ממש מודאגת זקוקה לעזרה

ממש מודאגת זקוקה לעזרה

אתמול בדקתי ביוץ והסטיק היה חיובי מאוד- הוא כבר 3 ימים חיובי (היום טרם בדקתי), ולכן, אמש בעלי ואני קימפרנו.
בבוקר אני קמה לשירותים, והתחתונית שלי (סליחה על התיאור) עם כתמים חומים על כל התחתונית כולה! אני מנגבת ויש לי דם בהיר בניגוב! תופעה שמעולם לא חוויתי ולא קרתה לי, אני ממש מודאגת! ולא יודעת מה לחשוב...חייבת לציין שאין לי כאבים.
אנסה לברר גם עם הרופא נשים שלי אבל הוא לא עובד היום....
לא מבינה את פשר הדבר הזה! בבקשה הרגיעו...האם זה קרה למישהי?

goldgold1122

New member
הייתי מציעה לך

לבדוק הריון. בהריון האחרון עשיתי בדיקת ביוץ שהייתה חיובית כמה ימים וזה היה בסוף הריון.

לא הבנתי

איך ביוץ יכול להפוך להיריון?
מה גם ש3 ימים האחרונים היה לי סטיק ביוץ חזק וחיובי מאוד. היום נראה לי מתחיל לדעוך אבל עדיין נראה חיובי רק פחות חזק.
התופעה הזאת של דימום בביוץ ואחרי קיום יחסים (אם יש קשר) ממש חדשה לי ומלחיצה כל שנשאר לי זה רק להתייעץ אתכן אם גם אתן נתקלתן בתופעה שתיארתי עד שאדבר עם הרופא נשים שלי.

הכוונה היא שבדיקות ביוץ מזהות גם הריון

ולכן יכול להיות שמה שאת רואה בבדיקה זה לא ביוץ אלא הריון, והדימום הוא דימום השתרשות.
(אצלי בדיקת ביוץ לא זיהתה את מועד הביוץ, אבל כשהתחלתי לחשוד שאני בהריון היא הראתה 2 פסים חזקים. אחרי עשיתי גם בדיקת הריון שהראתה 2 פסים).

זה לא הגיוני ואגיד לך למה-

כי קיבלתי מחזר ב27.08 ואז 14-15 יום אחרי זה, זה ימי הביוץ כלומר השבוע, איך אני יכולה להיות בהריון בתקופת הביוץ? כשקיבלתי מחזור לפני חצי חודש? כלומר הלוואי ואת צודקת אבל זה נשמע לי לא הגיוני, גם איך אני יכולה להיות בהריון אם מאז המחזור לא קיימנו יחסים ורק השבוע קיימנו סביב תקופת הביוץ...
גם כתבת שאצלך הבדיקה לא איתרה את הביוץ כי היית בהריון?
אצלי היא איתרה והסטיק של הביוץ היה מאוד חזק כלומר חיובי.

באמת לא נשמע הגיוני

אני לא יודעת למה אצלי הבדיקה לא איתרה את הביוץ ואין לי מושג מתי בדיוק נכנסתי להריון, אבל כדאי שתדעי - בדיקות ביוץ הן לא תמיד מדויקות. אני מכירה נשים שנכנסו להריון בעזרתן ואני מכירה נשים (כולל אני) שהבדיקות פשוט לא זיהו את הביוץ שלהן.
אל תתיחסי אליהן כאינדיקציה ודאית ותנסי לכוון סביב תאריך הביוץ המשוער (כמו ששירה אמרה - ימים 10-18 למחזור, יום כן יום לא).

שירהד1

Member
מנהל
בואי נשאל כך-

קודם כל- האם הדימום הפסיק? או שהוא ממשיך, ואיזה סוג דימום?
אני לא מכירה תופעה של דימום כלשהו בביוץ.
ואני גם לא מכירה מקלוני ביוץ שמראים שלושה ימים רצופים שני קוים.
בכל מקרה, הייתי ממליצה לך לשאול את הרופא לגבי העניין.
הכי נראה לי הגיוני שזה קשור לקיום יחסי המין. לפעמים כלי דם נפגע מעט. לא משהו מסוכן, חלילה.
זה לא הריון, לפי תאריך קבלת הוסת האחרונה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

אז שתדעי שכולל היום זה כבר

4 ימים שהסטיק שלי חיובי.
הדימום הולך ומתמעט אבל נשאר קצת זה כמו בסיום מחזור, חום.
אני באמת לא מבינה מה קורה איתי. מקווה שבשיחה עם רופא העניינים יתבהרו.
וקראתי באינטרנט שכן יכול להיות דימום במהלך ביוץ אבל הרופא אולי יאיר את עיני.

שירה - אם הרופא

יגיד שהכל בסדר? אני בכל זאת יכולה לבקש להבדק לא?
אני לא היפוכנדרית אבל אני תמיד מעדיפה רופא שבודק לחומרא...

שירהד1

Member
מנהל
ברור שאת יכולה לבקש להיבדק,

איזו שאלה? קובעים תור וגומרים עניין.
יש לי שאלה קצת עדינה- האם את משתפת את בעלך בלחץ שאת נתונה בו? האם הוא מהווה גורם מרגיע עבורך?
אני שואלת את זה, כי למרות שאובדני ההריון גרמו מן הסתם למתחים ביני לבין בעלי, הוא היה גורם ממתן ומרגיע. ונשמע שחסר לך דבר שכזה.
אני לא מכירה לא אותך ולא את בעלך, ולא את טיב היחסים ביניכם, אבל אולי אם תבקשי ממנו לנסות ולהרגיע אותך, להיות קצת כמו כדור הרגעה עבורך, זה יסייע לך ולו במעט.

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

תודה שירה

כן הוא מרגיע, אפילו ההפך ממני אני לחוצה כרגע והוא רגוע.
אני אגש להבדק מחר. תודה על כל התמיכה!

למעלה