמכירה אתכן ושנוח לי לשתף כאן את מחשובתיי...
תקציר: ילדתי לפני 3 וחצי חודשים בן לאחר אובדן של בת בשבוע 21.
יש יל 2 ילדים גדולים בבית שיהיו בריאים.
אני קוראת על בנות שבהריון נוסף אחרי אובדן והריון תקין, איזה כיף עושה חשק מצד אחד לנסות עוד הריון עם בת הפעם

אך מנסה להיות ראלית לגביי המצב הכלכלי שלא יודעת אם יאפשר להיכנס לעוד הרפתקאה למרות שמפתה...
אני יודעת שזה צרות של עשירים אך סתם מחשבות שעולות...
יש לי עוד חברה שעכשיו בהריון חמישי, עם אובדן אחד ו 3 ילדים בבית...
תינוק זה אושר למרות חוסר השינה והזמן הפנוי

מאחלת לכולן כאן הריונות משעממים עם סוף טוב וידיים מלאות
חג שמח

רונית 294

New member
מבינה אותך מאוד...

לא רשמת מה יש לך בבית. מניחה שבת ו 2 בנים. אני יודעת שאצלי למרות שהייתה לי בת בבית מאוד רציתי בת נוספת כי זה מה שאיבדתי בהריון האובדן. ואכן ילדתי בת שהיום בת שנה. לא ידעתי את המין בזמן ההריון. כעת בשבוע 13+ שוב בוחרת לא לדעת את המין. כן מקווה לבן הפעם. לי אומנם יש רק 2 ולא 3 כמוך. אבל לדעתי עד 4 ילדים כן הגיוני לנסות שוב להשיג את מה שרוצים. מצד שני 4 ילדים זה המון. בואי נגיד שאם תיוולד לי שוב בת הפעם לא יודעת מה אעשה. לא עזרתי לך. סורי.

orli12341

New member
שיהיה לך בהצלחה

אכן יש לי 2 בנים ובת בבית שיהיו בריאים...

אבל באמת בגלל שאיבדתי בת לפני הבן שילדתי יש כאילו חשק לנסות שוב ואולי
תהיה בת , מצד שני אני כל הזמן חושבת שאם לא הייתי מאבדת את הבת לא היה לי הבן שנולד ליואני לא יכולה לדמיין את עצמי בלעדיו עכשיו

מה שלא יהיה אני מודה לאלוהים על מה שיש לי ...
מאחלת לך שההריון יעבור בשקט ובשלווה...

שירהד1

Member
מנהל
מנסה להתייחס-

תראי, ההחלטה לגבי הריון נוסף- כן או לא, היא באמת החלטה רק שלך (ושל בעלך).
אני יכולה רק לספר לך על עצמי, שלאחר שילדתי את מעיין, הרגשתי באמת ובתמים שהגעתי למנוחה ולנחלה. משהו בי נרגע לגמרי, אחרי כל המירוף המטורף הזה, רכבת ההרים הנוראית הזו שהייתי בה במשך 4 שנים. הרגשתי שנחתו עליי שלווה ורוגע.
הרגשתי שהכמיהה שלי לעוד ילד הוגשמה, שחלומי ותקוותי התגשמו.

מאז שנולדה, אני כבר לא סופרת בכל מקום שאליו אני מגיעה כמה ילדים יש לכל משפחה, מאז אני כבר לא מקנאה בנשים בהריון (חוץ מבתמימות הנפלאה והמתוקה הזו שנגזלה ממני...), מאז אני מחייכת לתינוקות ברחוב ולא מפנה את פניי מהם, מאז אני פשוט יצאתי לחופשי.

זאת אני. אולי אצלך זה שונה...אי אפשר פה לשכנע. זה עניין של רגש, ולא של הגיון.

מאחלת לך שתהני מילדייך, ושבבוא היום- תגיעי להחלטה הטובה והנכונה ביותר עבורך ועל משפחתך.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

רונית 294

New member
מקנאה בך על ההרגשה...

מאוד מקווה להיות שם יום אחד. מאמינה שאם יוולד לי בן משהו בי ממש יירגע.

דעתי

אני מאוד מבינה אותך, תינוקות זה דבר שפשוט אם כמהים אליו זה לא עוזב....
לדעתי זה מעל שיקולים כלכליים. אבל זה תלוי כמה ילדים רצית מלכתחילה ובת כמה את.. ומה בעלך חושב.
לדעתי תנסי שוב. בהצלחה!
נ.ב אובדן הריון זה לא מחלה תורשתית, ואפשר להרפא ממנה. זה שאבדנו הריון פעם פעמיים או שמונה פעמים, לא בהכרח אומר שזה הייעוד שלנו.. הלוואי שתצליחי בפעם הבאה אם תחליטי לנסות

orli12341

New member
תודה לך...

מה שלא יהיה מקווה שאגיע להחלטה שאהיה שלמה איתה...
אני בת 38 וחצי ורציתי לפחות 3 ילדים.
בעלי כרגע לא בעניין אך אולי ישנה את דעתו בהמשך..
למרות שהגיל אכן משחק תפקיד ואין הרבה זמן להתלבטויות
מצד שני לא רוצה לחשוב על זה כרגע ורוצה להנות מהתינוק החדש והמתוק

שיהיה לך גם בהצלחה!

למעלה