הריון אחרי הפלה טבעית..

meem8

New member
הריון אחרי הפלה טבעית..

הי בנות,
בשעה טובה לפני יומיים 2 פסים ובטא יפה..
ומאז בקושי הספקתי לשמוח בין פחדים למתח לעייפות לבכי ולריבים עם בן הזוג.. שגם הוא אחוז פחדים.. ואפילו החברה הכי טובה שלי שהיא היחידה ששיתפתי- נילחצה ושמרה על שמחה מתונה..
ההריון הזה הוא ברכה ענקית! המתנה הכי גדולה שביקשתי!
לפני 3 חוד' עברתי הפלה טבעית בשבוע 8, הריון ראשון שכבר באולטרסאונד שבוע 6 נאמר לנו שהוא לא מתפתח כראוי. עד אז היינו בהיי והגענו לאולטרסאונד ההוא מחוייכים ומאושרים.. ויצאנו משם מפורקים. לאחר מכן עברנו רכבת הרים של כשבועיים וחצי שהרגישה כמו נצח.. ולבסוף הגוף אמר את שלו.. ושמחתי לפחות שזה קרה באופן טבעי.
אני מבינה עכשיו עד כמה היינו תמימים ונאיביים לפני כן, מרגישה שאנחנו מגיעים להריון הזה ממקום ככ אחר היום.. יותר מידי יודע. ואני רוצה ככ להניח לפחד, מה גם שהבכי והלחץ בטח לא תורמים לו..
ולשמוח במתנה שלי.. ולהאמין שהוא חזק ותקין..

הי!

קודם כל בשעה טובה! כל הכבוד שאת אופטימית!
חייבת לשתף אותך שלי היתה הפלה "טבעית" העובר לא התפתח ועברתי גרידה אבל זה קרה בצורה טבעית בעצם, ועוד הפלה בשבוע 18 עקב מום, בהריון שבא אחרי ההפלות (הריון חמישי) הייתי הרבה יותר אופטימית למרות החרדות המובנות מאוד.
כי זה לא משנה מה היה! זה לא אומר כלום! עדין יש לך סיכוי יותר גבוה להריון תקין ובריא מאשר לעוד הפלה.
הלוואי שתקבלו את התינוק שאתם מייחלים לו. ושיהיה לך הריון ארוך ונעים!

meem8

New member
תודה רבה לך

זה באמת לא אומר כלום.. אני יותר ויותר אופטימית עם כל יום שעובר והשמחה מחלחלת.. :)

כולי תקווה שהפעם תחווי חוויה מתקנת. מחזיקה אצבעות

והפעם כבר הדרך לא תהיה קלה ותמימה... תם עידן התמימות...
העיקר שבסוף תצליחי להגשים את חלומך.
מחזיקה לך אצבעות שזה יקרה הפעם.
תעדכני בכל שלב.

meem8

New member
תודה רבה!

בינתיים הכפלת בטא טובה
ואני מאד מאד שמחה :)

שירהד1

Member
מנהל
יופי לראות אותך פה

יש המון מקום לאופטימיות! את יודעת כמה אנשים יש בעולם שנולדו לאחר הפלה?! מלא!
הבכי והלחץ לא מזיקים להריון, אלא לך...
יכולה לספר לך על עצמי, שבני השני נולד לאחר הפלה אחת, ובערך בשבוע 10, הפכתי לאישה נורמאטיבית בהריון, עם חרדות רגילות לחלוטין, ולא הייתי יוצאת דופן משאר חברותיי. הצלחתי להנות מההריון ההוא, ושמחתי בו, והחרדות היו לגמרי רגילות ולא יוצאות דופן.
מקווה שכך יהיה גם אצלך.

והכי חשוב- שההריון ימשיך להתפתח כראוי ושיסתיים בידיים מלאות:)

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז
09-7749028

meem8

New member
תודה שירה יקרה!

זה בדיוק מה שאמרתי לו.. שאני מסתכלת מסביב ברחוב ורואה כל כך הרבה אנשים.. כולם תוצאות של הריונות תקינים :)
אני כבר מרגישה הרבה יותר טוב מאשר לפני כמה ימים כשכתבתי כאן, מצפים לעבור בטוב ובהצלחה את האולטרסאונד הראשון ולהתגבר על החוויה של הפעם הקודמת.. בעזרת השם בעוד כשבוע וחצי-שבועיים זה יקרה :)

בשעה טובה!

אין ספק, הנאיביות עפה מהחלון ברגע שחווים הפלה וחוויית ההריון היא הרבה יותר מפוכחת.
אני יכולה לומר שהפחדים שוככים באיזשהו שלב, גם אם לא נעלמים לגמרי, ולקוות שתצליחו גם לשמוח ולהתענג על ההריון, וכמובן - שהוא יסתיים במועד ובידיים מלאות.

meem8

New member
תודה ואמן

עוברים צעד צעד.. והשבועות האלה עוברים בינתיים כמו נצח.. אבל לאט לאט אני מצליחה לגייס אופטימיות שזה באמת יכול להיות סיפור לגמרי אחר הפעם..

מבינה אותך. לצערי אצלי הפחדים עוד קיימים

בהריון הקודם עברתי הפלה בוששת בשבוע 13.
בהריון הזה, עד ששמעתי כל פעם את הדופק במוניטור עוברי החל משבוע 14, לא נרגעתי.
כשהייתי צריכה ללכת לביקורות בשבועות מוקדמים יותר, כולם ידעו כי לא יכולתי לדבר עם אף אחד.
אחיין שלי רצה לבוא אליי ועניתי לאחותי שאין לי זמן ואני ממהרת. אחר כך התקשרתי להתנצל והיא אמרה שכבר הבינה.

רק עכשיו בחודש שמיני, אני מרשה לעצמי להסתכל יותר על דברים, לבדוק מה יש לי בבית ומה צריך לקנות, אולי להסתכל על בגד או שניים ולהזמין מהאינטרנט.
ועדיין יודעת שגם בשבועות שלי יכולים לקרות דברים.
ואגב, גם אחרי.... לחברה של אחותי נפטרה תינוקת בת חצי שנה ממוות בעריסה.
זה לא עובר אף פעם.

מקווה שלאט לאט החרדות ילכו ויפחתו, אם כי אצלי לא עברו לגמרי.

למעלה