קלקסן

goldgold1122

New member
קלקסן

שלום בנות יקרות.
מקווה להצטרף אליכן בקרוב ומאחלת לכולכן המשך הריון תקין וכמובן לצאת בידיים מלאות!!!
הסיפור שלי כזה, בת 37 עם 2 ילדים בגיל צעיר יותר ובנוסף הפסקת דופק בשבוע 15 ועוד כמה כימיים.
עשיתי את כל הסט של הקרישיות, הסטרוסקופיה, מחלות אוטאינומיות. הכל תקין. את העובר לא בדקו וזה הטעות.
כמובן שהלכתי לקופרמינץ שהמליץ על קלקסן מהחזרת עוברים/ ביוץ או הכי מאוחר מהבטא.
הרופא פוריות ממש נגד ואפילו צוחק על זה ואותי זה ממש לא מצחיק כי אני מוכנה לעשות הכל כדי לא לעבור את הגהנום הזה שוב.
אשמח לשמוע אם מישהי לוקחת קלקסן אמפירי ובאיזה מינון? אני שוקלת 60. האם יש תופעות לואי? האם זה מגביר דימומים וממה להזהר. האם אפשר לעבוד? והכי חשוב האם יש הצלחות?

תודה מראש,
אגב אין לי כל כך את מי לשתף בחרדות. בעלי דיי זורם עם מה שאני מחליטה.

amuna100

New member
היי, תשובה:)

קודם כל מאחלת לך היריון תקין בקרוב מאוד!!!
אני בהיריון שלישי ב"ה שבוע 10 ( אני אחרי 2 הפלות(שבוע 10 ושבוע 15) ללא ילדים, וגם אני כמוך עשיתי את כל הבדיקות בעולם לבירור אך לא נמצא דבר..)
ולוקחת קלקסן 60 בהמלצת קופרמינץ שהלכתי אליו אחרי ההפלות עם כל הממצאים והוא גם המליץ קלקסן..
הרופא שלי לא צחק על זה ואת האמת..לא אמר דבר..הוא הביא לי אוטרוגסטן עד היום!:)
&nbsp
אין תופעת לוואי ואין דימומים, ההזרקה קצת כואבת ולפעמים משאירה סימנים כחולים, מעבר לזה שומדבר.
לגבי המינון, קופרמינץ אמור לשקול אותך ולהגיד לך מה המינון בשבילך. לי הוא נתן 60..וברגע שהיו לי 2 פסים וגיליתי שאני בהיריון שלחתי לו מייל והוא אמר לי לא לחכות לבטא ולהתחיל באותו היום קלקסן(כי זה היה ערב ר"ה ובטא זה אחרי החג)
&nbsp
שבוע הבא אני אצלו לשקיפות..ומקווה שהכל ימשיך להיות בסדר!
&nbsp
לגבי ההצלחה..מקווה לכזו מאוד!!!!!

מכירה שהיו להן הצלחות וגם כאלו שלא..אבל קופרמינץ אמר שכרגע זה הדבר היחידי שיכול לעזור..(זה ואלוקים כמובן!)
מקווה מאוד מאוד לעדכן בבשורות טובות

&nbsp

משתפת מהנסיון שלי

הי, קודם כל מצטערת לשמוע על כל מה שעברת. הסיפור שלי דומה
ילד בבית ואחריו 3 הפלות ברצף (וקושי גדול גם בכניסה טבעית להריון) עברנו גם את כל הבדיקות ויצא תקין
ממש לפני תחילת סבב ivf נכנסתי להריון טבעי ומפתיע מאוד הגעתי לקופרמינץ רק בשבוע 7 והוא המליץ להתחיל להזריק קלקסן . המינון שנתן הוא 40. (הבנתי שזה המינימום) . נורא חששתי ושמעתי דעות לכאן ולכאן אבל החלטתי שאין לי מה להפסיד (אחרי שכמובן הסבירו לנו שהסיכונים בלקיחת קלקסן הם מאוד מאוד נדירים) אני מוכנה לנסות הכל כדי שההריון הזה יצליח. הרי אין תשובות והכל זה ניסוי וטעיה.
בנתיים אני בשבוע 12 אז לא יודעת להגיד לגבי הצלחות.
אין תופעות לוואי מההזרקות וזה הרבה פחות מפחיד ממה שזה נשמע . אני מזריקה לעצמי וזה לא פגע בשגרת היום יום שלי בשום צורה.
מקווה שעזרתי קצת
אם יש לך עוד שאלות בשמחה!!!
מקווה שעוד בנות יספרו פה על סיפורי הצלחה , לא יזיק גם לי קצת עידוד��

