חרדות מהאפשרות שיהיה ניתוח קיסרי

idit84

New member
חרדות מהאפשרות שיהיה ניתוח קיסרי

היי בנות,
למי שלא זוכרת, אני בהריון שני בשבוע 35+1 (שאני עדיין מתקשה לקלוט זאת) לאחר אובדן של ההריון בשבוע 22 בגלל מום בלב. את ההריון הקודם סיימתי בגירדה שנעשתה בהרדמה מלאה. לאחר מכן, הייתי מאושפזת לילה כי בדיקות הדם היו לא כ"כ טובות והתעלפתי במחלקה.
לפני שבוע הייתי אצל רופא מיון והעוברית עדיין במצג עכוז. אני ממש חרדה מזה שלא תתהפך. הבנתי שיש זמן עד 36 ובכל זאת, הזמנתי תור להיפוך, ליתר ביטחון. רק ביומיים האחרונים הבנתי שהחרדה העצומה שלי מזה שלא תתהפך היא מהניתוח- שוב לחזור לחדר ניתוחים, להיות מטושטשת, לעבור פרוצדורה. אמנם אמורה להיות תוצאה משמחת בסוף, אבל עדיין, המחשבה על זה מציפה בי תחושות קשות.
אשמח לשמוע מילות עידוד או סיפורים על עוברים שלא התהפכו עד שבוע מתקדם ממש. כמובן, אשמח גם להמלצות איפה לעשות היפוך- במידה ואצטרך. בינתיים קבעתי באיכילוב כי שם אני מתכננת ללדת.

מה לגבי שיטות טבעיות להיפוך?

את יכולה במקביל לניסיון היפוך באיכילוב גם לנסות דיקור, היפוך במים וכו'.
אגב, גיסתי התעקשה ללדת בלידת עכוז. היא עשתה את זה בבי"ח פרטי והביאה רופא שמתמחה בלידות עכוז, כך שגם זו אפשרות.

ספרקית

New member
מצטרפת להמלצה לנסות שיטות טבעיות להיפוך

יש משהו שאני תמיד מתלבטת לגביו. יש לי גיסה מדהימה באמת שהיא מטפלת אלטרנטיבית (דיקור וכו') ומתמחה בנשים בכל שלבי ההריון.
אני בדרך כלל לא ממליצה עליה בגלל חוסר האובייקטיביות שלי. אבל אם לא הייתי קרובת משפחה, אז כנראה לא הייתי מפסיקה להלל ולשבח אותה כל הזמן

היא באמת מעולה וחבל לי שאני מרגישה לא בנוח להמליץ עליה בגלל הקירבה המשפחתית.
אז הפעם אני חורגת ממנהגי וממליצה

בקיצור, היא עוסקת גם בזה ושמעתי ממנה ועליה כמה סיפורי קסמים ממש (עוברים שהתהפכו אחרי טיפול-שניים). אם את מעוניינת, אוכל להעביר לך פרטי התקשרות שלה בפרטי.

ולא אלטרנטיבי... שמעתי רבות על פרופ' קנטי מבית חולים מאיר.

ובאופן כללי... בשנותיי כאן בפורום שמעתי המון המון המון סיפורי היפוכים ברגע האחרון. כך שאת יכולה להיות אופטימית

למעלה