אפשר עידוד בבקשה ?

שירהד1

Member
מנהל
ברור שאפשר!

גם אחרי גרידות מאוחרות. בוודאי. אני נקלטתי להריון לאחר גרידה מאוחרת בשבוע 16. ההריון לא היה תקין והסתיים בשבוע 9. ואחר כך נקלטתי שוב להריון- הפעם היה מזל גדול ונולדה לי ביתי השלישית.
חלק מכל הדוגמאות שכתבנו לך הן של בנות שנקלטו לאחר גרידות בשלבים מאוחרים.
איפה עברת את הגרידה? אסף הרופא או קפלן? או במקום אחר?

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

מפחיד אותי האם אחרי

גרידה, יכול להיות שוב הריון לא תקין? כתבת שאצלך אחרי הגרידה היה הריון לא תקין.

שירהד1

Member
מנהל
כן, יכול להיות, בכלל- הכל יכול להיות-

גם יכול להיות שאכנס לרכב שלי היום ולא אשוב...גם יכול להיות שאהיה בבית קפה ויהיה בו פיגוע, גם יכול להיות שאחלה בסרטן....מה אני יודעת?
החיים הם לא תעודת ביטוח.
אבל אי אפשר לחיות ככה. אי אפשר לחיות ולחשוב כל שנייה על הדברים הרעים שיכולים להיות. זה לא נקרא לחיות.
לחיות זה לקחת צ'אנסים, ולהיות אופטימיים באופן כללי. כי אם לא נהיה אופטימיים, אז עדיף לנו להישאר במיטה ולא לזוז משם ולא לעשות כלום עם עצמנו.
וזה מצב כמובן מאוד מאוד לא בריא, ואנחנו לא רוצים להגיע לשם.

ההריונות הלא תקינים שלי לא היו קשורים לזה שעברתי גרידות, אלא לעוברים דפוקים. סליחה שככה אני מתבטאת, אבל הם היו העוברים שלי ולכן אני מרשה לעצמי להתבטא כך. היה מדובר בעיקר בהמון המון חוסר מזל בהקשר זה.
והיה לי גם מזל גדול- וזכיתי בשלושה ילדים מקסימים, ובבעל, ובקריירה משגשגת ובחברות ובמשפחה תומכת.

אנא ממך- שימרי על אופטימיות. אין לך סיבה שלא להיות אופטימית.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

תודה רבה שירה את מקסימה!

פחדתי שאולי בגלל גרידה איך יהיה ישר ההריון הבא אם לא מחכים מספיק. אבל הרופא לא אמר כלום וגם את מחזקת שאין קשר. תודה רבה את מאוד מחזקת אותי!??

רונית 294

New member
אצלי זה לידה שקטה

ללא גרידה. בשבוע 23. בהחלט אפשרי. יש כאן המון שהפסיקו הריונות בשבועות שלך וילדו אחרי.

עבר מעט זמן, זה יקרה ממש בקרוב

נקלטים ועוד איך. בטח קיבלת דוגמאות רבות ויש גם את שלי לחיזוק.
עברו חודשים שעבורך בטח נמשכו נצח, אבל מדובר בזמן סביר לגמרי. מאחלת לך מכל הלב להצטרף לפורום זה ולהישאר כאן עד הסוף הטוב.

אני בהריון ב"ה תקין אחרי 2 הפסקות הריון יזומות

שני ההריונות הסתיימו בשבועות 19 ו18
עכשיו אני בשבוע 36..
עדיין בחרדת מה, לא נראה לי שזה עובר..
ההריון עבר בשקט יחסי, השלב הכי קשה היה כמובן הסקירה שבה התגלו בפעמים הקודמות מומים, ונראה לי כחלק מהלחץ יש לי גם סכרת הריון, ושוב, לא נורא כ"כ..
שקט יחסי כמו שאמרנו..

שני ההריונות שהופסקו היו תוך שנה, ככה שלהקלט לא היתה הבעיה..
ההריון הנוכחי בא אחרי הפסקה בנסיונות כי ממש פחדנו לנסות שוב, ורק כשהרגשנו סוג של מוכנים ניסינו שוב, ולקח משהו כמו חצי שנה עד שנקלטתי

36 ? אתם כבר ממש שם!

מאחלת לך שהשבועות האחרונים יעברו עליך בשלום למרות החרדות ולמרות מזג האוויר החם כל כך, שהלידה תעבור בשלום ושתתחילו את החיים המשותפים בשמחה ובבריאות.

תודה

למעלה