goldgold1122

New member
תודה ובהצלחה!!!

זה כיף לשמוע סיפרים מעודדים. את גם לא נחשבת הריון בסיכון? אני מפחדת משינויים דרסטיים בעבודה.

המשך...

מה שקופרמינץ אמר לי כשלוקחים קלקסן ללא בעיית קרישיות מאובחנת אז המינון נקבע לפי המשקל / לפי אופי ההפלות החוזרות שהיו.
אני לא נחשבת להריון בסיכון כרגע. ומגיעה למעקב הריון רגיל אצל קופרמינץ.
אפשר לעבוד כרגיל ובאמת שממש לא פוגע בשגרה.

goldgold1122

New member
תודה ושאלה

אמונה, על פי מה נקבע המינון? למה 60? זה תלוי משקל?
אפשר להמשיך לעבוד? אתן מטופלות במחלקה להריון בסיכון?

amuna100

New member
אפשר גם שאלות:) ובכיף

המינון נקבע עפ"י המשקל, קופרמינץ שקל אותי ורשם מינון 60.
כן זה לא פוגע בשגרה כלל, הזריקות לא דורשות קירור אז מהבחינה הזו זה פשוט.
&nbsp
לא, זה לא נחשב היריון בסיכון, אני בעיקרון גם נכנסתי דרך הזרעות("בלתי מוסברים") אז נשארתי אצל הרופא שלי..
בכל אופן החלטתי לעבור לקופרמינץ, ובעיקרון עושים אצלו רק דופק ושקיפות והתקשורת דרך המייל(תשובות של בדיקות..עונה לי תוך זמן קצר, זמין מאוד)
&nbsp
מקווה שעניתי!!
&nbsp

קצת מניסיוני

היי
צר לי לשמוע על מה שעברת.
מאחלת לך שהפעם יצליח ובגדול.
אצלי היו 2 אובדנים קשים נורא בשבועות הריון מתקדמים. כל הבדיקות יצאו תקינות, מלבד השילייה שנקלחה לפתולוגיה והיו בה אוטמים ומשקעי פיברין רבים (וזה בדיעבד, אחרי שפרופ' קופרמינץ ביקש להביא את כל המסמכים מהאריכיון). קיבלתי ממנו קלקסן 60 (אז שקלתי 66 קילו) וכך נולד בני המתוק.
לצערי, ההריון שבא אחריו כשל, אולי כי כבר המינון לא התאים, אולי הגיל או מסיבות אחרות. כעת אני מקבלת קלקסן 60 ואספרין 100. שוקלת כבר 75 קילו. מעוניינת בקרוב לפנות לייעוץ פרטי אצל פרופ' קופרמינץ לבדוק אולי מינון מוגבר?
הזריקות לא נעימות וכואבות. שמתי לב שכשאני מזריקה בבוקר פחות כואב לי... תבדקי אם זה יעבור גם אצלך. וכן אני עובדת מלא, חשוב רק לא להיפצע...
בהצלחה שיהיה לך! עדכני אותנו

goldgold1122

New member
תודה רבה על התשובה המעודדת

שיהיה המון בהצלחה לכולנו והרבה ילדים מקסימים.
מקווה לעדכן בקרוב :)

למעלה