כמעט התקף לב בגלל אחות בקופ"ח..

sivsiv2016

New member
כמעט התקף לב בגלל אחות בקופ"ח..

היי יקירות..
(רקע- שבוע 16, הריון תקין ראשון אחרי 2 שהסתיימו בהפלה מלאכותית לפני שבוע 9. בת 39.)
רופאת הנשים שלי אישרה לי להגיע אחת לשבועיים למעקב בדיקה רק כדי להרגיע לעצמי את החרדות. היא הבינה שזו הדרך היחידה שאצליח לתפקד. הידיעה שאוכל להיבדק לעיתים קרובות..
ולכן, בשבוע שעבר ביקשתי מהפקידות להכניס אותי אליה השבוע. הן אמרו לי שאין סיכוי ושהיא מפוצצת וביקשה מפורש לא לקבוע לה יותר תורים.. לצערי אין שום דרך להשיג את הרופאה כדי לבקש ממנה עזרה פה. הסברתי לפקידה שהרופאה אישרה לי לבוא פעם בשבועיים לבדיקה. היא אמרה שאם הן מכניסות עוד נשים מעבר, הרופאה כועסת עליהן. אין לה איך לעזור לי ואם אני רוצה האחות תעשה לי מוניטור ותאשר זאת מול הרופאה... בלית ברירה הסכמתי...

אז היום , כשהרופאה שלי מקבלת בקופה ומלא נשים ממתינות לה בדלת.. שכבתי אצל האחות בחדר, היא שמה לי את מכשיר המוניטור.. רבע שעה בהתה במכשיר ולא מצמצה כמעט.. מן פרצוף כזה מוזר מעורר דאגה.. שאלתי אותה, הכל בסדר..? היא נשארה יחסית קפואה. הנהנה קלות,אממממ... לא בטוחה .. יש דופק חלש יחסית.. לא חושבת שתקין.... רגע אני אשאל אל הרופאה..
ואני שוכבת שם , מחליפה צבעים .. מרגישה את הדופק שלי על 200.. בבקשה רק לא זה..מה לא תקין? מה דופק חלש?? הצילו..
היא מתקשרת לרופאה.. ד"ר יש לי בעיה, הדופק חלש בקושי 80-90 ... מה לעשות..?
ואז אני שומעת אותה אומרת לרופאה.. אהה זה נחשב תקין? טוב תודה.
מסתכלת עליי, "זה תקין". ומתפנה למישהי אחרת שהגיעה..

אני יוצאת מהחדר שלה ולאט לאט מקופת החולים... לא יודעת מה להרגיש.
התחשק לי לצעוק עליה שהיא סתם הבהילה אותי...רציתי לשמוח ועדיין הייתי מודאגת מאוד.. לא ידעתי מה בדיוק קרה שם.
בעוד שבועיים יש לי תור לרופאה עצמה. קבעתי אותו לפני חודש וחצי לפחות.
נקווה לפחות דרמות בבדיקה הזאת. ואולי היא תמצא לי פתרון איך לעקוף את הפקידות בפעם הבאה .

הזמנתי שלשום מוניטור ביתי מאיביי.. כזה ששמים על הבטן ובודקים דופק.. בארץ זה נקרא בייבי לינק אם אני לא טועה. רק שבארץ משלמים להשכרה חודשית הרבה כסף. אז הזמנתי את המכשיר עצמו מארה"ב. אולי זה יעזור להפיג את החרדות הבלתי פוסקות שלי.. מישהי מכירה?

זהו, הייתי צריכה לפרוק..

sivsiv2016

New member
קראתי עכשיו קצת

וכתוב שדופק של עובר אמור להיות לפחות 110 אז איך הרופאה אמרה שזה תקין? כשהאחות אמרה לה 80-90 ?
מישהי מבינה בזה??

סליחה שאני כזאת היסטרית. מודעת לזה שאני בטח נשמעת ממש לא נורמלית...
מבטיחה שלרוב אני כן..:)

רונית 294

New member
בדרך כלל

אצלי היה 140 עד 180. אבל זה אולי תלוי גם בשבוע?? 80-90 יכול להיות שזה הדופק שלך. לא מבינה בזה במאה אחוז. באיזה שבוע את?

