שמחה לחזור לכאן...שאלה וחשש

ForestGirl

New member
שמחה לחזור לכאן...שאלה וחשש

שלום, בהריון הקודם הפורום פה עזר לי המון. מצאתי פה "אוזן קשבת", תמיכה והרבה אמפטיה. אז...אני בהריון!! ייאי!
הריון רביעי, 2 הפלות, לידה מוצלחת לפני שנתיים ועכשיו הריון נוסף. כל כך רציתי והתרגשתי. היום עשיתי בטא (אני ביוםאחד איחור של הווסת) יצא בטא 77. ווסת אחרונה ב7/6, האם זה הגיוני או להיות בלחץ? בהריון הקודם באותו שלב בדיוק, היתה לי כבר בטא 200...קצת בלחץ בגלל ההיסטוריה, אודה לתשובה

רונית 294

New member
ממש לא להיות בלחץ...

ורק לבדוק הכפלה בעוד יומיים. אצלי הבטא ביום או יומיים איחור הייתה 50.... היום היא תינוקת בת 7 חודשים. מזל טוב ובהצלחה.

ספרקית

New member
ברוכה הבאה

ממש אין סיבה להיות בלחץ, הבטא לגמרי בטווח התקין לשבוע. הריון זה לא מדע מדויק. העובדה שבהריון הקודם בשלב הזה הבטא כבר היתה 200 לא אומרת כלום.
רק כדי להירגע, הייתי הולכת לעשות שוב בטא בראשון (כדי לבדוק איך היא עלתה). כל ערך מעל 160 בראשון הוא תקין לשלב.

מאחלת לך הריון תקין, בריא ורגוע שיסתיים בידיים מלאות והמון אושר

ForestGirl

New member
ייאיי בטא שניה אפשר להרגע

תודה רבה על התשובה המרגיעה. היום בעצתך עשיתי בטא נוספת ויצא 530, באינטרנט רשום שהטווח בשבוע הזה הוא עד 420 ולי יצא 530...מה זה אומר?

ForestGirl

New member
תאומים?!

אם זה היה תאומים הבטא מההתחלה היתה אמורה להיות גבוה משמעותית, לא?
יש סיכוי לתאומים, סבתא שלי תאומה.
הריון רגיל ללא טיפולים

שירהד1

Member
מנהל
סבתא שלך תאומה זהה?

בתור תאומה, עד כמה שידוע לי יש מרכיבים גנטיים כאשר מדובר בתאומים זהים, המתחילים להתפתח מאותה ביצית. נגיד אצלנו- יש לי אח תאום, ומדובר על הפרייה של שתי ביציות, ובזה אין גורמים גנטיים. שוב- זה ככל שידוע לי בנושא.

לגבי ערכי הבטא- אינני מבינה בזה מספיק.
נחכה לבשורות טובות ממך ושיהיה בהצלחה!
שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

ForestGirl

New member
סבתא שלי תאומה לא זהה

למיטב ידיעתי תאומים זהים זה סוג של מוטציה ולא גנטי, סבתא שלי תאומה לא זהה

רונית 294

New member
לא בהכרח

יש לי חברה שהיה לה 70 ויומיים אחרי זה 400. באותו רגע אמרתי לה שיש לה תאומים. היום הם בני 5 חודשים. בת מתוקה ובן חתיך. אז אצלך זה קפץ קצת פחות ביחס לזמן שעבר בין הבדיקות. אבל זה יותר מהכפיל את עצמו.

ForestGirl

New member
היום עשיתי בטא שלישית

בטא שלישית 10,663
(היה אמור להיות 2000 לפי החישוב של הכפלה אחרי 72 שעות)
זה הזמן לחושב ברצינות בשניים?!

ספרקית

New member
זה בעיקר אומר שבינתיים ההריון מתקדם מעולה

בעיניי כל העניין הזה של כן/לא תאומים הוא לא יותר ממשחק ניחושים.
זה נכון שבהריונות תאומים מסויימים הבטא עולה במהירות אבל נתקלתי בלא מעט הריונות תאומים בהם לא ראו כלום לפי הבטא וגם בלא מעט הריונות של עובר בודד בהם הבטא עלתה בטירוף. כאמור, זה לא מדע מדויק
אבל בינתיים נראה שהכל בסדר ואני מחזיקה לך אצבעות שימשיך כך עד הסיום המאושר בידיים מלאות

למעלה