יוצאת מהארון

יו, בשעה טובה!

מקווה שיהיה קל ומהנה ורגוע

&nbsp
ואיזה קטע שגם את וגם רונית בהריון... כי בראש שלי אני תמיד מבלבלת ביניכן

בקצב הזה גם אני אצטרך לעשות עוד אחד בקרוב
(תנוחו, זה לא בתכנון).

רונית 294

New member
אכן קטע...

גם גלינו אחת לשניה באותו יום וזה היה מצחיק. פעם שעברה היא הייתה בשבועיים יותר מתקדמת ועכשיו אני בשבועיים יותר. יש בנינו קשר מיוחד אבל סיפור שונה לחלוטין... ובכל מקרה שיהיה לנו בהצלחה בהמשך. רק בהתחלה.

אני רק שאלה....

מטעם מי ומדוע בדיוק באחות בקופה הטיפה לך???

מנסה להבין את רגשותיך כרגע..... אבל אם תכננת ילד רביעי בכל מקרה, ויש לך 2 בנות קרובות בגיל, אז......
הבן המתוק שלך יודה לך בעתיד על בן או בת הזוג שיהיו לו בשנתו ילדותו........

הכל נכון....

אבל דווקא הדיסוננס הזה בין מה שאני אמורה להרגיש ומה שנכון והסביבה מצפה ממני להרגיש, ומה שחשבתי שאני ארגיש במצב כזה, לבין הרגשות האמיתיים שלי. לא נעים לי.
והאחות קצת מרשה לעצמה... גם שאלתי אותה יום אחד על דימום שהיה והיא אמרה שהוא שמע שאני לא רוצה אותו אז נעלם

אחות פוסטמה. שתעשה את העבודה הטכנית שלה ותחסוך

איך אנשים מסוגלים להיות כל כך חסרי רגישות בעבודה שמחייבת מקצועיות טכנית מצד אחד, אבל גם בשלות רגשית מהצד השני?

אני אגיד לך מה

היא אישה מאוד עדינה, ויש לה דרך לאמר דברים כמו אמא כזאת. אני מאוד אוהבת אותה ומרגישה שאכפת לה ממני.
אבל כן זה לא נעים. וזה מעלה בך תחושות שאת לא בסדר. נו, כמו אמא

ואו, לא פשוט, אבל אפשרי

באמת לא פשוט, לא קל, עם הקטנות והתינוק בבית... אבל מה אגיד לך? יופי של הפרשים! ואם בעתיד רצית 4 בכל מקרה, אז זה יהיה בעתיד הקרוב יותר. בעתיד הרחוק, את יודעת, אף אחד לא מבטיח לך שזה יקרה. עכשיו את יותר קרובה למטרה זו.
אני מבינה שמאוד קשה לטפל בתינוק ולהרגיש את כל תסמיני ההריון הלא נעימים, בתוספת לדאגות והלחצים שתיארת, אבל כמו שבעצמך אמרת, "צרות של עשירים". ואת יודעת איזה כיף זה לילדים!!! אני יודעת שאולי זה מעצבן לשמוע, אבל כמה היו רוצות להיות במצבך!
בעוד מספר שנים תברכי על המתנה הזו... ובנתים, הדרך ארוכה ולא פשוטה.
שיהיה לך בהצלחה. שולחת לך כוחות פיזיים ונפשיים.

שיר2016

New member
ממש בסיטואציה דומה..

שני ילדים בני 12,9..טיפולים , טיפולים , טיפולים - אובדן הריון תאומות IVF - התרסקות טוטאלית, ואז ילדת טיפולים מתוקולה בת 2.
חשבנו שזהו.. ופתאום בלי טיפולים ובלי התראה מוקדמת הריון...
שבוע 20 - בת. הזוי לחלוטין... מפוחדת לחלוטין.. הסביבה חשבה שאני צריכה להפיל, אני ובעלי נלחצנו מאוד - והתבלבלנו ממש.. ואז נפל האסימון שאין מצב בעולם שלא נקבל את המתנה הזאת, הנס הזה בידיים פתוחות, ומאז אושר מלווה בחרדות הריון הרגילות. 4 ילדים - הזוי.. וכאן אני יכולה להגיד שזה מוזר איך שהעולם לקח לי שתי בנות.. ועכשיו בדרך להחזיר.. - מחשבה מטומטמת שקופצת לי לראש.. זהו..

רונית 294

New member
דמעתי קצת...

אבל חושבת שזה ממש מושלם שיהיו לך 2 בנות כמו שאיבדת. בהצלחה רבה.

וואו. סיפור מטורף

אני קצת בשוק שקיבלתם מהסביבה מסרים להפיל. איה חוצפה
והמחשבה שלך מאוד מוכרת.
ממש בהצלחה!

