תסכול..

עדי12325

New member
תסכול..

היי, כתבתי קודם בפורום השני אז עכשיו עוברת לכאן..
אחרי הפלה בשבוע 10 שאחריו הריון כימי ועכשיו עוד הריון 6+3, התחיל עם בטא מאד נמוכה ולכן הייתי ממש בטוחה שמדובר בשידור חוזר של ההריון הכימי.. בינתיים נראה בסדר.. הייתי היום אצל הרופא שראה בבירור שק הריון אך לא בטוח לגבי דופק ואמר לחזור שבוע הבא..
מנסה מאד להתעלם מעצם ההריון אבל הבחילות + לוגיסטיקות של תיאום סיסי שיליה קצת מקשות.. (שלא לדבר על המחשבות על סיסי שיליה והתוצאות שלה..)

איכשהו השלב הזה רק מחזיר את התסכול מההפלה.. המחשבות שהייתי אמורה להיות עכשיו בחודש שביעי (מיותר, אני יודעת) ועל זה שאולי ההפלה הייתה יכולה להימנע (יודעת שלא, אבל עדיין, ההפלה הייתה בחו"ל - התחילה בצ'ק אין לטיסה חזור וכנראה בפועל בטיסה עצמה כאשר מנתב"ג נסענו ישר למיון שם ישר נאמר לי ש"אין תוכן עוברי")
מנסה לשמור על אופטימיות או לפחות להסתפק באדישות אבל זה פחות הולך לי ):

ספרקית

New member
ההתחלה תמיד לא פשוטה

שוב להתחיל מחדש, שוב לא לדעת אם יצליח או לא יצליח, שוב החרדות והפחדים והזיכרונות... ברור שקשה לשמור על אופטימיות. מובן שזה מתסכל ברמות על.
יכולה רק להבטיח לך שבסוף הזמן עובר. אז צריך רק להחזיק מעמד יום ועוד יום ועוד יום. לפעמים זה נעשה קל יותר בהמשך הדרך.
מאחלת לך שההריון הזה יהיה הריון מנצח... בריא, תקין ואולי אפילו גם רגוע.

למה סיסי שיליה?

עדי12325

New member
סיסי שיליה

בגלל שאני חולה בסיסטיק פיברוזיס ובעלי מסתבר נשא של איזשהו שינוי (לא מהמוטציות הידועות שמשרד הבריאות בודק, עלינו על זה רק בריצוף גנטי)
השילוב בין אחת המוטציות שלי לשינוי שלו מביא לתוצאה לא ידועה שתוכנות הניבוי מנבאות כחמורה בהיעדר מידע אחר..

ספרקית

New member
הבנתי

חשבתי שהבדיקה היא בשל האובדנים שלך ולכן לא הבנתי למה היא נדרשת.
בשל הנושא הגנטי זה לגמרי מובן.
שיהיה בהצלחה

שולחת לך חיבוק גדול ואיחולי הצלחה

באמת מורכב נפשית ופיזית...
אני מאוד מבינה אותך.
היום אני שבוע 6+3, כולי תקווה לנצח את הסטטיסטיקה.
מחזיקה לך אצבעות להמשך תקין

מחזיקה אצבעות להמשך הריון תקין ומאושר

ואומרת לך את מה שאת כבר יודעת - ההפלה הקודמת לא הייתה באשמתך ולא היה שום דבר שיכולת לעשות כדי למנוע אותה, בדיוק כפי שאין מה לעשות כדי לוודא שההריון הזה יתפתח. רק לקוות

מקווה ביחד איתך שכל הבדיקות יחזרו תקינות ומתישהו תצליחי גם ליהנות מההריון המיוחל הזה.

עדי12325

New member
תודה :)

סתם ההפלה הייתה בסוף חופשה משפחתית מדהימה עם בת השנתיים וחצי שלנו כשהרציונל מאחורי הנסיעה היה שבאוגוסט כבר לא ניסע לשומקום (כי הייתי אמורה להיות בשביעי) ולכן טסנו בפסח גם כדי לשנות אווירה ולנקות את הראש לקראת הסיסי שיליה שהיה מתואם לשבוע אחרי החזרה.. עכשיו אני אפילו לא יכולה לראות את התמונות מהחופשה הזו (שהבת שלי כל הזמן מבקשת לראות "תמונות שהייתי באיטליה")
&nbsp
פשוט מרגיש שהזמן ממש לא עובר.. הייתי רוצה להיות מהנשים שלא יודעות בדיוק איזה שבוע הן :)

שלום עדי

רוצה רק לשלוח חיבוק ולהזכיר לך, שטיסה לא אמורה להשפיע על מי שאינה סובלת מקרישיות, וסביר שההריון ההוא היה מסתיים גם בארץ (או הריון תקין היה ממשיך על אף הטיסה).
מאחלת הריון תקין ושלם וידיים מלאות.

עדי12325

New member
תודה :)

99% מהזמן אני יודעת את זה :)
בהריון הקודם גם טסתי פעמיים ללא בעייה..
פשוט כשקשה אז הספקות עולים ועולים ולא מפסיקים להציק...

בשביל ה- 1% הזה אנחנו כאן

מאוד קל לצלול להאשמה העצמית :(
ולגבי איטליה, מאחלת לך שאיטליה תחזור להיות עבורך רק איטליה, בלי משמעויות סימבוליות. "רק" איטליה (עד כמה שאיטליה עם הנופים, האדריכלות, האמנות, הכנסיות, השפה והאוכל יכולה להיות "רק"). ושעבור כל מי שעדין חסרה כאן ראש השנה יהיה ראש השנה, יום כיפור או פסח ישובו להיות חגים ותו לא, ושמסיבות סיום השנה בגן או בבית הספר תהינה ארוע כיפי עבור האמהות לילדים חיים שבינינו, וחוויה ממשית למי מכאן שעדין בדרך.

למעלה