מתחרפנת..

netas10

New member
מתחרפנת..

איכשהוא היום הזה כמעט הגיע ומחר יש תור לשקיפות..אותה שקיפות שבהריון הקודם גילתה לנו שהוא הסתיים. למרות הבחילות, ההקאות והעייפות (שבקושי היו בהריון הראשון) מרגיש לי לפעמים כאילו ההריון הזה זה רק בראש שלי. מתסכל שאי אפשר לדעת מה קורה בתוך הגוף שלך...האולטרסאונד האחרון היה לפני שבועיים והיה תקין, זה נראה לי כמו לפני נצח..וזה גם לא ממש משנה בהריון הקודם העובר הפסיק דופק רק יומיים לפני הבדיקה (ראו לפי הגודל). בקיצור, מנסה להכין את עצמי לכל תרחיש אבל אפילו בתרחיש האופטימי למחר, לא נראה לי שזה אומר שאצא משם שלווה ורגועה, חוסר הוודאות והשליטה קשים לעיכול, אבל אין ממש ברירה אלא לחיות איתם. ובכל זאת...תחזיקו לי אצבעות

hatalya

New member
החירפון מובן..

חיי השתפרו כשהתחלתי להרגיש תנועות, אבל אני עדיין מוצאת את עצמי לא מאמינה בכלל שאני בהריון.. מחזיקה לך אצבעות!

בדיוק הסיפור שלי!

השקיפות ההיא שאליה הגענו בשמחה והתברר שהעובר כבר לא חי יותר משבוע.
הייאוש והדיכאון והשבת הזו שנדרשנו לעכל שאני בעצם מצבה חיה לעובר שכבר לא בחיים (עד יום שני שהייתה הגרידה).
בהריון הנוכחי לפני השקיפות היו לי התקפי בכי בלתי נשלטים ובמיוחד כשהיו כל מיני הערות "בונות" שאני הולכת יותר מדי צמוד וזה מזיק.

הגעתי לרופא וביקשתי לא להסתכל על המסך אלא הצידה. הוא ישר אמר שזה מה שהוא רצה להציע... הדבר הראשון שהוא בדק זה את הדופק ואז יכולתי להתלהב ממה שראיתי.
עד שבוע 14 שאז שכרתי את הבייבי לינק ובדקתי דופק פעמיים ביום, היו חרדות והיו סיוטים. אפילו חלמתי פעם אחת שאני בבית חולים אחרי שאין דופק לעובר (לא עלינו!!)

ברוך ה' העובר שלנו כבר עולה כיתה לשבוע 26 מחר.
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות!

netas10

New member
תודה לכן, הבדיקה עברה בשלום

תודה על המילים המחזקות,
העובר היה מאוד מתחשב ומיד עשה סלטה ונפנופי ידיים שנדע שהדופק פועם...גם התוצאות של השקיפות יצאו תקינות, הלוואי שרק ימשיך ככה ובהצלחה לכולן

כשקראתי אותך, הרגשתי כאילו אני כתבתי. עכשיו הרגעת

ראשית אני ממש ממש שמחה שהשקיפות תקינה. שימשיך כך!
כשקראתי את התיאור, הרגשתי כאילו זה קורה איתי. זה בדיוק מה שקרה לי בפעם האחרונה. הכל היה תקין ובשקיפות שכה חיכינו ולמרות הבחילות וכו' לא היה דופק. לפי הגודל נפסק בצמידות לבדיקה...
ההודעה שלך באמת שמחה אותי באופן אישי.
יש לי שקיפות בעוד שבועים. בתקווה לתוצאות טובות למרות הגיל...
בהצלחה רבה בהמשך!

netas10

New member
תודה ובהצלחה!

תודה לך! אני שמחה אם זה איכשהוא מרגיע, זה נותן תקווה לקרוא כאן שיכול להיות אחרת. אני מקווה שהשבועיים האלה יעברו לך במהרה ושהבדיקה תהיה טובה!

ספרקית

New member
אני שמחה לקרוא שהבדיקה עברה בשלום

מאחלת לך שכל הבדיקות יעברו בדיוק כך!
שיהיה המשך הריון תקין, בריא ורגוע.

למעלה