משחררת קיטור

משחררת קיטור

חזרנו מחו"ל, וכנראה ששם הצלחתי להשאיר את הבחילות על אש קטנה יחסית. מצד שני שכחתי את הכדורים הכרוניים שלי בארץ. כדורים שלא קשורים להריון אבל מונעים צרבת. אז שבוע וחצי צרבת מהגיהנום.
מהרגע שחזרנו, בחילות אימים, כולל "חיבוק" של השירותים מכל הכיוונים.
הילדה היתה 3 ימים בגן, ואז הקיאה באמצע הלילה את כל ארוחת הערב (טונה, חביתה ועוד כמה דברים). במיטה שלנו. הבחילות לפחות זיכו אותי בפטור מלנקות את הממצאים הקשים.
אז מאמצע שבוע שעבר הילדה חולה ומסכנה (כאבי בטן, הקאות מדי פעם, חום והיום ככל הנראה נוספו אפטות), אני חלשה מובחלת ומותשת. נמצאת איתה אצל ההורים שלי כשאפשר, אבל מחר אי אפשר. מחר ביקור שלישי שלנו במרפאה בתוך פחות משבוע, היום היה שם ילד עם מחלת הפה והגפיים ואני כבר לא מסוגלת לחשוב איך להגן על עצמי במהלך השהות שם.
ובעלי שבאמת עושה מעל ומעבר, מוכן לוותר מחר על שעתיים עבודה בלבד על מנת להקל עליי.
אוף.

אוי מוכר....

גם רוני חטפה בהריון הזה וירוס הקאות והקאנו בצמד שבוע
אםםםםם... זה הזמן לנצל את משאבי הטכנולוגיה למקסימום (אייפד , דיוידי וטלפון נייד) לרגעי שקט בין הניגובים לכביסה.
טונה וחביתה נשמע מדהים כשזה על כרית

בריאות שלמה לכן כמובן

shira3121

New member
מזדהה ומצטרפת

למרות שאצלי הילד בריא. סובלת מחולשה מזויעה ובחילה שלא זכרתי כמוהה וגם כבר לא יכולה ללכת לקיקבוקס היום כי אני בקושי הולכת נקודה. אם רק הייתי יודעת שהסבל עכשיו יביא לתינוק...

למעלה