מחשבה בכלל לא מטומטמת

או שגם אני שקראתי את מה שכתבת ומיד עלתה בי מחשבה דומה לגבי - אני מטומטמת בעצמי ;)

לגמרי לא מחשבה מטומטמת

יש לי שני קרובי משפחה שנולדו קצת אחרי שמישהו אחר במשפחה נפטר. אחד נולד כמה חודשים אחרי שסבתא שלו (דודה שלי) נפטרה, ועוד אחד שההריון איתו התגלה בזמן השבעה של סבתא שלי.
עברה לי אותה מחשבה בראש כש(להבדיל) הכלבה שלנו מתה קצת אחרי שקיבלתי תוצאות תקינות של מי שפיר אחרי שהיה חשד לטריפל X. שהיקום גבה מאינו קורבן עבור הבריאות של הילדה.

רונית 294

New member
גם לי יש מחשבות

בסגנון זה. והכלבה שלי מתה קצת לפניי שנולדה הבכורה שלי.

orli12341

New member
קודם כל מזל טוב!!!

למרות שההריון לא מתוכנן אני בטוחה שהאושר גדול רק צריכה לעכל
אני לא כותבת הרבה בפורום אך כן קוראת וזוכרת אותך גם מהפורום השכן...
שמחה שדברים מתגלגלים לכיוון חיובי...
אני ילדתי לפני חודשיים וחצי בן אחרי אובדן בשבוע 21.
יש לי בבית בן ובת גדולים שההפרש ביניהם שנה ו 9 חודשים והם ממש גדלו ביחד
התחלה קשה אך אח"כ משתלם.
כולם אומרים לי שאני חייבת להביא עוד אחד כדי שהבן הקטן לא יגדל לבד.
הייתי מביאה בכיף אם לא היה צריך לעבור הריון..

ההריונות שלי לא קלים והאחרון היה כמובן מלווה גם בחרדות...
מה גם שאני כבר בת 38 וההבדל בין 3 ל 4 ילדים לא פשוט כלכלית לפחות בשבלינו אבל השיקוך יהיה בעקבות פחת מהגיל המתקדם שלי ומהריון נוסף לא קל...

שיהיה לך המון בהצלחה!!!

שירהד1

Member
מנהל
שאלות חשובות לאורלי12341 ומחשבות מעניינות עבור כולן-

תגידי, זה לא מעצבן אותך שכולם אומרים לך שאת חייבת להביא עוד אחד כדי שהבן לא יגדל לבד?! אני מודה שזה מעצבן אותי נורא לקרוא את זה.
קודם כל- גם אם ההפרש בינו לבין האחות והאח גדולים יחסית, הוא לא גדל לבד. הוא גדל עם אמא, ועם אבא, ועם אח ואחות.
אני רואה את היחס כיום של ביתי הגדולה (בת 10) לביתי הקטנה (כמעט בת שנתיים), וזה לא פחות ממדהים. כנ"ל לגבי בני בן ה-7. וגם אם ההפרשים אצלך גדולים יותר, שתדעי שניתן ליצור מערכת של יחסים מופלאה. לא פחות מזה.

דבר שני- זכותך להינות מפרי בטנך. להנות על אמת. לחגוג את התקופה הזו ולהינות מהתינוקי, בלי לחשוב על עוד הריון. לתת לו את תשומת הלב שמגיעה לו, לאהוב אותו, ולהעניק לו מה שהוא צריך בלי לחשוב על עוד תינוק שבדרך.

דבר שלישי- מי שאומר לך את זה- הוא זה שיקום בלילות? הוא זה שיצטרך לדאוג לאוכל, לרכב, לדירה יותר גדולה, לבגדים ? הוא זה שידאג לטפל, לחנך ולהכין לחיים? הוא זה שיצטרך לסייע בהכנת שיעורים, בהתכוננות למבחנים, בפיתוח היכולות, הכישורים החברתיים? לסייע בהתמודדות עם קשיים?

אם את לא מתעצבנת- אז אני מודה שאני כן. האישה ילדה לפני חודשיים. תנו לה לחיות!!!

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז
09-7749028

orli12341

New member
חחח צודקת שירה

זה באמת מעצבן לשמוע...
שניה תנו להנות באמת מהתינוק החדש.

אצלי הגדול בן 12 וחצי והילדה בת 11.
ביניהם יש הפרש קטן והיה קשה אך כשגדלו באמת ישתלם כי היו חברים טובים..
(היום פחות, גיל ההתבגרות...)
והם אמנם עסוקים בעניינם ופחות מתעסקים כרגע עם האח הקטן שנולד..
אבל בהחלט יש לו אמא ואבא

אני ובעלי אמרנו שנהיה כמו זוג צעיר כי הגדולים בטח כבר לא יבואו למשחקיות ופינות ליטוף...

בכל אופן כל ילד הוא עולם ומלואו ולא פשוט להביא עוד ילד רק "שלא יגדל לבד"

צריך להיות גם מחושבים כלכלית שאף ילד גם לא יפגע ויקבל את הכל ולא לחסוך מאף אחד...

שירה אני איתך

למעלה