מצטרפת בחשש רב..

מצטרפת בחשש רב..

בקצרה על ההיסטוריה שלי, אני אחרי 2 הפלות (אחת בשבוע 6 ואחת בשבוע 10). השבוע התבשרתי על בטא חיובית יפה (אחרי טיפולים). אני מזריקה פרוגסטרון אחת ליומיים ולוקחת 2 קרינון ג'ל. זאת לאחר שהיו מעט דימומים בשבוע שלפני הבטא. אז כבר חשבתי שאפשר להיות קצת רגועים, אבל לא, היום חזר לו הדימום ובהנחיית הבי"ח שמטפל בי הוחלט על זריקה מידי יום. הייתי אמורה להגיע לus ראשון באמצע שבוע הבא, בגלל הדימום אמרו לי לגשת בראשון. אני איבדתי את מעט השלווה שהייתי לי ושוקלת ללכת למוקד בשבת. מה דעתכן? איך אפשר בכלל להיות רגועים שהמחשבות האלה מיד צצות?

מה שלומך הבוקר?

הלכת להיבדק בסופ"ש או שהתאפקת?
כמה עוברים הוחזרו והאם זה סבב שאיבה או מוקפאים? נדמה לי שבסבב שאיבה עלולים להיות דימומים בגלל הטראומה לצוואר הרחם.
מחזיקה לך אצבעות להמשך ארוך ומשעמם, ושיסתיים בידיים מלאות.

אני בסדר

לא הלכתי להיבדק, לא היה טעם כי הדימום כבר הפסיק באותו יום שהתחיל (נקוה שגם לא יחזור). החזירו אחד בסבב עם שאיבה. עד היום מעולם לא חוויתי דימום כזה ועברתי כמה סבבים (מוצלחים יותר ומוצלחים פחות). אני חושבת שאולי זה גם מושפע מהקלקסן שאני לוקחת עוד מיום ההחזרה. בימים הקרובים אגיע לבדיקה בבי"ח כמו שהייתי אמורה.

שירהד1

Member
מנהל
טוב שהפסיק הדימום. אנא עדכני אותנו

לאחר הבדיקה באמצע השבוע, בתקווה לבשורות טובות
.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

מעדכנת

בינתיים נצפה רק שק, שבוע 5 וקצת. דופק שבןע הבא ובינתיים בעיקר הדופק שלי בשמיים��

למעלה