לשמח או לבכות? אני ממש מבולבלת

לשמח או לבכות? אני ממש מבולבלת

שלום נשים יקרות,
אני קוראת מדי פעם את ההודעות כאן בשקט, במשך מספר שנים, לא שוכחת שפעם הפורום היה לי בית... שמחה שכקוראת הודעות משמחות, עצובה כשההודעות קשות. מאחורי כל הודעה נמצא אדם שחי את הרגע וההריון הנוכחי של כל אחת הנמצאת בפורום זה הוא יקר ומורכב ביותר.
עברתי 5 הריונות מסובכים פיזית ונפשית, לידה אחת רגילה ובמועד, 2 נתוחים קיסריים, 2 הריונות שהסתיימו בשליש השני להריון עם עוברים ללא דופק. אחרי 5 הריונות יש לי 2 ילדים בריאים ומדהימים.
לאחר ההריון האחרון, שהיה מתנת יום הולדת 40 והסתיים בהתרסקות, הפסקתי לחלום. גם כשהעזתי לנסות שוב, כבר לא נקלטתי, הגיל עושה את שלו. כבר מנסה להשלים ולא לחלום... פתאום הלילה התעוררתי בבהלה, שלא קיבלתי וסת... היה כתם אחד פני יומים ולא עוד. ואצלי הוא כמו שעון. התחושה הייתה חזקה ומוכרת... אחרי הצהרים לא התאפקתי ונסעתי לבית מרקחת תורנית. עשיתי בדיקה ביתית, 2 פסים, אחד חזק ושני חלש... וכמו שאומרים בפורומים להריון, 2 פסים זה 2 פסים.
אני ממש המומה, כבר לא נסינו בכלל. בגיל צער הרבה יותר לא הצלחתי ופתאום עכשיו? בגיל 42?
בפעם האחרונה בהתייעצות הומלץ על קלקסן, אספרין ופרוגסטרון...
אשמח לשמוע קצת עידוד, תמיכה, סיפורי הצלחה, לאו דווקא מתוך הפורום. אתן הראשונות לדעת... כמובן לא מתכוונת לספר לאף אדם מלבד הבעל שכמוני לא מעכל.

בעיקר לקוות, ומחזיקה אצבעות שרק לשמוח

מאחלת שתישארי איתנו עוד הרבה חודשים, עד לסוף שמח עם תינוק\ת בריא\ה בזרועותייך.
הצליחו לגלות את הסיבה לאובדנים הקודמים? או שההמלצה שניתנה לך היא בגדר "לא יועיל לא יזיק"?
&nbsp
לגבי סיפורים מעודדים -
תיכף תגיע שירה שתספר על מעיין הקטנה שלה שהגיעה אחרי 7 (אם אני זוכרת נכון) הפלות לא מוסברות

תודה רבה לך

ראשית מגיע לך מזל טוב ענקי וכולי תקווה שבקרוב תרגישי ממש טוב ותתחילי ליהנות יותר מהאמהות.

את שירה אני מכירה היטב
שמחתי איתה מאוד על לידת מעין הנסיכה.

הפסקות ההריון שלי לא ברורות... היו סימנים מחשידים לכיוון קרישיות יתר, למרות שהבדיקות היו תקינות. את האוצר השני כן הצלחתי ללדת עם קלקסן. בפעם האחרונה לצערי גם הוא לא עזר...

הלוואי שכן

ההודעה שלך מרגשת כל כך. הלוואי ותעברו בשלום בדיקה אחרי בדיקה, צעד צעד עד לאביב.

תודה

כולי תקווה שאכן כך יהיה. תודה רבה לך על האיחולים הלבביים.
כרגע אני מלאת אנרגיות, עדין לא התחלתי עם בחילות והקאות...רק קצת עצבנות, עייפות וריצות לשרותים. אני זוכרת שבאחת ההודעות כתבת שכל הריון הוא משהו אחר, אצלי בכולם היו אותן תופעות...
הריון 6, אני לא מאמינה... ודווקא השבוע הייתי בבדיקת פאפ והרופא שאל... עניתי לו: "זהו, נגמרו הנסיונות, שכחת בת כמה אני"? הוא ענה לי שיש לו הרבה פציינטיות מבוגרות ממני שילדו בהצלחה. באותו רגע אפילו לא דמיינתי שאני בהריון, בתקווה שאהפוך לסיפור הצלחה נוסף שלו
.

רונית 294

New member
הכי לשמוח!

עם כל הלחץ והחששות! ולמרות הגיל... בשעה טובה! אמן ויצליח.