רונית 294

New member
שבוע 16???

אין דבר כזה מוניטור בשבוע 16 ממה שידוע לי. רק משבוע 25 ואפילו מעל. אולי שמעה את הדופק שלך.

sivsiv2016

New member
אוף אז זה יותר מוזר עכשיו....

אני אמורה לחכות שבועיים עד שהרופאה תבדוק אותי באמת??

אולי כבר שווה לי ללכת למיון לבדיקה. לא הגיוני לי כל זה. האחות אמרה שהדופק 80-90 הרופאה אמרה לה בטלפון שזה תקין...

לא מבינה כבר כלום.. צילמתי את הבדיקה וצירפתי פה

sivsiv2016

New member
אולי אני צריכה ללכת לרפואה דחופה

לא חושבת שאשרוד שבועיים בהמתנה לתור שלי

אולי למיון...

איזו אחות שהיא חברה של חברה אמרה שזה כנראה הדופק שלי גם ושלא עושים מוניטור בשבוע 16..

קודם כל תנשמי

לדעתי מוזר מאוד שעשו לך מוניטור בשלב כזה.
בכל מקרה, אם הרופאה אמרה שזה תקין אז זה תקין.
אל תיכנסי ללחץ סתם.

idit84

New member
לא יודעת לענות אבל

זה נשמע מאוד מוזר שעשו לך מוניטור בשלב כזה ויותר מזה, נשמע לי מוזר שרופאה לא תדע מה היא מדברת. אני אישית משתדלת לסמוך יותר על הרופא שאני פוגשת מאשר על גוגל.
בכל מקרה, אם את לא רגועה, לכי לרופא מיון בקופת חולים.

sivsiv2016

New member
פתרתי את התעלומה

התקשרתי למוקד וביקשתי להגיע למרפאת חירום. אמרתי שיש לי כאבי בטן ואני חייבת אולטרסאונד.. לשמחתי יש כזאת , נסענו לאשדוד. הגעתי למרפאה, תוך דקות אחדות הכניסו אותי לאחות שלקחה לי מדדים והפנתה אותי לחדר אחר בו ישבה טכנאית אולטרסאונד.. תשע בערב, והכל לרשותי... חלום.
היא בדקה וראתה שהכל תקין. עשתה לי גם בטני וגם וגינאלי.
אמרה שהאחות עשתה בדיקת דופק שלי ולא של העובר ושאף אחד לא עושה מוניטור לפני שבוע 26 לפחות.. אח"כ רופא עשה לי עוד בדיקה וסיכום ויצאתי משם. לא עלה אפילו שקל. מקצועיים, תקתקניים ואדיבים. ממש פנטזיה של כל הריונית היסטרית.
זהו, חוזרת לנשום. ובעוד שבועיים כשאראה את הרופאה... אספר לה כל מה שקרה..מעניין מה היא תגיד על כל זה.

תודה שאתן פה ותודה שהארתן את עיניי לבדוק טוב יותר את המצב.

hatalya

New member
טוב לשמוע!

יפה ששרדת את האחות הזו, אני לא הייתי מצליחה לחזור הביתה רגועה. אבל תתעודדי, בעוד כארבעה שבועות תתחילי להרגיש קצת תנועות וזה הדבר שהכי מרגיע :)

sivsiv2016

New member
ותוסיפי לזה ...

שיגיע המוניטור הזה הידני שהזמנתי מאיביי, הבייבי סאונד המאפשר לבדוק דופק כל יום!! ואני בטוחה שזה ירגיע אותי גם.
וכל מי שהסטרית פה גם יכולה לבוא אליי לבדיקה באותו היום חינם חחחח
כולל קפה ועוגה :)

אני רק מקווה שלא תתמכרי אליו

אני בהריון פינטזתי על מכשיר כזה ונראה לי שהייתי יושבת איתו מחובר אלי 24 שעות

sivsiv2016

New member
יש מצב...

מניחה שכל ערב ארצה לשמוע ...
למה לא רכשת לך מכשיר כזה בהריון? לא היה?

למעלה