ההתחלה של הסוף?

וואי מרעישה

ליבי איתך. ואני עדיין ממש מקווה שהכל יהיה בסדר.
לגבי הבדיקות, בלאומית אין אפשרות בכלל לקבוע תור למה שאין לי עוד הפניות. קבעתי תור לשקיפות וזהו.
אני במקומך לא הייתי קובעת. סתם כי זה מוקדם מדי ולכי תדעי מה תרצי אז... מבחינת שעות ורופאים...
אני למשל קבעתי שקיפות ורציתי לקבוע גם סקירה באותו מקום ולא נתנו לי, ואז חשבתי שעדיף קודם לראות איך הוא ואז נראה.
לגבי התחושות שלך, זה לא אומר כלום כמו שכולנו כבר יודעות... וכל עוד יש דופק יש חיים.
בהצלחה!!!

לגבי התורים

סקירה ראשונה אני עושה פרטי אצל מישהו שכדאי לקבוע תור אצלו ברגע שיש בדיקה ביתית חיובית. לפני תיקון גיל ההריון קבעתי תור גם אצל המומחה החיפאי השני, עכשיו צריכה להזיז את התור כך שיתאים לפי הגיל המתוקן. כשיגיע הזמן אחליט אל מי מהם אני מעדיפה ללכת.
שקיפות אני עושה דרך הקופה, וגם במקרה הזה, התקשו למצוא לי היום תור פנוי לטווח התאריכים הרלוונטי. להזכירך אני בשבוע 6+2. אם אני אחכה, פשוט לא יהיה תור פנוי.
אין לי בעיה לבטל תורים במידת הצורך. הלוואי שלא אצטרך, אבל עשיתי את זה בהריונות הקודמים.

הבנתי

דווקא אני בעד האופטימיות הזאת של לקבוע תור.
זה אמירה מאוד חזקה.
ממש ממש מחזיקה לך אצבעות!

מחזיקה אצבעות להמשך ארוך ותקין

אולי היה כדאי לקחת נרות פרוגסטרון לתמיכה, ליתר ביטחון?

כולי תקווה שהכל יתאזן ויסתדר.

שירהד1

Member
מנהל
אוי, זה מתיש...

זה היה השלב בהריון עם מעיין שהתחלתי לאבד את זה. כלומר- החרדות כבר היו קשות נורא והיו לי אפיזודות של מיני התקפי חרדה. אני קוראת לזה "מיני", כי ידעתי בדיוק מה זה ומה עובר עליי וניסיתי לנשום למרות שלא היתה לי נשימה. זה השלב, אגב, שהרגשתי שאני זקוקה לתמיכה תרופתית. מה זה זקוקה? חייבת!!! אבל הפסיכיאר ה"חכם" שפניתי אליו, לא האמין בכדורים...ורק בשבוע 19 הגעתי לסיוע שכה נזקקתי לו ולמישהי שהבינה בדיוק מה אני צריכה (ד"ר ורד בר- פסיכיאטרית נשים).

ולמה אני מספרת לך את כל זה? כי אני רוצה שתשמרי על עצמך- בכל מובן שהוא, וגם במובן הנפשי.
לגבי התורים- כל הכבוד לך על האומץ. באמת. אני לא הייתי מסוגלת. קבעתי כל פעם תור אחד קדימה. וגם זה היה בדחילו ורחימו.
את נשמעת לי נורא חזקה בהתמודדות שלך. אני מעריצה אותך ומקווה כל כך עבורך- די! נמאס לי! אני רוצה לשמוע ממך בשורות טובות. אמן, שיהיו כאלו ושתגיעי כבר סוף סוף למנוחה ולנחלה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

גם אצלי זו הייתה הפלה מאיימת

הבן שלי כבר לא בגיל שמרימים אבל אחרי הדימום השני בשבוע 8 נחתי ממש. סופש שלם ניסיתי כמה שפחות לקום מהמיטה. לא יודעת אם זה מועיל אבל בהחלט לא מזיק ...מחזיקה אצבעות !!!

ספרקית

New member
מחזיקה אצבעות להמשך תקין של ההריון

בהריון התקין האחרון שלי חוויתי בשבוע 5 דימום היסטרי. זה נראה ממש כמו מחזור. הייתי בטוחה שההריון נגמר. למרבה ההפתעה, זה היה ההריון המנצח שלי. הדימומים פסקו אחרי שבועיים ואז הגיעו הרבה דרמות אחרות אבל הסוף היה טוב

אז לנסות לשמור על אופטימיות. אני יודעת שזה ממש לא פשוט לאור העבר.
אני לא חושבת שהרמת ילדים יכולה לפגוע בהריון. אבל ליתר ביטחון, הייתי מנסה להוריד הילוך ולהימנע מזה, לפחות לתקופה הקרובה.

למעלה