Oops i did it again...

רונית 294

New member
Oops i did it again...

אני בהריון ב"ה! 9 וחצי חודשים אחרי הולדת ביתי השניה שנולדה לאחר אובדן קשה מנשוא נקלטתי להריון נוסף. מפתיע... אבל עליתי על הבעיה של עצמי להיקלט להריון ככל הנראה. שלב לוטאלי קצר (זמן קצר מ 14 יום בין הביוץ לוסת)... רק 9 ימים. הרופא נתן לי תמיכה של פרוגסטרון להתחיל כיומיים לאחר הביוץ כבר לפניי כמה חודשים אבל החלטתי להמתין עם זה. ביום השנה השני ללידה השקטה שלי ראיתי ביוץ במקלונים והחלטתי שזה יהיה זמן טוב לנסות את התמיכה ואכן נקלטתי. כעת בשבוע 6 אחרי בדיקות דופק. מקווה להריון תקין ורגוע (יחסית)... זו רק ההתחלה ויש עוד הרבה לפניי. אחלו לי בהצלחה.

שושי291

New member
וואו איזה יופי (-:

שיהיה בשעה טובה, להמשך הריון תקין ומשעמם מאד מאד! מרגש...

שירהד1

Member
מנהל
בהצלחה, בהצלחה, בהצלחה!!!

מה?!!? בשעה טובה !!!

שיתחיל בשלום, ימשיך בשלום, יסתיים בשלום ויתחיל בשלום (כולל הברית). זהו. זה מה שעולה בראש. ומרגש. מרגש.

רונית 294

New member
חחחחחחח אהבתי.

כמו שאני אומרת... לא אכפת לי מין העובר... רק שיהיה ברית. חחחחחחח סתם. באמת באמת העיקר הבריאות. והריון תקין.

בחיי שאני שמחה בשבילך

ומקוה שהבן יגיע הפעם. מקסימום בילד הרביעי.
ברצינות - העיקר שיעבור בשלום.

רונית 294

New member
האמת שעם כל הרצון שלי

ל 4 ילדים אני ממש אשמח שתהיה לי את האופציה לסגור את הבסטה אם ארצה כבר אחרי ההריון הנוכחי. באיזשהו מקום אני רוצה להיות אחרי עניין הילודה ולגדל ילדים שכבר לא דורשים ידיים ולא בוכים בלילות. ילדים גדולים. מאוד כיף שיש תינוק בבית אבל באיזשהו גיל בא לך כבר שהילדים יהיו גדולים. פלוס העניין שהריונות אצלי באים עם הרבה חששות ולחץ (גם אם לא בצדק)... באמת שהכי הכי חשוב זה הבריאות. אבל כנראה שלא אתייאש עד שיגיע הבולבול ;)

רונית 294

New member
שירה תודה... לא יכולה להגיב ישירות

להודעה שלך כי אני דרך הנייד ולא רשמת מלל בתוך ההודעה.

יו, מזל טוב!!

אני עם צמרמורות של התרגשות בשבילך, איזה כיף!
שיעבור רגוע, מרגש, בריא ויסתיים עם ידיים מלאות

רונית 294

New member
תודה לתרנגולת וביחד ננצח...

כאמור, לא יכולה להגיב להודעות שלכן כי אני דרך הנייד ולא כתבתן מלל בתוך התגובה. מודה לכן על התמיכה.

רונית 294

New member
עדכון!

בחמישי הייתי אצל הרופא של ההריון בסיכון בקופת החולים. הדופק תקין והכל נראה טוב טפו טפו. אמר שאין לו ספק שההריון ההוא היה מקרי ודפוק מלכתחילה ושהכל אצלי נראה לו בסדר גמור. הרופא היה מקצועי בטירוף מה שיחסוך ממני להגיע להריון בסיכון בתל השומר. מקווה להמשך תקין.

למעלה