תודה רבה

מנסה בכל המרץ להספיק כמה שיותר משימות לפני שאני "נופלת" ולא מתפקדת, כי הבחילות הורגות אותי בכל הריון

תודה רבה על העידוד ואנרגיות חיוביות

idit84

New member
לקוות, לשמוח ולהחזיק אצבעות

ממש מרגש לשמוע. בעיניי זה הכי לשמוח ולקוות לטוב.
מחזיקה אצבעות שהתקווה תהפוך לאושר גדול ושתהיי איתנו ב 40 שבועות הקרובים.
תמשיכי לעדכן!

גם 36 שבועות מספיק לי

תודה רבה על העידוד, אני מאוד זקוקה לו עכשיו.
לפי החישוב שלי, זה יוצא שבוע 5, כך שגם 32 שבועות זה יהיה מעולה, רק שימשיך ויהיה טוב...
כולי תקווה

תודה ענקית ושבוע מקסים

ספרקית

New member
ברור שלשמוח

ברוכה הבאה!

מאחלת לך הריון בריא, תקין ורגוע שיסתיים בידיים מלאות והמון המון אושר

ברור שזה עדיין שוק אבל 42 זה גיל מעולה להריון
מאחלת לך שההריון הזה ימשיך להפתיע לטובה עד לסיומו המוצלח.

איזו זריקות עידוד מקסימה!

תודה רבה על העידוד, הוא בזמן ועוזר.
משעמם ורגוע התהליך לא יהיה לאור ההסטוריה והגיל, רק שיהיה עם סוף טוב . כולי תקווה.
היום עשיתי בדיקת ביטא, יצא 192, תקין לשבוע 4.

שולחת לך חיבוק גדול ותודה

כן..נכון

אחרי שלחצתי "שלח" פתאום חשבתי שוב על המשפט הזה..בהקשר הקיצוני השני..משפט שאנחנו לא אוהבות לשמוע. אבל במקרה שלה ממש הרגיש מתאים??

מקווה שיקרה רק טוב

תודה רבה על האיחולים.
כולי תקווה שאול להגיד את המשפט בהקשר החיובי שלו.

שירהד1

Member
מנהל
היי לך! יקירתי!!!

ואו! איזו הפתעה נעימה שאת פה איתנו!
מקווה להיות עבורך מה שאת היית עבורי בהריון עם מעיין.

מקווה כל כך עבורך, ומודה שגם חרדה לך. אנסה לשמור עלייך, כמו שאת שמרת עליי.

שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

היי לך, מקסימה שלי!

כמה חיכיתי לתגובתך... תודה לך שירה על העידוד, על המילים החמות ועל הליווי שאת מציעה לי ולו אני זקוקה מאוד.
אצטרך כוחות רבים פיזיים ונפשיים.
בנתים התחלתי להזריק קלקסן 60 למרות שעדין לא פניתי לרופא ואין מה לראות בכל מצב. מנסה לחשוב מה לעשות, למי ללכת. יש לי חשק להחליף רופא, אבל אין הרבה אופציות בב"ש... היום גיליתי שהרופא איתו התייעצתי באופן פרטי לפני שנתים עובד עם מכבי בהיי ריסק, אבל תורים ענקיים ולא יודעת איך להגיע אליו (גם אין לי הפניה).
כבר מתחילה להרגיש בחילה, בנתים בקטנה.
נשיקה וחיבוק ממני למעיין המתוקה

שירהד1

Member
מנהל
אמממ...לא מכירה בכלל רופאים באיזור שלך,

אז אין לי על מי להמליץ.
תזכירי לי בבקשה- הקלקסן הוא אמפירי, או שיש לך בעיה כלשהי? ואיך הישגת מרשם עכשיו? דרך רופא/ת המשפחה?
לגבי הבחילות- זיכרי שקיומן או אי קיומן לא אומר דבר על תקינות ההריון. אז גם אם תרגישי טוב, זה לא אומר שמשהו לא בסדר. לא כולן סובלות מבחילות.
בכל ההריונות שלי, גם התקינים וגם הלא תקינים, לא סבלתי ולו מבחילה אחת. בהן צדק. לא חובה
.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

הלוואי והבחילות היו מבטיחות הריון תקין ומוצלח

היי, הקלקסן הוא אמפירי עקב הסטוריה לא פשוטה כאשר כל הסימנים מצביעים שישנה בעייתה קרישה, שלא ראו בבדיקות. כנראה מדובר בפקטור שעדין לא גילו, גם הבדיקות נעשו לפני עשור...
לגבי הבחילות, אני לימודת ניסיון מר. תמיד היו בחילות, אך רוב ההריונות שלי הסתיימו ללא תוצר, כך שזה רק סבל ולא מבטיח דבר. באחרון היו בחילות קשות גם תוך כדי הפסקת דופק ופסקו רק אחרי יומים לאחר הפסקת ההריון. אני כמובן מוכנה לכל סבל ולצאת בידים מלאות.
תודה על ההתייחסות.

למעלה